Maria se po nedobrovolném pobytu ve vězení pro mladistvé vrací do drsného prostředí Bronxu. Tady chce prostřednictvím svého tanečního talentu a obrovské ctižádosti konečně změnit svůj život. Celé své srdce i duši obětuje tanci a spolu se svou taneční skupinou se začíná připravovat na televizní taneční soutěž “Tancuj, nebo zemři”. Podobně jako Honey před ní, i Maria objevuje vzrušení z tance, když si uvědomuje, kdo opravdu je a kam patří. (oficiální text distributora)

DadysGirl

Kat Graham jak jí neznám... Ta holky mi něčím vadí... Její výraz obličeje je pořád takovej naštvanej... Nebo je to možná tím, že jí jako Bonnie nemám moc ráda... Ale tancovat celkem umí i jsem jí tady celkem zkousla... ale jinak je to klasika... hudba, tanec, trocha dramatu, hádek, trocha romantiky... ()

Todd_Hewitt

Nic nového pod sluncem, pořád je to to samé jako Let's Dance, Street Dance a podobně, Ale je tam Katerina Graham, tak to aspoň za něco stojí.... ()

Nicole32

Málokedy ma nejaký film naozaj vytočí, ale tomuto sa do podarilo. Hlavná hrdinka mi hrozne liezla na nervy s tým svojím super drsným a drzým správaním. Zvyšný herci sa ani nedajú nazývať hercami. Dej je o ničom a tanečné choreografie sú slabé. Nielen choreografie ale aj zopár scén je vykradnutých zo step up. Takisto nechápem prečo vlastné tí, ktorý nevyhrajú tancujú vlastne v mnohých takýchto filmoch lepšie ako víťazi. To, že sa to volá Honey 2 má len marketingový dôvod a mrzí ma to, pretože Honey 1 bol milý, tanečný a dobre pozerateľný snímok. ()

Deidy

Film mohl mít u mě mnohem lepší hodnocení, nebýt příšerného dabingu (zvláště osoba dabující hlavní hrdinku mi silně šla na nervy) a také těch rádoby drsných, avšak naprosto debilních keců, které se ve filmu sem tam vyskytly. Celkový příběh víceméně staré dobré klišé, které je předvídatelné až hanba, ničím nepřekvapí, ale pokud nevyžadujete po filmech nějakou extra originalitu, vadit vám to rozhodně nebude. Tanečních kreací je tu více než v prvním filmu, což je docela dobře, protože přeci jenom u filmu, kde je tanec hlavní téma, by přeci jenom neměly vyplouvat do popředí nějaké blbosti z omáčky okolo. A konec... jak jinak, než dokonale šťastný! ()

zodiak217

No ale absolútne to so mnou nič neurobilo. S prvou časťou, kde žiarila Jessica Alba ako jagavá hviezda a dávala celému filmu neskutočný sexepíl sa to nedá ani porovnať. V prvej časti bola skvelá hudba, skvelý nápad, skvelé herecké obsadenie a famózna Jessica, no a tu absolútne fádne herecké obsadenie, nezaujímavá hudba a námet ako skopírovaný z Let´s dance. Nie je šanca aby tento film mal nejaký úspech aspoň u mňa. Sklamaný nie som, no je to len ťažký priemer s ktorým zabijete čas a nič vám to nedá. ()

Sofia_Straw

Film je hlavne určený pre "trošku" inú cieľovú skupinu...., ale nedá sa mu uprieť výchovný charakter. Každý má možnosť voľby na vlastnú zodpovednosť a poučiteľnosť má v živote veľmi dôležitú úlohu - minimálne zabrániť zopakovaniu tej istej chyby... Príbeh je pomerne slabý a aj postavy mohli byť trocha výraznejšie. Až priveľmi sa podobá na niektorý z tých.... Lets dance.... Tie tri hviezdičky za to, že ako jeden z mála produktov dnešnej kinematografie vychováva. ()

mstychov

Povedene tanecni kreace. Super muzika. Hlavni hrdinka je mistr v delani obliceju. Ale celkove se mi to libilo, jen to bylo dost zdlouhavy. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10 ()

Tess92

Celou dobu jsem vzpomínala na Jessicu Albu, která to nějak oživí a nedočkala jsem se jí. Co se týče tanečních vystoupení, tak mě taky nějak extra nenadchly. Kdybych měla do finále posílat hlas, tak ho dám 718, protože ačkoli byli příšerně oblečení, tančili podle mě mnohem líp. Ale i kdyby byli sebelepší vyhrát prostě musí ti slabší, co mají motivaci a blablabla americký happyend... ()

chaosteory

Jednoznačně nejtanečnější film za poslední dobu. Vůbec mi nevadí, že s prapůvodem to má společné hodně málo, ani že děj defacto kombinuje Honey+Lets Dance+Nakládačku. Proč? Protože do stereotypního scénáře se napralo tolik tanečních sekvencí, že je mi u hnědky o co jde. Samotní tanečníci jsou celkem sympatičtí, choreografie povedená (i když místy značně zprzněná střihačem) a co je u mě velký bonus, to je hudební podklad, Bývá zvykem do všeho cpát tu rádoby drsnou "černou hudbu", ale tady se našel mnohem větší prostor pro "bílou" taneční hudbu. A Jess? Tu hrdinka pokračování přehrála a přetancovala o dvě třídy. ()

Renulka7

Taneční filmy jsou prostě stejné pořád dokola. Ale uměli to perfektně rozbalit při tom tanci jak trénovali a ta písnička neměla chybu. Hned jsem si ji stáhla. I ten konec super. Děj nic moc, ale ten tanec za 5*. ()

magis

Tenhle film zachránili jen ty dobrý taneční scény. Bohužel samotný příběh stojí za zlámanou grešli. Je to částečně okopčený Let´s dance 2 akurát v jiném pojetí. A protože opakovaný vtip už není vtipem nebýt těch tanečních scén dám jen 2*. ()

Pecca007

Tenhle námět už jsem viděl asi 100x. Upřímně, nebýt toho "Honey" v názvu, tak bych si film asi ani nepustil, protože jednička byla originální a neměla úplně blbý děj, narozdíl od těch novějších filmů o tančení. Dvojka už tak slavná není. Příběh jako přes kopírák, děj je klišovitý a stereotypní a jediné co si na filmu užijete jsou taneční čísla a Katerinu Graham, proto taky jen dvě hvězdy. ()

kirrana

Takto stupídny film som nevidela už veeelmi dlho. Na absenciu deja som si pri tanečných filmoch zvykla, ale keď ani choreografie neoslnia, niečo je zle. Mala som pocit, že hlavní aktéri sa naučili 4 základné kroky, ktoré opakujú v rozličnom poradí. Jediný dôvod prečo nedám odpad, sú tie blonďákove modré oči... :) ()

Gazzellka

to bol taky ten filmecek, ze som si ho pustila k jedlu, skonzumovala som veceru a nasledne som to zase vypla. nic extra, ale ani extra hnusne. bohuzial, po tanecnej stranke tiez nic svetoborne (nic co som este nevidela). ()

Evziiik

Nevím, proč měl někdo potřebu natočit něco tak okoukaného, neoriginálního a nezajímavého a navíc pod názvem Honey 2. Protože s Honey tenhle film nemá pranic společného. Miluju Honey, miluju ten příběh, choreografie, je to originální, smysluplné, plné skvělé hudby a tance. Tenhle film ani nestojí za to vidět. Protože stejný příběh a stejné pohyby uvidíte v desítkách jiných tanečních filmů, které se tváří jako filmy o drsných tanečnících z drsné ulice. Jednoduše mě to nebavilo, nenadchlo a nemám nejmenší důvod dávat lepší hodnocení. ()