danca044

Od tohohle filmu jsem čekala něco horšího, ale příjemně mě překvapil. Jirka Mádl do své role celkem zapadl (až na ty příšerné vlasy) a ukázal nám dobrý herecký výkon. Příběh o nápravě jeho života se mi líbil a je zde i pár zábavných scén. Například jeho rodiče, kteří se pořád o něco vsázejí, ti jsou asi nejlepší. Konec filmu je možná trochu nedořešený, ale i tak se mi film docela líbil. ()

Kejdlo

Probudím se včera je jedna z nejlepších českých komedii posledních let. Pořádný film to ale přesto nedělá. Spíše až prvoplánově vytvořené skeče, které se náhodně střídají. I díky hercům to ale i tak funguje a rozhodně neurazí! 8/10 ()

xstar

Také niečo som vôbec nečakal. Už ani nepamätám, kedy som si pozrel taký super filmík. Trošku mi to pripomínalo film ''Znovu 17'' len, že Jiri sa oblieka ináč :D Sympatický herci.. Eva Josefiková veľmi krásna.. Seper scenár, hlášky.. Proste sa to povedlo Šmidmajerovi. 10/10 :)) ()

insurgentes

I když uznávám, že tento film si vychutnají hlavně romanticky založení spoluobčané, kteří jedou minimálně čtvrtý gumy. ()

gutshoter

Nečekal jsem nic, o to víc jsem překvapen. Ještě jsem snad neviděl tento námět zpracovaný českými tvůrci a nemyslím si, že to dopadlo špatně. Já se bavil, usmíval vlastně pořád a dvojice Mádl <-> Josefíková nešla lépe trefit, asi víme proč :-).. Pro mě krásné 4 hvězdičky a díky bohu za ně, konečně... ()

harapag

Vypnout mozek, zapomenout na realitu. To, že je Mádl vošklivej jak půlnoc, by možná vadilo něžným polovičkám ,mě je to naprosto glancprdel. Na konci jsem měl voči, jak kráva před kopcem, páč jsem netušil, že česká produkce umí natočit takhle slušnej a hlavně vtipnej kousek. ()

herr_carter

Nepitvořící se chytrá a inteligentní komedie o cestování v čase, aneb jak Jirka Mádl nakonec svou životní lásku našel a tok dějin změnil k obrazu svému............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Zemi11

Kéž by se podařilo závěr filmu zahalit do hávu smutné romance. Happy end vyloženě kazí dojem. A kdyby Filip Blažek neřekl: "Takhle jsem si to přesně přál," ani bych nepoznal, zda jde o šťastný, nebo hořký konec. Nicméně pokud by se příběhu cestování v čase českých dějin chopil schopný scénárista, mohlo by jít o strhující sérii. ()

Kelly2502

Môj najbľúbenejší český z film v novom tisícročí. Nenáročný, vtipný, milý a kvalitne zahraný(na domáce pomery). ()

kenkaku

Film je to v první řadě roztomilý (obzvlášť pro někoho komu je taky 40) a neskutečně v základu debilní (samotný fakt a princip jak je cesta v čase vysvětlena je neskutečně retardovaně “český”). Díky momentů jako “licokniga” i celkem vtipný. Osobně mě i překvapilo, jak dobře funguje v roli Mádl (i když přes svých 26 hraje někoho kdo chodí na základku). ()

Sajuska1991

Úplná reklama na nejmenované žvýkačky a pivo :-D ale co ... hodně špatně ohlídané detaily, to jo, dost mi vadilo vidět jednu sekundu šálku spuštěnou, další omotanou, pak spuštěnou a zase hned omotanou ... ale co se týče filmu jako takového, zasmála jsem se a svým způsobem u českého filmu netradičně pobavila :-) Miluju návraty do starých dob, tak proto se mi to taky líbilo :-) A ty detaily srovnávání doby - od aut, 3 krabiček cigaret v tabáku, počítače, které SOUDRUH profesor vychvaluje jako revoluční novinku, nebo facebook vs. školní nástěnka ! Jo, dobrej film na podívání, avšak nic velkolepého :-) střední cesta ... ()

bari68

Po pravde povedané, čakal som veľký prepadák. Aj keď Mádl tu nie je zrovna veľmi presvedčivý, tak nijako nekazí dobrý dojem z filmu, ktorý často a podarene obstarávajú vtipné gagy, ktoré ale v povedomí strácajú na originalite, vďaka častej podobnosti s ,,Návratom do budúcnosti,, . Inak , ale celkom príjemné prekvapenie. ()

