UnCool

strašná kravina, žádné zákony kauzality, ale ono to celkem funguje a je to dost vtipné, podle mě 3 hvězdičky ale opravdu silné 3... ()

jerzy1976

Pokud jde o mě, tak jsem se bavil a k tomu má komedie sloužit. A pro pohled do očí Josefíkové "bych šel světa kraj...":-) To, že třeba musí být ve filmu opakovaně ukázáni sponzoři, to neřeším a beru to jako nutnou daň dnešní doby...bohužel. Jinak výhrady k filmu moc nechápu.... ()

Job29

Po dlouhé době český film na který se dalo koukat. Zápletka originální. Jsem z toho filmu opravdu nadšený. Na to jak nemusím Mádla, musím uznat že to sehrál skvěle. Doporučuji všem co mají rádi romantiku a šťastné konce. Palec nahoru ()

Kosir

Mádl má kukuč rošťáka a v jeho raných filmech jsem mu fandil. Od přemlouvání báby si ho však spojuji se svazáckou angažovaností, takže zejména v tomto "dobově komparativním" snímku mně dost vadil. Vedle "nevinné" Josefíkové jsem viděl přestárlého provařeného stranického funkcionáře s mladým xichtem. Jinak docela slušný, oddechový počin. ()

luukaas

No trošku ujetě předpojaté, ale párkrát jsem se zasmál a na české podmínky si to jednu hvězdu zaslouží. Kdyby, tak zbytečně neoddalovali konec mohli být i dvě hvězdy. ()

pkazi

Milá komedie. Na to, že je film český a nový, je překvapivě dobrý, svěží, koukatelný. Po dlouhé době celkem legrace, dobrý nápad. Má 120 minut a vůbec jsem se nenudila. Konečně něco, co není na jedno brdo. Moc oceňuji a jen tak dál. ()

Chirurggg

U mě dobrá trojka, viděl jsem ho až teď v TV, ale udělal na mě dobrej dojem. Současnost mnohem horší, vše v r. 89 se mi líbilo, neboť i já byl v tomhle roce na gymplu, přímo ve 4. ročníku. Mám na to dobré vzpomínky, které se filmem trochu rozjitřily. Spoiler: To Malarkey - na začátku bylo řečeno, že se do r. 89 nepřesune sám, ale jeho současné vědomí, takže, když se po změně jeho vědomí vrátilo zpět do současného těla, je jasné, že nic nevěděl, tudíž závěr byl logicky dobře (baví mě časový paradox), ale scénáristicky spíš špatný konec, těch nejlepších 22 let s tou správnou holkou, děti, nic si nepamatoval... u mě spíš prohra..., ale třeba to dalšími roky dožene :-) ()

bambiz

Tři hvězdičky za část z roku 89, kde jsem alespoň věřila hercům - omladině (až na toho šilence ze Superstar) a pobavil mě rodičovský pár Svatopluka Skopala a Jorgy Kotrbové i profesor pana Preisse. Co mi nesedlo, bylo tentokrát obsazení Jiřího Mádla, ale možná to udělal hlavně ten jeho děsivý příčeskový účes. ()

misa kulicka

Hodnocení - 70%. Excelentní Mádl, jinak je to krásný oddychový film. Žádné velké umění, ale bavíte se od začátku do konce. ()

behunka

Reklamy ve filmu mi fakt nevadily. Ono to snad ani jinak nejde ( kde brát a nekrást) a když se kolem sebe rozhlédnu, tak je reklama na každém kroku - jé orbitky mám zrovna před sebou na stole-rohu a volném místě. Hlášky s Mádlem bomba. Já sama v roce 89 navštěvovala třetí ročník střední školy takže takový návrat do minulosti. 5 hvězd jsem nedala pouze proto, že tak blbě jako Mádl žádný kluk z mého okolí tenkrát nevypadal. A to jsem vytáhla i fotky. S tak tragickou parukou fakt nikdo nechodil. ()

TeeToTaller

Do téhle komedie se mi vůbec nechtělo, nyní ale děkuji všem svatým, že jsem tak učinil. U žádného českého filmu z posledních 5 let jsem nebyl nalazen do tak pohodové a veselé nálady. Nejlepší Mádlův dosavadní výkon, co jsem měl možnost soudit. Tohle je prostě česká komedie podle mého gusta! ()

mzop

Velmi příjemné překvapení, skvěle jsem se bavila. Spousta narážek, které by pochopil i méně vnímavý divák. Na druhou stranu nezastírám, že o kvalitu komedie se zasadilo i herecké obsazení, v čele se skvělým Jirkou Mádlem. ()

frajeris30

Velmi humorný a vtipný český snímek. Viděl jsem českých filmů vícero,ale byly vesměs bezduché a bez šťávy. Tento film se trefil do mého vkusu. Jistě by se dalo něco vytknout,ale to by byly jen drobnosti. Spokojenost předčila očekávání.80% ()

Dr.S

:-D Dost mně pobavilo téžce propracované sci-fi od českých režisérů. Film jako celková komedie se mi líbil. ()

swater137

Dobrý to bylo ). TZN za 3 hvězdy. Scifi slaboučký, časové paradoxi nemohly vzniknout protože se to celé děje jen v hlavě jedince. Takže výsledek by měl být 0. Blažek i Mádl si byli podobní, tedy alespoň já jsem je poznával v grimasách. Jinak ano mají pravdu všichni ti kteří poukazují na tradici. Zítra ráno vstanu a opařím se čajem, Zabil jsem einsteina pánové nebo Pane vy jste vdova, jsou opravdu asi o 10 000% lepší filmy. Ale na tu bídu co se točí je to prostě za 3 hvězdy. ()

www

Na České poměry velice dobrá vtipná komedie.. Na film jsem slyšel dost pozitivních ohlasů, a já sám jsem byl velice příjemně překvapen.. Mě hodnocení 4 z 5ti ()

Alan00

Na to že tenhle film je za posledních pár let z českého filmu hodně nadprůměrný tak mu dávám 4 hvězdičky, jako diváka mě film velice překvapil a zaujal. :-)) ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012