StanleyVanH

Takže, viděl jsem reklamu na orbit, na das auto, na tetu drogerii a možná něco jsem zapomněl dodat. Každopádně Češi budou vždycky sto let za opicema co se týče jiného žánru, než je čistě komedie. Do scifi a jiných žánrů by se srát prostě neměli, holt jsme v tomhle opice. Jinak musím uznat, že konečně jsem viděl po dlouhé době dobrý Český film, když si odmyslím slovo scifi teda, samozřejmě nejvíc přehnaná byla ta fuckbuková nástěnka, to bylo sajnsfikšn jako prase, to asi jediný, jinak perfektní příběh, sympatické obsazení, moc se mi to líbilo. ()

GuruVlk

Dlouho jsme se takhle u ceske komedie nezasmal. Madlovi ta role opravdu sedla a myslim ze v jeho myslenkovych pochodech se kazdy trochu nasel :) ()

codyak

Ne ne ne ne..kdepak..ani náhodou. Romantická zápletka alá Zítra vstanu a opařím se čajem - to prostě nemůže fungovat. Kde jen je sláva českých sci-fi crazy komedií? Mádla ještě snesu v nějakejch těch ..ťácích, ale tady je opravdu neuvěřitelně nesympatickej až nechutně slizkej. Jedna hvězda jen a pouze pro pana Preisse, který si jako jediný zachoval kapku herecké důstojnosti. ()

Sansnom70

Jeden z dalších českých filmů, na které jsem se velice rád podíval a to dokonce dvakrát za sebou. Skvělé herecké výkony hlavního hrdiny, zkrátka komedie od A po Zet. Pokud se chcete zasmát a to dokonce i se svými dětmi, tak si tuto českou komedii určitě pusťte. Já mohu jen doporučit :o) ()

Lenny76

Oproti jiným dnešním českým komediím to celkem šlo, docela jsme se pobavila, možná bych dala ještě jednu hvězdičku, ale musela jsem jí strhnout za šílenýho Mádla, který mě rozčiluje, jen se někde objeví...ale to bude asi jen můj problém ()

Alvin

Zatímco scény v přítomnosti byly příšerné a přežít se daly jen náhodným přepínám na jiné kanály, tak Mádlovo retro už mělo něco do sebe. Role nesmělého, lehce potrhlého, leč o to dobrosrdečnějšího prince dobývajícího srdce spanilé princezny je jeho parketou už od dob, kdy se učil jezdit na snowboardu. S nasazenou optikou smířlivého recenzenta provinčních bijáků tomu tu trojku klidně dám. ()

moorks

Námět zajímavý, ale zpracování podivné, herecké výkony nepřesvědčivé a přerostlý Mádl, to fakt ne! Další promarněná šance a vyhozené peníze českých daňových poplatníků! ()

kodwin

Z mnoha polistopadových komedií tahle určitě patří mezi ty lepší. Je to lehká zábava pro celou rodinu. Probudím se včera ukazuje, že někdy není dobré se za každou cenu snažit dělat umění, ale prostě jenom natočit normální zábavný film. Jistě více ho ocení Husákovy děti, pro které je to návrat do teenagerovského věku - za tuhle nostalgii dávám hvězdu navíc. ()

Jard

Aj napriek tomu, že sci-fi filmy nepatria ku mojim obľúbeným, pri tomto som sa mimoriadne pobavil. Námet bol naozaj dobrý. 75% ()

KraLuban

Spíše průměrný film, ale krásný návrat do dob, kdy život byl otevřeným souborem možností budoucích a ne seznamem odškrtnutých možností vyčerpaných. BTW, velmi trapný product placement...stojí ale za kouknutí. ()

koldoslav

Na film jsem se dlouho těšil, jelikož se mi líbil jeho námět. Film naplnil má očekávání a opravdu jsem se bavil. Jenže po odchodu z letního kina jsem se nad filmem po cestě domů zamyslel. Došel jsem k závěru, že na pozadí celého filmu běžela skrytá reklama, která můj dojem z filmu opravdu zhoršila. Inteligentní humor mi vždy zkazila nějaká ta Orbitka. ()

soukyd33

Dokonalá komedie z 80. let. Příběh nás provází dvěma časovými liniemi, a to současnost a minulost v roce 1989. V této době se totiž objevil někdo, pro koho se i v čase vrátíte. O zábavu se zde stará herec Jiří Mádl a jeho vtipné situace v roce 1989. Doporučuji všem. Rodinná zábava zaručena, děti do 12 let ale nechte stranou. Hvězdiček 5***** ()

DK197

Tenhle film není špatný, ale zacházení s časem mi v něm trošku vadí. Přepisování historie je lehkomyslné a je tam spousta paradoxů. Ale když nad tím člověk nepřemýšlí tak si je to schopný užít. A Mádl je bonus navíc. ()

Bobik71

Námět zajímavý, ale zpracování bylo špatný. Občas to bylo vtipný-ale jen v době roku 1989. Současnost byla pojatá, jako kdyby se nevědělo jak navázat a jak to ukončit. Ještě jsem neviděl v českým filmu, aby PP nebyl vidět. Tady to jen potvrdilo, jak se to dělat nemá. ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012