Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Maria se po nedobrovolném pobytu ve vězení pro mladistvé vrací do drsného prostředí Bronxu. Tady chce prostřednictvím svého tanečního talentu a obrovské ctižádosti konečně změnit svůj život. Celé své srdce i duši obětuje tanci a spolu se svou taneční skupinou se začíná připravovat na televizní taneční soutěž “Tancuj, nebo zemři”. Podobně jako Honey před ní, i Maria objevuje vzrušení z tance, když si uvědomuje, kdo opravdu je a kam patří. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (57)

claudel 

všechny recenze uživatele

Stejně jako v případě prvního dílu, příběh nepředstavuje nejsilnější stránku celého filmového počinu. Jde zase a jen především o tancování, tancování a tancování. A i když už je dvojka bez Jessicy Alba, stále se mužské oko může potěšit natřásajícími se prdelkami a ženské oko vypracovanými mužskými svaly. Film na líné nedělní odpoledne, u nějž můžete podřimovat a po probuzení budete vždy v obraze, co se ve filmu děje - tancuje... ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Takhle má vypadat snímek, který je upřímný k divákovi. Hodní jsou hodní, zlí jsou zlí, naivní jsou naivní a nikdo nevyrušuje žádnou zbytečnou komplikovaností charakteru. Přesto mne tento snímek inspiroval k tomu, abych se vrhl do tanečních kreací a až s lehkostí postřeleného slona zvládnu nespadnout při polce, tak si sestavím takovou crew, že černoši zblednou závistí, bílí muži se naučí skákat a papež konvertuje k ateismu. ()

Reklama

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Ak niekto tomuto dá jednu hviezdu a menej je podľa mňa neobjektívny do veľkej miery. Spočiatku som si povedal, čo to je, lebo tá pózerská hlúpa scéna medzi väzeňkyňami bola zlá. Neskôr však nastalo osvietenie, lebo dialógy boli nadmieru skvelé a bez naivných a tupých rečí. Scenár tiež do veľkej miery ušiel, jediné čo mi tam stále vadí, je že niekto sa s niekým zoznámi a hneď vie presne napodobniť choreografiu tých druhých. Jessica Alba mi tu dosť chýba a najmä tú lásku černošky a belocha s peknou tváričkou som vôbec neuveril. Na konci som zas predvídal, že sa to rozhodne buď rozstrel alebo víťazstvo skupiny okolo, ktorej sa točí dej a tá pôjde na radu ako druhá a ono sa tieto dve veci spojili a nakoniec to tak dopadlo. Choreografie boli podľa mňa skvelé, dej bol zo začiatku jednoduchý, ale neskôr sa to zmenilo a tak sklamaný som z toho nebol. Scénka, kde jedna černoška varovala druhé dievča, že si ma dávať na jedného chalana pozor a následne ešte v ten večer ju náhodne stretli plačúc kvôli nemu v temnej malej bočnej uličke tomu dodala nedôveryhodnosť, tiež ma vedia vždy negatívne pobaviť tie pózerské ksichty, čo robia porotcovia. Pobavil som v dobrom, keď dievča išlo tancovať so starým pánom a on povedal, že netancuje a keď už tak jedine na pohreboch svojich nepriateľov. Napriek tomu, že to nie je trápne ako iné veci tomuto podobné a je to troška iné, dosť ma to nudilo. To znamená, že buď je už táto téma vyčerpaná alebo to jednoducho nemalo iskru a ja si myslím, že ešte stále to druhé. S pôvodnou Honey to nemá veľa spoločné, skôr si to chcelo privyrobiť na jej úspechu. Dalo by sa to po mnohých stránkach zlepšiť. Začínam si vravieť, prečo musia ku každému aspoň trocha dobrému filmu natočiť pokračovanie? A prečo väčšina je tak zlých, že len žije z minulej slávy? Odpoveď bude určite peniaze a to vie zničiť veľa. ()

Lama.Lama 

všechny recenze uživatele

Mmm..tak co říct k tomuto počinu? Příběh sám o sobě nemá žádnou cenu komentovat, protože to je tááák průhledné, že nemá smysl na něm plácat písmenka. Jelikož jsem anti-fanynka Kat (u které horší než herecké výkony jsou snad jen její oblečky a zpěv) tak tím, že je obsazena do hlavní role, pro mě film ještě před zhlédnutím ztrácí na kvalitě.. a nemýlila jsem se. Dávám hvězdu za taneční kreace. ()

Beastmaster4 

všechny recenze uživatele

Předem prokouknutá taneční limonáda nepostrádající nic, co je u těhle kousků nutné k úspěšnému americkému konci. Proč někdo točí filmy, které tu byly nejméně 100x nevím, moc tomu nerozumím. HONEY 2 se tváří, jakoby se od některých klišé chtělo odprostit, ale bohužel, jen některé známé pasáže rychleji přejíždí, možná aby to už nebylo opravdu moc, ale ono je to moc i tak. Dvě pěkné ženské, na které je radost pohledět nemůžou tohle zachránit, ani kdyby byly úplně nahé. Děvčata si užijí více, svalnatých mužů odhalených do půli těla je tu dost. Takže jde ve výsledku zas o další prd, který je jen o hezkých tvářičkách. Řekl jsem si, že se na HONEY 2 podívám jen, protože jsem ho měl v PC a nějaký film pro odlehčení mi neuškodí, bohužel tohle není ani na odlehčení, je to spíš prodlužovák nudy, takže už nikdy víc! Navíc některé taneční kousky vypadají jak epileptické záchvaty a to vůči modernímu tanci v jakékoliv podobě nebývám kritický. ()

Galerie (69)

Zajímavosti (1)

  • Filmová postava Maria Bennetová (Kat Graham) má shodou okolností stejné příjmení jako další Katiina seriálová role v seriálu Upíří deníky (od r. 2009), kde hraje Bonnie Bennetovou. (Reesam)

Reklama

Reklama