zuzzuli

Jedna z nejlepších českých komdii, kterou jsem kdy viděla. Moc se mi to líbilo, zajímavý scénář, dobrá režie a skvělý výkon herců zejměna Jirka Mádly, který ukázal, že je pan herec. Námět skvělý. Nemůžu hodnotit jinak, proto také všem vřele doporučuji :-) ()

Lucius55

Česká komedie s Mádlem v hlavní roli a se sci-fi zápletkou k tomu - tak to je přesně ta kombinace, která mě od tohoto filmu odrazovala. Naštěstí jsem se "hecnul", film jsem si pustil a byl jsem příjemně překvapen. Čekal jsem Snowboarďácky ulítlou mládež v Kameňákově a ono to zatím bylo takové umírněnější a občas i docela vtipné. Spousta kvalitních herců se objeví jen krátce, že ani nemají čas moc přehrávat. Občas sice dialogy (dík snaze o vtipnost) "zašustí papírem", ale to se dá s nadhledem přejít - stejně jako reklama na Big Shock a Orbitky. Ani mi nepřipadlo, že film trvá 2 hodiny-;) ()

thomasnikrs

Oddychová,.nenáročná komedie na dváka, žádné velké přemýšelní o cestování v čase, piměřenená dávka humoru, nenásilný film jak upoutat diváka a povedlo se. Škoda rychlého konce... ale povedlo se. ()

Cucina_Rc

Po technické stránce naprosto precizní záležitost a rozhodně se nechá zařadit mezi české komedie poslední doby. Ovšem po půl hodině zjistíte, že děj má neustále stejné tempo, odehrává se pořád dokola na stejných lokacích a tím ztrácí jakoukoliv možnost gradace, takže následně v polovině filmu vás to přestává bavit. ()

elleyne

Ve svém žánru průměrná komedie, přijde mi, že z tématu mohli vytěžit mnohem víc. A popravdě mi to přišlo odfláknuté i po té stránce navození atmosféry roku 1989. ()

Paulie26

Dost mě to překvapilo (mile), protože je to jiný než všechny ostatní český filmy současnosti.. Pobavilo mě to. Jediný co mi trošku vadilo že je to taková dvouhodinový reklama, ale to už je takový nešvar českých filmů. ()

jirin_cz

Velmi příjemné překvapení. Na film mě lákala sci-fi složka, ta je v českém filmu velmí nevídaná. No sice tam je, ale o ní to až tak moc není. Je to celkem příjemná komedie, některé fóry ze školních lavic jsou sice trapnější, nicméně jako celek to funguje. Mádl opět bezkonkurenčně válí a v každém filmu je čím dál lepší. Je to po delší době originálnější český film (i kapka toho sci-fična tam je), já byl spokojen, nenudil jsem se a nemám problém dát plný počet hvězdiček. ()

habertek

No celkově je film tak na lepší 3*, ale veliké plus co u mě tento film má je, že je dobrý a ke všemu český což je v poslední době opravdu zázrak! Já se dobře bavil, dobré obsazení a i když námět nebyl nejoriginálnější tak zabral:) ()

Jason69

Na české filmy, zvlášť na ty novější mám trochu jiné měřítko hodnocení a tato komedie je jedna z těch nejlepších co sem v posledních letech od českých tvůrců viděl. Pokud se nezabýváte sci-fi částí filmu jde o pohodový a zábavný film. V porovnání s americkými filmy s tímto námětem jako Znovu 17 a Přes noc třicítkou, je pro mě toto jasný vítěz. 75% ()

eges

Ten začátek je prostě nepřekonatelnej. :-) :-) Vcelku příjemná česká sci-fi komedie, na takové to domácí pokoukání. :-) ()

ma3e

Konečně taky vtipnější českej film, kterej neni z komančovský doby. 4 hvězdu dávám pro Evu Josefíkovou, tak trošku jsem se zamiloval... ()

marek29

Musím se přiznat, že podle toho, co naskočilo na televizi v autobuse na hory za jména a titulek, nebyl jsem moc nadšený.. Jaké bylo ale moje zděšení, když film si mě celkem ohromně získal a já pak po téměř 2hodiny se zájmem sledoval, jak to dopadne. Bál sem se toho, co to bude zase za "Mádlovinu" :D ale nasmál sem se, nenudilo mě to a jednoduše na české poměry nadprůměrný film za posledních 10 let :) Rozhodně doporučuji..! EDIT: Já ten film prostě miluju ()

pekas

Tak tohle je zase jednou mimořádně na pochvalu. A že toho z naší provenience na pochvalu moc nebývá. Pohodový a milý film, který mě potěšil. Teda ale Blažek s hnědejma očima, vypadal skoro hororově. Silná čtyřka 80%. ()

Gord

Rozhodně se tento počin nedá hodnotit vysoce. Zvučná jména by teoreticky mohly udělat film, alespoň dobrý, Nicméně herecké výkony a naprosto trapné dialogy degradovali snímek na podprůměrný, (alespoň v mých očích) Nápad, který se podobně ve filmu Zítra vstanu a opařím se čajem stál ve zpracovaní Karla Poláka zásadním, je v tomto případě naprosto nerozpracován a celkem nenuceně do příběhu nezasahuje což je jediné plus a jenom díky tomu dostal nálepku sci-fi. Komedie,ano, ale špatná. ()

otilrak

Komedie, která nezklame ani ničím nepřekvapí. Českých filmů s námětem sci-fi moc není, nápad ve filmu dobrý, i když ne moc rozvinutý. Jak film skončí jasné předem, nějaký větší zvrat by nebyl špatný. Pár fórků hodně dobrých a trapné scény také nechybí. Klasická česká komedie, prostě průměr. ()

toty

Tak tento film som si s radostou pozrel viacej krat z dovodu velmi prosteho. Kazdy by sa chcel vratit do svojej minulosti a napravit svoje chyby a zmenit co uz zial zmenit nejde. Dobre vtipy zo skolskych lavic a celkom fajn podareny camback do cias komunizmu. Jiri Madl podal ako vzdy skvely vykon a mladucka Eva Josefikova je ako princezna. ()

kotasbk

Za ten konec 3 hvězdy. Jinak celkem svižná komedie, se kterou se člověk ocitne rázem v době komunismu :) Nejlepší pařba na konci takovej klasicekje čoch :D Prej 7 kousků, pěknej sráč! :D ()

nula87

Nakonec 3 hvězdičky, ale s hodně odřenýma oběma ušima. Na jednu stranu je to relativně příjemná komedie (zvlášť v porovnání s tou hromadou sraček, které poslední dobou u nás vznikají), která není trapná, má poměrně dost vypilovaných scén a vtípků, a navíc Mádl potvrzuje, že prostě umí - a takovou komedii v pohodě utáhne. Na druhou stranu je tam spoustu chyb, a to především technických (obraz, střih, zvuk), spousta odfláknutých věcí v pokusu navodit atmosféru roku 1989, a také dost nepasující a nevysvětlený úvod a závěr. Ale pokud by každá česká komedie měla alespoň takovou úroveň, bylo by to asi v pohodě. 60% ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012