Maria se po nedobrovolném pobytu ve vězení pro mladistvé vrací do drsného prostředí Bronxu. Tady chce prostřednictvím svého tanečního talentu a obrovské ctižádosti konečně změnit svůj život. Celé své srdce i duši obětuje tanci a spolu se svou taneční skupinou se začíná připravovat na televizní taneční soutěž “Tancuj, nebo zemři”. Podobně jako Honey před ní, i Maria objevuje vzrušení z tance, když si uvědomuje, kdo opravdu je a kam patří. (oficiální text distributora)

LondonGirl

Predvídateľné a prvoplánové... ale tento druh filmov bude mať vždy svojich divákov. Kat Graham v hlavnej úlohe bol dobrý ťah hlavne pre fanúšikov Upírskych denníkov, ale tam to asi končí. Niektorých zaujme ešte blondiačik, no budem sa opakovať, predvítateľné a prvoplánové. ()

DeLaMorte

ono by se mělo koukat téměř na vše ať pak divák může posuzovat kvalitu filmu....taneční čajíček s předem jasným záměrem...scény které jsem viděl Xkrát mě opravdu neoslovili možná jen nejsem takový příznivec tance přeci jen jsem divák. ()

Oňďo

''Step Up'' filmom sa to možno nevyrovná, no má to niečo do seba. Niečo, čo vás prinúti, pozerať sa až do konca. Navyše je pekné vidieť Kath Graham aj mimo seriálu. ()

Phorbo

Tak to je pro mě větší propadák než Step up Streets. Taneční fil klasicky bez příběhu. První polovina je příšerně rozpačitá a příjde mi jako kdyby se herci/tanečníci neuměli uvolnit a stojí to za prd. Druhá polovina už je lehce lepší, dobrý nápad s Tron obleky na konci a taky pěkný závěrečný titulky... za to taky jediná 1*, protože hlavní herci jsou mi krajně nesympatičtí a ostatně scénář jak jsem řekl je opět žádný. Kamera stojí za neskutečný ho*no. Předpokládal jsem že když se udělá sequel k Honey s excelentní Albou tak dvojka bude aspoň za něco stát. Ale takovýdle debakl který snad i hrdě nosí jmeno Honey je prostě hrůza. ()

Lachvos

Kdyby jste hledali jeden důvod, proč na tenhle film koukat či abychom byly specifičtější, něco co jinde nenajdete, mám strach že by to bylo marné. Příběh cliché jako poslední dobou skoro většina, herci umí hrát asi tak jako já (takže neumí :), zápletka či dialogy se pořád opakují, což jim na už tak chabé logice taky nepřidá, snad jediné co tu stojí za "hřích" jsou taneční scény a hudba...spíše ta hudba :D Choreografie se s Let's Dance (pecka), britskou verzí StreetDance (dobré) či jedničkou Honey (povedené) vůbec nedá srovnat, jsou tam nudné okamžiky, divák má často pocit, že zas tak dobré to není a hlavně, střihač celého filmu si zaslouží uškrtit celuloidem, idiot jeden! ;) ()

Lilloos

Ani bych to nenazývala pokračováním, s jedničkou film prakticky nemá nic společného. Zatímco v ní se objevoval jakýs takýs příběh, dvojka sjela k jednoduchému a naprosto typickému scénáři dnešních tanečních filmů. Vadí to ale? Nadupaný soundtrack (Far East Movement, M.I.A., The Ting Tings, Estelle, Kardinal Offishal, Usher, Will.I.Am...) by rozpohyboval i hluchého, a taneční kreace berou dech. Do půlky jsem chtěla dát 4 hvězdy, ale pak jsem si kvůli věčnému natahování (1. kolo, 2. kolo, x-té kolo, remíza, battle) vážně začala připadat jako v TV show, akce upadala a já se chvílemi vyloženě nudila. ()

nessbeal

Na rozdiel od prveho dielu, je tu ovela viacej tancovania, ovela lepsia hudba, a sympatickejsi herci. Konecne tanecny film kde sa aj tancuje. Neni to Blockbuster z kin ale presvedci to! Navyse ked vidim Bony z True Blood tak mam co robit aby som hodnotil uplne objektivne... ()

Silencia90

První půlku filmu jsem si říkala: "co to sakra je?". Tak trapný taneční kreace jsem ještě neviděla. Protivná a křivou pusou mluvící Kat tomu vůbec nepřidala. Musím ale uznat, že druhá půlka už to tedy vylepšila. ()

