V Detroitu budoucnosti ještě stále nezavládl klid. Společnost Omni Consumer Products (OCP) stále usiluje o splnění svého snu - o vybudování velkoměsta "Delta City". V cestě jim ale stojí bezdomovci a tlupy mladých "Splatterpunků", kteří obývají oblast, kde má nové město stát. OCP se rozhodne pro radikální řešení situace. Naverbuje ozbrojená komanda žoldáků z amazonské války, aby oblast vyklidila. A tak na území Splatterpunků a bezdomovců vjedou obrněná vozidla, jejichž po zuby ozbrojené posádky násilím odvážejí zdejší usedlíky do "rehabilitačních center" a likvidují ty, kteří se nechtějí podřídit. V ulicích Detriotu vypukne regulérní válka. Zdá se, že společnost OCP dosáhne svého cíle. Ale pak se objeví překážka, kterou kdysi stvořila sama OCP... RoboCop! Mechanický policista s lidským mozkem si vzpomene na to, že byl kdysi člověkem, a připojí se ke vzbouřencům, vedených autoritativní Berou, aby pomohl chránit jejich domovy. Za pomoci geniální desetileté Nikko, odbornice na počítače, musí RoboCop bojovat nejen proti žoldákům a společnosti OCP, ale také proti policii. Jediným jeho kolegou, který je ochoten mu pomoci, je jeho stará přítelkyně, policistka Lewisová. (oficiální text distributora)

Jakubik

Překvapivě lepší a stravitelnější než dvojka. Sice se to tu hemží zbytečnostmi, které kdyby tu nebyly tak by to filmu jen prospělo. Robocop dostal drobný upgrade a do Ironmana už nechybí mnoho :-) Proč bylo tak v módě dávat do hlavních rolí otravný děti? Konkrétně ve trojce tu máme holčinu která je super hacker už 10 letech??? ()

PEZ

Nepodarok. Ono by to nebolo az tak zle, nebyt tych vykyvov, obcasnych uletov, zvyseniu vekovej pripustnosti (uz nie R-ko, ale PG13) a tragickych CGI trikov na konci. Dokonca aj Peter Weller chyba - a akokeby symbolicky - Robocop uz nie je tym, cim byval. Nielen vyzorovo, ale aj spravanim. Je to skoda, film mohol byt omnoho lepsi, mat trosku viac budgetu a lepsieho rezisera, ktory by zo scenaru Franka Millera vybral to podstatne a naopak zahodil vatu. Slabota, ktora zapocala upadok popkulturnej plechovej hviezdy Detroitu. ()

LordMysti

Na třetí díl si téměř nepamatuji a bude to tím, že film byl tak slabej, že nezbylo nic pozitivního, co by mi mělo utkvět v paměti. Takhle brutální pokles kvality od prvního dílu se jen tak často nevidí, i když v poslední době již také ano. ()

kubal18

Ve srovnání s dvojkou je tento díl o 50 % lepší. Ale celkově..první RoboCop mi oproti tomu přijde jako děsné áčko. ()

Armin82

Tak tohle už je fakt hrůza!Žádnej vtip,tragičtí herci,nic moc akce a když jsem na začátku viděl,jak chytil kulku,tak to už mi bylo jasný, jakej tohle bude průser!!! Nějakej umělej japončík s katanou?ne fakt ne ...mám rád Robocopa a za jedničku bych dal ruku do ohně,ale tohle?Předchůdce Duke Nukem s jatpackem?To néééé 20% ()

Psycho.R

Předem říkám, že jsem chtěl napřed dát 3*, to protože je jasný, že jde o slabší méně profesionální film. Na druhou stranu tu jednu hvězdu dávám za to, že je to pořád začátek 90´, kterej mam rád stejně jako celý 80´. Jen ten samuraj by mohl bejt víc jako Robo. moc jsem mu nevěřil tu přílišnou lidskou podobu. ()

Rawar

Nastavovaná kaše ??? Možná. Ale perfektní hudba, pankáči ve službě státních složek a létající RoboCop, to je přece super :-) 75% " s tím nepočítejte, kamaráde " ()

Likan7 odpad!

Tady už není kde brát. Vtipný absurdní scény jsou tatam a Robocop tu lítá jak Iron Man. Dvojka se dala a je skvělá GP, tohle nebaví ani v jeden moment a je to jen křeč snažící se vytřískat ještě nějaký dolar. ()

Šindy

Co říci? Bohužel třetí pokračování policejního hrdiny dopadlo fiaskem. Scénář, který nemá už co nabídnout. RoboCop, který si nasazuje samopal místo ruky a létá, je bohužel k pláči. Takhle dokázali potupit jednu legendu. Peter Weller může být rád, že se odmítl podílet na tomto projektu. Alespoň se vyhnul ostudě. Jednu hvězdičku dávám za robo-oblek a za flashback z prvního filmu, který je z téhle tragédie to nejlepší, co v ní za 104 minut uvidíte. ()

Alojs

Je tu jakás takás snaha držet se vesmíru Paula Verhoevena, ale jakákoli snaha o inovaci končí náhrobním křížem. Za všechno hovoří létající Robocop. Jedno z těch pokračování, které nemělo vzniknout. Už jako desetiletý capart jsem v sobě nepotlačil těžké zklamání. Jednička je best, dvojka ještě stále cool. Ale trojka vážně ne. ()

donkocicak

Musím souhlasit s tím, že první díl byl nejlepší. Dvojka byla spíše průměr, trojka už je podprůměr. Také musím souhlasit s tím, že třetí Robocop nebyl o tolik horší než druhý. Já jsem se u něj celkem příjemně bavil. Pravda, brutalitu prvního dílu už zde nenajdeme, je to značně odlehčené. Nemyslím si ale, že by se jednalo o tolik špatný film. ()

RedRose

Robotickeho poldu jsem mel v oblibe a prvni film byl opravdu skvely! A po slabe dvojce prichazi doslova mizerna trojka... bohuzel... 33% /// Pevne verim a doufam ze planovany novy RoboCop bude minimalne dustojnym pokracovatelem puvodniho filmu... ()

Knor

Hodně slabý odvar. Kde je krev a násilí ? Kde jsou nějací noví cyborgové ? Nevadí mi ani tak, že jde spíš o legraci, jako to, že je film skoro úplně bez nápadu a bez krve. A toho samuraja mohli taky využít mnohem víc. Jen z úcty k předchozím dílům dávám jednu hvězdu a druhou přihazuju za tu pouliční bitvu a létajícího RoboCopa v poslední čtvrthodince. ()