mathiel

Zmiňovat se o žvýkačkách už tady smysl nemá. Bylo tam několik nesmyslných věcí, ale musím ocenit, že konečně české filmaře napadlo sjednotit barvu očí hlavních představitelů J.Mádla a F.Blažka! ()

Agneszka

Dlouho jsem se takhle nenasmála. Možná proto, že od českých filmů toho v poslední době moc nečekám a možná proto, že je to pravdu povedený filmeček. Vážně jsem se skoro nepřestala smát. Humor mi sedl, všudypřítomné reklamy na Orbit, BigShock, Kinder,... mi opravdu nevadí, jen je legrační nacpat děcka v roce 1989 do triček s nápisem Kinder, ale tak o tom ten film není, ne? Celé to má velmi optimistický nádech a celkový dojem byl tak pozitivní, že jsem si jistá, že jsem tenhle film neviděla naposledy. ()

george82

Hodně přehnaný. Až na pár hlášek nic moc. A ta skrytá reklama na žvejky a pivo? Hrůza. Je vidět, kdo platí český film. ()

DJ Kritik

Čo čakať od komédie? No ja zábavu a tú som si užil. Dokonca som sa ani nerozčuľoval na podaním roku 89 i keď rady pred Tuzexom ma dojali. Je to jednoducho romantická komédia o jednom sne. Asi mi nezostáva nič ine než si pozrieť aj Peklo s princeznou od tohto režiséra. ()

Vykuk

No sice je to celé totální nesmysl a nevím, kde na to scénárista přišel, ten asi neviděl Červeného trpaslíka:) Jakožto scifi je to neskutečný sranec. Už ten příběhový skok, že najednou stál před oprýskanou budovou a uvnitř, jako by vstoupil do ústředí MIB, fakt přestřel a ten přenos mysli do minulosti... no rozebírat to ani nemá smysl. Ale když pomineme tyto šlápoty, jinak je to výborná pohodová komedie a můžu s klidem říct, že jsem se u českého filmu po dloooouhé době bavil a jakožto u komedie i několikrát zasmál, příjemná romanťárna, sympatičtí herci, s přimhouřením oka a s tím, že scifista ve mě dostal tvrdou ránu kladivem:)) rád dám 4 stárky:) ()

Mire

Dobrá atmosféra, fajn príbeh (aj keď to cestovanie v čase je samozrejme pritiahnuté za vlasy), dobrí herci - chválim samozrejme hlavne šarmantnú Evu Josefíkovú a Jířího Mádla, ktorého som si celkom obľúbil a myslím že patrí medzi tých lepších českých hercov súčasnej generácie. Som rád, že aj keď sa väčšina príbehu odohrávala za "totáča", aspoň tento film nepôsobil ako kapitalistická propaganda ktorá vykresľuje socializmus ako strašne zlý, hnusný a neslobodný režim (Občanský průkaz potvrdí). Nevadí mi ani "skrytá" reklama na orbitky či ideová podobnosť s filmom Znovu 17. Vytkol by som tomu možno tak pre mňa nepochopený záver, keď mal zrazu Petr rodinu :) Ale každopádne, ja som spokojný a vyzerá to tak že časom si film založím do zbierky :) ()

kubas369

Hrůza právě jsem byl divákem dvouhodinové nepřetržité reklamy. Co si týče toho přemisťovaní vědomý tak to tvůrci vůbec nedomyslely nebo prostě jen odflákly protože tady zůstává spousta nezodpovězených otázek a vůbec celkově to je naprostá blbost i když takové to film mám rád, tohle je fakt na ostřel. Pro mě to zachraňuje až paradoxně ta romantická stránka filmu. Takže celkově za tři ale z odřenýma ušima ale asi jen díky Mádlovi protože znovu dokázal že na to má a že je démon na podobné pitomé role. Mám chuť na orbitku. ()