REBARB0RKA

Hlavní postava, nesympatická protivná ... holka, mě tak otrávila, že ani ta taneční čísla, kvůli kterým se na podobné filmové braky dívám, mě nebavila. Hřebíček do rakve zatlouká to, jak jsou všechny postavy na konci moudré a uvědomělé. Být to o 100 minut kratší, mohl to být pěkný klip na youtube (samozřejmě za předpokladu, že by se ze záběrů vystříhala Katerina Graham). ()

texa

Toto je rozhodně slabší kousek. Herecké výkony jsou hodně nic moc, a ani žádná taneční scéna to nedokázala zachránit, žádná ničím neoslnila, nenašlo se nic zajímavého, napínavého nebo jen zábavného. Tady jsem se nudila od začátku do konce. ()

cerbygerby

Nebylo to zase tak špatné... všechny tyhle filmy jsou založené na stejném podkladu a záleží na zvolených hercích a kvalitě tanci, protože děj je všudy stejný, jen s malýma odchylkama.. Tady to byl opravdu u všeho průměr.. a nevím proč se to jmenuje Honey 2 , když jediné co to má společné s jedničkou a Jessicou Albou je to že tam je použito její studio..aspoň na chvíli se tam mohla ukázat.. a co se týče kvality tance..tak to nebylo špatné, ale pro mě je pořád to nej LETS DANCE 3..Takže tady hodnotím průměrně-3* ()

Pingu222

Mám tenhle typ filmu fakt rád a docela jsem se i těšil. To jsem ještě ale netušil, že mi tam Jessica bude tak chybět, a že jedinou světlou stránkou budou taneční vystoupení. Jasně, řeknete si, že ten tanec je u takovýhleho filmu to nejdůležitější, ale oprati jedničce tam nejsou tak sympatický charaktery a to nemluvě o hlavní představitelce, která je fakt divná. Nejdřív je drsná, jak babiččina rohožka, takže pak, když se má zhostit nějakejch citově vypjatejch scén, tak je ještě chladnější než Pierece Brosnan. Abych to shrnul, hudba byla docela fajn, tanec taky a paní pěstounka byla fakt správná mamina, takže za slabší 3. ()

sarfian

Už prvý diel ma nebral, ale toto bolo už skôr ako Československo má talent a nie ako celovečerný film. VIDENÉ 1x ()

pirulka

100krát obohraný otrepaný ale napriek tomu ešte stále pozerateľný príbeh, v tomto prípade ma však úplne iritovala hlavná predstaviteľka , ktorá bola pre mňa príliš afektovaná..aspoň to tak hrala, a trápna..mala Kat radšej ostať pri čarodejniciach a upíroch :D ()

Likan7

Musím jít výš než u jedničky ze dvou důvodů. Zaprvé Kat Graham je neskutečně sexy a hezčí než Alba, a za druhé Seychelle Gabriel je neskutečně sexy a hezčí než Alba. Příběhově dvojka Honey určitě zajímavější než jednička. Ovšem nečekejte Honey jako postavu. V úvodu vidíme, že partička trénuje v jejím tanečním studiu, a to je tak asi celý. Samozřejmě od toho nemůžeme čekat nějaký skvosty. V porovnání s Lets dance tu jsou slabší taneční sekvence, holky jsou ale hezčí a příběh trochu chytlavější, ale všechno jede v klišoidních vodách, ve kterých jsme byli už tisíckrát. ()

TommyDiamond odpad!

Už při první scéně, když se začlo tančit ve vězení pro mladistvé jsem měl chuť prohodit televizi zavřeným oknem. Navíc moje hrdinctví tkví v tom, že jsem vydržel projekci tohoto snímku až do konce a nepoblil se u toho. Lidi, který si myslí, že tanec je všechno a tancem změní svět,hmm!?! No proč by ne? Já jim to neberu, každý má něco. Jenže filmy Honey, Honey2, Let's Dance 2+3 a Nakládačka jsou dělaný jako přes kopírák a pro mě to jsou největší sračky filmového průmyslu. Celkově 2% ()

datos

Tenhle film o tanci řadím mezi ty nejlepší svého druhu. Mě osobně to hodně překvapilo. Mělo to příběh, hezký děj a byla v tom i romantika. Film měl kvalitu a byl hezky koukatelný. Paráda!!! ()