Testament

Nemám rád Mádla a DiCapria, ale uznávám, že se mi oba dva poslední dobou začínají ve filmech zamlouvat. Třeba "Probudím se včera" je hodně slušná komedie. Celkový dojem kazí jen "nehereckost" některých zúčastněných. Ano, příběhově je to možná limča jak ze čtv rté cenové, ale provedení je hezké a řada vtípků hezky neotřelých a pobaví. I když nevím, jak dnešní mládež pochopí, jak hrdina cestuje časem do doby před rokem 1989, aby získal svou lásku a narážky na tehdejší režim... Já jsem se bavil královsky a snad je český film opět na vzestupu! Jen tak dál, hoši. ()

darwin

Celkem obstojná česká komedie s velmi hezkou Evou Josefíkovou a příjemnou atmosférou. Největším zklamáním je onen rok 1989, kde se tvůrci moc nepředřeli a zamýšlené retro prostředí nevypadá ani moc uvěřitelně, o řadě nonsensů ani nemluvě. Mimo to se jedná o podařený filmek. ()

joora1

Kdybych hodnotil film z celkového hlediska, tak by nemohl nikdy mít 2 a více hvězdiček. Hodnotím jako vysloveně televizní zábavu, kdy přijdete večer po těžkým dnu v práci, zapnete telku a potřebujete trošku vypnout. A i tak je to spíš podprůměr. Námět by sám o sobě nebyl špatný, kdyby tvůrci vymysleli lepší (a to o dost) scénář. Připadá mi, že byl tvořen horkou jehlou a hodně odfláknut. Nelogičnost scén a divná dějová linka jsou toho důkazem. Jinak herci průměr - Mádl se mi tady moc nelíbil a ostatní byli spíš do počtu. Na to, jak byl film dlouhý mohli dostat ostatní herci víc prostoru na úkor zbytečných scén, kterých bylo nepřeberně. Další české zklamání, ale trochu jsem to čekal. ()

korndaddy

Taková obyčejná dvouhodinouvá reklama. Neříkám, že je všechno špatně. Například pozorováním Mádla sem se celkem bavil, ale jinak je to film o ničem. Na film o cestování v čase mi to přijde dost nepropracovaný a na komedii dost nevtipný. Jedinej plus je vážně jen Mádl , jenž pobaví aniž by pronesl jedno slovo a Josefíková, která je moc hezká. Všechno ostatní bylo na vyliž prdel. Nehledě na to, že mi dojem z filmu kazily posraný reklamy uvnitř. Hned po filmu poběžím do krámu, koupím si Shocka, orbitky a VW. To určitě. ()

klúčik

Milá komédia, kto by sa nechcel vrátiť do mladosti. Zasmial som sa na niektorých veciach " učiteľ Občianskej - zarytý komunista, bude riaditeľ ... " Výuka informatiky, hodina ruštiny.... Výborná dvojica rodičov.... Možno by naozaj stačilo zmeniť jeden deň a všetko by bolo inak... Filmu dávam 70%. ()

Seti

Když jsou ty Vánoce, tak jsem se rozhodl, že prokážu nějaké to milosrdenství a dám šanci nějakému českému filmu. Dle doporučení padla volba na Šmídmajera s Mádlem, a přestože si stále myslím, že Mádl je poloretardovanej, tak to nebyl žádný propadák. Cestování časem je vděčná záležitost, nějaké ty vtípky se taky povedly a na českou dívčí hereckou omladinu se hezky koukalo. Novodobou českou tvorbu již drahně let nesleduji, ale myslím, že v českém komediálním rybníce se vyskytují daleko horší kousky než je Probudím se včera. ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012