Něrpa

Jak já se těšil a jak to špatně dopadlo. Scénárista je naprostý impotent. Tak tu máme ztroskotaného učitele, který má život na hovno, a když se mu naskytne možnost cestovat do minulosti, tak jde za holkou, kterou v podstatě vůbec nezná a není ani pěkná. Kauzalita se tu neřeší, ale žvýkačky jsou všude. Myslí jen na to jak sbalit tu nesympatickou buchtu a trochu si s ní zašukat, ale jak naložit s informacemi, které má a může využít, to nic. Tolik možností a oni to zahrají na stupidní romantickou notu a ještě k tomu úplně blbě. Pro koho to vlastně bylo? Pro dnešní mládež těžko a pro ty co jsou ve věku hlavních hrdinů už tuplem ne. ()

Forsetino

V poklidu se na to koukalo, ničím to neurazilo a pár scének bylo opravdu vtipných. Bohužel pak přisly některé scény, které byly především zásluhou Mádla trapné... a uvést diváka do rozpaků, to je nejhorší, co může komedie udělat. Občas Mádl dost výrazně přehrával a mohl si odpustit tak extremní ksichty. Za to jak hrál opilého by zasloužil pár facek, to byl silný amaterismus... Takže i když hezký příběh, pěkný námět a celkově film slušný, tak za výkon hl. hrdiny nemůžu než dát lépe než za 3. ()

Mugs

Na nový český filmy moc nekoukám, ale tomuhle jsem dal šanci a byl jsem docela mile překvapen. Docela jsem se bavil. Pár vtípků je povedených. Mádl to táhne nahoru. Škoda těch do očí bijících reklam. ()

Karda

Nejlepší je dát si Orbitku,zapít ji Lobkowitzem a k tomu si pustit Frekvenci 1. To mně poser! Námět dobrý ,ale tohle je TV děs.Od nejnižších příček tenhle kus dělí kousky mnohem horší .Takhle to vypadá jen jako pouhé školení v socialistických reáliích pro mladé. To ovšem nestačí.Aspoň mně tedy ne. ()

Pavlunka

Na český film je to více než dobré. Ovšem komedií se to nazvat nedá, jestli jsem se smála 3x ta to bylo moc. Filip Blažek s hnědýma kontaktníma čočkama vypadal jako zhulenej a celej film sem mu koukala jen na oči. Jo abych nezapoměla na Orbit, takhle okatou reklamu můžou udělat opravdu jen češi :D ()

MikeMyers

To sem si nemyslel, že ještě někdy napíšu, ale je to docela dobrej českej film :) Milej a vtipnej, krásná Eliška. Odpouštím filmařům nepříliš podařené triky, ale o tom to přeci v tomhle filmu není :) Nezbývá mi než doporučit každému. ()

ratpile

Palec nahoru za Evu Josefíkovou, Viktora Preisse, milý příběh, trochu té zamilované poetiky a pár povedených fóru. Palec dolů, hluboko, přehluboko, až do hlubin Tartaru, za amatérský a rušivý product placement. Jinak jsem ale dalších výtek prostý. Taková blbinka na první rande, přesto tak vzdálená většině české "teen" produkce. *nenápadný PP* TENTO KOMENTÁŘ SPONZORUJE ORBIT *mrk* ()

Renie42

Pobavila jsem se, jen prostě Mádl mi tam nesedí a ty jeho vlasy, fuj. Jinak jsem to překousla a dívala se až do konce. ()

rob_troy

Český výtvory, co se týče filmů, mě dokážou opravdu zklamat, v horších případech nasrat. Byl jsem si tím jistej i v tomhle případě a role Jirky Mádla se mi ve skutečnosti ani nelíbila, protože to, co měl hrát, zahrál příšerně. Hlavní roli měl každopádně dostat zkušenější herec, kterej v tý roli nebude tak platonickej. Nicméně se originalita nápadu ověřila a nemusím si odplivnout jako u jinejch českejch výtvorů, z čehož výplývá BIG UP. Průměr, skoro nadprůměr, s dobrou zápletkou ale mínusovým Mádlem. ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012