Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Maria se po nedobrovolném pobytu ve vězení pro mladistvé vrací do drsného prostředí Bronxu. Tady chce prostřednictvím svého tanečního talentu a obrovské ctižádosti konečně změnit svůj život. Celé své srdce i duši obětuje tanci a spolu se svou taneční skupinou se začíná připravovat na televizní taneční soutěž “Tancuj, nebo zemři”. Podobně jako Honey před ní, i Maria objevuje vzrušení z tance, když si uvědomuje, kdo opravdu je a kam patří. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (57)

Beastmaster4 

všechny recenze uživatele

Předem prokouknutá taneční limonáda nepostrádající nic, co je u těhle kousků nutné k úspěšnému americkému konci. Proč někdo točí filmy, které tu byly nejméně 100x nevím, moc tomu nerozumím. HONEY 2 se tváří, jakoby se od některých klišé chtělo odprostit, ale bohužel, jen některé známé pasáže rychleji přejíždí, možná aby to už nebylo opravdu moc, ale ono je to moc i tak. Dvě pěkné ženské, na které je radost pohledět nemůžou tohle zachránit, ani kdyby byly úplně nahé. Děvčata si užijí více, svalnatých mužů odhalených do půli těla je tu dost. Takže jde ve výsledku zas o další prd, který je jen o hezkých tvářičkách. Řekl jsem si, že se na HONEY 2 podívám jen, protože jsem ho měl v PC a nějaký film pro odlehčení mi neuškodí, bohužel tohle není ani na odlehčení, je to spíš prodlužovák nudy, takže už nikdy víc! Navíc některé taneční kousky vypadají jak epileptické záchvaty a to vůči modernímu tanci v jakékoliv podobě nebývám kritický. ()

Pingu222 

všechny recenze uživatele

Mám tenhle typ filmu fakt rád a docela jsem se i těšil. To jsem ještě ale netušil, že mi tam Jessica bude tak chybět, a že jedinou světlou stránkou budou taneční vystoupení. Jasně, řeknete si, že ten tanec je u takovýhleho filmu to nejdůležitější, ale oprati jedničce tam nejsou tak sympatický charaktery a to nemluvě o hlavní představitelce, která je fakt divná. Nejdřív je drsná, jak babiččina rohožka, takže pak, když se má zhostit nějakejch citově vypjatejch scén, tak je ještě chladnější než Pierece Brosnan. Abych to shrnul, hudba byla docela fajn, tanec taky a paní pěstounka byla fakt správná mamina, takže za slabší 3. ()

Reklama

Nicole32 

všechny recenze uživatele

Málokedy ma nejaký film naozaj vytočí, ale tomuto sa do podarilo. Hlavná hrdinka mi hrozne liezla na nervy s tým svojím super drsným a drzým správaním. Zvyšný herci sa ani nedajú nazývať hercami. Dej je o ničom a tanečné choreografie sú slabé. Nielen choreografie ale aj zopár scén je vykradnutých zo step up. Takisto nechápem prečo vlastné tí, ktorý nevyhrajú tancujú vlastne v mnohých takýchto filmoch lepšie ako víťazi. To, že sa to volá Honey 2 má len marketingový dôvod a mrzí ma to, pretože Honey 1 bol milý, tanečný a dobre pozerateľný snímok. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Dobře se mi kouká na lidi, kteří umí tancovat a jako by nic dokážou předvézt nějaký pořádný kousek. Příběh jsem ani nehledala. Samozřejmě tu nějaká základní kostra je a kolem ní je nabaleno spousta tancování. Vlastně tu jde právě jen o to tancování. Tohle je přesně ten tip filmu, na jehož začátku už člověk ví, jak to celé dopadne. Tenhle prostý a jednoduchý fakt mi nevadil. Jen jsem netrpělivě čekala na poslední fázi filmu. ()

Lachvos 

všechny recenze uživatele

Kdyby jste hledali jeden důvod, proč na tenhle film koukat či abychom byly specifičtější, něco co jinde nenajdete, mám strach že by to bylo marné. Příběh cliché jako poslední dobou skoro většina, herci umí hrát asi tak jako já (takže neumí :), zápletka či dialogy se pořád opakují, což jim na už tak chabé logice taky nepřidá, snad jediné co tu stojí za "hřích" jsou taneční scény a hudba...spíše ta hudba :D Choreografie se s Let's Dance (pecka), britskou verzí StreetDance (dobré) či jedničkou Honey (povedené) vůbec nedá srovnat, jsou tam nudné okamžiky, divák má často pocit, že zas tak dobré to není a hlavně, střihač celého filmu si zaslouží uškrtit celuloidem, idiot jeden! ;) ()

Galerie (69)

Zajímavosti (1)

  • Filmová postava Maria Bennetová (Kat Graham) má shodou okolností stejné příjmení jako další Katiina seriálová role v seriálu Upíří deníky (od r. 2009), kde hraje Bonnie Bennetovou. (Reesam)

Reklama

Reklama