MyrnaAlec

Do Bakalářů dobrý, jako celovečerák špatný. Když pomineme směšné přesuny časem a neobratný závěr, vcelku snesitelná komedie. ()

pmusic

Českým komediím od dob Pelíšků moc nedůvěřuji, takže od nich téměř nikdy nic neočekávám. Probudím se včera bych zařadila mezi slušný nadprůměr s překvapivou tematikou a nečekaně povedeným hereckým obsazením. Jirka Mádl opět předvedl, že žánr komedie mu sedí. Ve snu by mě nenapadlo, že si budou Mádl a Blažek tak podobní.. :) ()

Mercilonka

Když čekáte s*ačku, můžete být jen velmi mile překvapeni. To se stalo u tohoto filmu. Hlavní myšlenka - vždy litujeme jen věcí, které jsme neudělali. Proto se Petr vrací do minulosti, za svou Eliškou, která ani nevěděla, že existuje. Spoiler: Trochu mi vrtá hlavou, že Petr z budoucnosti Elišku "ukecal" jen díky svému nadhledu a vtipu, který získal během života. Sama mladá Eliška mu řekla, že byl předtím nudnej. A přitom po návratu zpět do dnešní doby se dovíme, že Eliška se starým nudným Petrem chodit začala, poté co mu vysvětlila, jak ji navštívilo jeho budoucí "já". A dokonce s ním vydržela dvacet let než se vrátil ten Petr, do kterého se vlastně zamilovala. ()

BadAs

srdeční záležitost,velmi vtipný,svěží a vyloženě nádherný film typu těch nejlepších pecek co se netočí už více než dvacet let .-) nezkutečně zabavná jizda co má duši a srdce ....pro nás decka odchované na škodovkách 120 ruzných barev simfonie .-D jirka nezkutečně válí a taky parádně tančí.-) budete mu držet od začátku palce .-) nevím jeden z deseti nej filmu co se natočily po revoluci .-) ani v americe by se zatohle milé dílko nestyděly sem si jistý že tam by sklidil potlesk .- ) ()

Gump24

Je pěkné zažít osmdesátá léta aspoň prostřednictvím televize. Za posledních pár let je to jeden z mála českých filmů u kterých jsem se vážně od srdce zasmála. Moc dobrý výkon Jiřího Mádla mě vždycky přesvědčí. Jedna z nejlepších nových českých komedií. :) ()

mig21

Celý film stojí na komediálním talentu Jirky Mádla a bizarnosti konce totalitního režimu u nás ;) U mě dobrý :) ()

kaktusacek13

Nejlepší česká komedie, co se za poslední roky natočila. Pochvalu zaslouží především skvělý J. Mádl, ale i celkový nápad filmu. Velmi vtipné jsou scény s M. Táborským. ()

Fajt

Film celkem dobrý, ale pouze v porovnání s dnešní nabídkou. Nechápu, proč jakýkoliv záběr ze života před sametovým podvodem je ukazován jako absolutní středověk ve všem. Každému obdivovateli dnešního stavu společnosti, nabídnu hru, že on vysloví jeden klad dneška a já přiložím třl klady z doby před rokem 1989. Každý začne možností cestováním, zahraničním studiem a banány, prostě tím, čím dnes oblbují mládež - nepamětníky !! ()

subic

Mádl s hroznou parukou na hlavě a v šílených hadrech. Jinak lehce nadprůměrná komedie s celkem slušným obsazením, ne příliš náročným dějem a hlavně několikrát jsem se i zasmál a to už jsem to viděl v TV 2x. ()

Slunik

Začátek super, pěkně diváka naladí, chytne, postupně však tempo upadá a dílo je dokonáno nepříliš povedeným závěrem. I přesto jsem se však nenudila a pořádně se zasmála. ()

vlKousek

Super oddech, prostě milý a pohodový film, který pohladí a příjemně člověka naladí. Takových by to chtělo víc :-) ()

ostravak30

Tímto snímkem bych u producentů otevřel diskuzi, zda by nebylo vhodné, aby už i Česko konečně ve 21. století nezačalo točit nějaké sci-fi snímky. A sci-fi neznamená jen o ufounech. Nápad je to dobrý, ale řekl bych, že na něm šlo zapracovat ještě víc. Předně je důležité říct, že tento film nám dává možnost se ohlédnout zpět vzhledem k dnešní době. Na co byl dnešní čtyřicátník tehdy jako dítě či puberťák zvyklý a co je dnes jinak? A naopak, s čím dneska moderní člověk žije a jak moc by si musel na tehdejší svět zvykat. Proto nápad na vytvoření ruské verze facebooku či další nápady Jiřího Mádla jsou vcelku vtipné. Ostatně Jiří Mádl je kvalitní herec a tak jeho výkon filmu hodně pomáhá. Samotný děj filmu se ale točí kolem jedné hlavní věci. Dostat Evu Josefíkovou. A ač je ve filmu řada zajímavých porovnání, s tím spojených hlášek a situací s moderní dobou, na kterou je hlavní hrdina zvyklý a nyní si musí zvykat na dobu poněkud starší, není to film, který by mi nutně utkvěl v hlavě. Už jsem to někde použil, říkám to znovu, nebudete se popadat za břicho, ale zasmějete se. Tedy, já jsem se zasmál, ač dobu minulou nepamatuju. Možná bych se někdy i na snímek podíval znovu, ale jen za předpokladu, že by nevysílali nic zajímavějšího. Tohle prostě neurazí, ale ani nenadchne. ()

Dinsberg

Trochu sci-fi, a hodně komedie. Těží hlavně z rozdílností dob a taky trochu společenská sonda, jak by se současný člověk se svými znalostmi "neztratil" ani za socialismu. ()

Mr.nachos

Nenadchne, neurazí. Má to svůj důvod, proč se tohle nevysílá jako celovečerní film, ale jako zabiják času o víkendu odpoledne. ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012