Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

Kam-El

Ak ste už videli Vreskot, Tajemstvo minulého leta, Blair Witch, Matrix, Halloween, Šiesty zmysel, Prci, prci prcičky a mnohé iné známe filmy uplynulých rokov, prečo si ich nepozrieť ešte raz v najbláznivejšej paródii? Pozitívum je, že sa pobaví aj ten, kto dané filmy nevidel. Nasledujúce tri pokračovania strácajú postupne na kvalite, na niektorých miestach mi pripadajú, akoby boli spravené nasilu a len ťažko sa dá na nich zasmiať. Ak neočakávate od filmu hlbší zmysel a chcete sa len pobaviť alebo zabiť nudný večer, scary movie je dobrou alternativou. ()

diabolique

Podla mna uplne v pohode komedia(parodia), pri ktorej som sa bavil viac ako pri "uzasnom" American Pie....dokonca som si to pozrel aj viackrat za sebou:)....SM je parodiou hlavne na Scream, ktory je sam o sebe hrozny, takze mi to plne vyhovovalo. A uz len Carmen Electra na zaciatku ma celkom pekne nastartovala - hehe ...jednoducho,...mozem tento film aj viackrat za sebou...asi preto, ze si robi srandu z inych stupidnych filmov, ktore sa snazili byt "seriozne" na rozdiel od tejto "klasiky", ktora sa urcite nesnazi byt seriozna:) ()

Jacccob

Místy se to opravdu nedá snést, ale místy i tečou slzy. Takový klasický průměr, který ale postupně ztrácí na kvalitě ( další díly už nejsou tak " zábavné" ). Jedničkou se mělo prostě skončit. :) ()

hamir0

Sice to zdaleka nedosahuje takových kvalit jako legendy bláznivých komedií minulého století, vzhledem k absenci aktuální konkurence ale musím přimhouřit oko. ()

Shitonit

Co dodat..Jeden z mála hororů .-) který jsem schopnej dokoukat do konce a neposrat se hrůzou.. Bohužel výsledek je stejnej..posral jsem se smíchy.. ()

Scraffy

Väčšiu trapošinu som nevidel! Je to prezentované ako najlepšia komédia a paródia, ale ja som sa za všetkých strašne cítil trápne. ()

hrumsrt

Jestli mi něco chybí v dnešním Hollywoodu, jsou to bezpochyby parodie... I součástí mého dětství bylo neustálé rewatchování Žhavých výstřelů, Bláznivé střely anebo právě Scary Movie... Přestože plnohodnotně si to užijete, pokud znáte díla a původ těch referenčních vtipů a narážek, funguje to skvěle. Mám dokonce pořád pocit, že rozuzlení okolo linky s vrahem v masce je o kus lepší než v jeho originální předloze.. Není mi trapně a Anna Faris za tohle asi pořád děkuje celému Wayans klanu.. 70% ()

Marat

Velmi trapná "komedie" která paroduje klasické horrory. Scény s fekálním humorem pobavi opravdu jen hloupé teenagery a rozhodně film za shlédnutí nedoporučuji. Je to hodně špatně strávených 90 minut ()

Andrew159

Dnes už legendární komedialní snímek. Je mi líto že má tak špatné hodnocení.. možná jeho děj a nápady sou slabé ale je to především komedie a ta je od toho aby se u ní člověk zasmál a já se u ní smál do sytosti.. nutno dodat že se tento film musí vidět jedině v originálním znění, protože české znění tomu sráží alespoň 30% Jisté že starší populace se u Scary movie bavit nebude je to zábava především pro mladé a děti. ()

Pharlap

Nejlepsi je scena nekde ze zacatku, kde na zachode kadi pastor.. a jeho fraze.. "Pane boze, pomoz mi od toho demona!" To je pecka!! ()

Jaromír

Zábavná komediální parodie. Poměrně jednoduchá, ale mě se líbí, pro pobavení stačí. A jsou tam pěkné baby, což je mnohdy to hlavní :D. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů