The Walking Dead (TV seriál)

The Walking Dead: Webisodes

Evan T. Reilly

Dan Liu

Kostýmy:

Sarah Fleming

Zaujímavé je že vo všetkých web epizódach nehrá ani jeden herec zo seriálu :-o 1. a 2. sériu s titulkami nájdete tu: 1+2-TU a 3. najnovšia séria epizód ktorá je pred 4. sériou 3-TU(21.1.2014)

Celkem dobrý seriál, prvním dvoum seriím bych dal tak dvě až tři hvězdičky, ale třetí série byla mnohem lepší. Bohužel se na to dodíváte tak za den, protože většina dílů trvá tak 5 minut a série má tak 5 dílů, dohromady všechny tři série trvají 1 hodinu a 9 minut. Jinak všechny tři série s cz titulky tady: http://twd12.webnode.sk/epizody-all-100/webisodes-torn-apart/ .(14.12.2014)

1. séria - Torn Appart : "Theyre terrorists !" Prvá séria len za jednu hviezdu, kvôli neodfláknutým efektom. Zaujímavá je všehovšudy jedna epizóda so susedom v pivnici. Herecké výkony sú skutočne tragické. Len ako doplnok pre hardcore fanúšikov sveta The Walking Dead. Scott Ian z Anthrax poteší. 2. séria - Cold Storage : "Look whos back from the dead !" Druhá séria o niečo lepšia, tentokrát za tri hviezdy. Zaujímavejší príbeh, zaujímavejšie postavy. Oveľa viac sa to približuje atmosfére seriálu The Walking Dead. Vzhľadom na formát a dĺžku seriálu spokojnosť. 3. séria - The Oath : "You cannot murder someone, who wants to die !" Tretia séria jednoznačne najlepšia. Za štyri hviezdy. Emócie fungujú dokonale a navnadzujú na ďalšie série The Walking Dead. Vskutku zaujímavý doplnok seriálu.(11.1.2017)

• Tristaver

Na rozdíl od seriálu hodně slabý spin-off, dobrý jen k tomu, aby se člověk dozvěděl, co je zač beznohá zombie (walker by asi nebyl v tomhle případě výraz namístě) v parku z prvního dílu seriálu. Šest epizod je zbytečně moc, vzhledem k tomu, že, co se děje týče, za něco stojí jen poslední díl a na efekt ještě scéna ze sklepa (smrt Andrewa). Slabší dvě hvězdy.(28.10.2012)

Krátký zhruba 15 minutových sestřih co se stalo dámě z prvního dílu klasického seriálu. Mě to přišlo strašně zbytečný, čekal jsem něco lepšího a k seriálu důležitějšího. Navíc je na tom strašně vidět ten zbytečný spěch. A v těch 15 minutách jsem si fakt nenašel nikoho koho bych si oblíbil. Krve je celkem dost a efekty jsou víceméně podařené ale je to prostě zbytečné. Ale odvaha se cení.(23.4.2013)