Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

teseth odpad!

Pokus o pokračování a nastavení už tak vycucané dějové linky. Bohužel však bez sebemenšího nápadu, inovace nebo snad něčeho co by vás posadilo na zadek. Noční záběry kamer jsou čím dál nudnější a nezáživnější. Herecké výkony tristnější a dialogy stupidnější. Chvilkama se mi dokonce zdálo, že musím na něčem frčet protože jsem si připadal jak po 2 šlukovkách narvaných dobrou podlampou, a ptal se sám sebe jen "cože?" Je pravda, že nápad infrasvětla v obyváku je dobrý ale bohužel jedna vlaštovka jaro nedělá a to zpackaný finále prostě nic nezachrání. Další díl si sakra rozmyslím. ()

joslin246

Nekonecny hororovy pribeh, kdy uz "to" konecne chcipne?! Ja se na tento dil divala sama, bohuzel i kdyz jsou tady vsude negativnejsi reference, ja se v jednu v noci opravdu celkem bala. Jaky si to divak udela, takovy to ma. ()

leonskennedy

To co už tu 3x bylo znovu.Jen se to odehrává více ve dne než v noci ,ale jinak pořád to samé dokola.Jediný plus filmu celkem pohledná hlavní hrdinka. ()

Feacher

Pokračujeme v sérii, u jedničky si pořád stojím za tím, že kdyby byla natočena samostatně, dám klidně 5*, tam jsem dal 4* a od té doby (2-4) dávám pokaždé 3*. Filmy mají hodně společné, ale v něčem jsou vždy buď slabší nebo silnější a vše se mi průměruje okolo 3*... 4ka je už podle mého zbytečná, ale v některých faktorech je lepší než 3ka... Možná jsou na místě 2*, ale zanechám tu opět 3*, protože to byla docela fajn hodinka a půl... ()

Destoroyah

Celkom fajn film ale herci a príbeh sú na hovno. Príbeh je skôr mix Paranormal Activity 2 a 3 len s tým rozdielom že toto má horších hercov. Čo sa týka spracovania tak celkom v pohode pretože túto sériu filmov mám celkom rád ale toto už pomaly ide do veľkých sračiek. HODNOTENIE: 5/10 ()

NikiVai

U čtyřky je fajn, že nás odvádí od původní rodiny, takže nová famílije to trochu oživí. Baví mě záběry z obýváku se zeleným tečkováním. Celkově mi ale přijde, že nekoukám na horor, ale spíš na nějaké drama. Než abych se bála, cítím lehké, fakt jen lehké napětí. No a scénka se zmizelým a posléze zabodnutým nožem to rozsekala, to už jsem myslela, že jsem u nějaký béčkový komedie :))) ()

Wary odpad!

Dnes viděno v kině. Sál prázdný, 2 lidi co tam přišli po 10 minutách odešli... Opravdu jsem nečekal žádný dobrý film, spíš odreagování. Jenže co je tahle břečka, to snad ani není normální. Příběh snad ani není, jen puberťák co balí sousedku tim že si jí potají natáčí mě pobavil. Všechny scény sou břečka, postavy špatné, bez mozku. Zvuk žádný, kromě mluvení postav se tam ve "strašidelnou" scénu objeví dunivý zvuk. Každou scénu stejný. Konec trapný, nic zajímavého. Jde asi o nejhorší film, co jsem kdy viděl. Tyranosaurus zkáza aztéků, playgirls, Jesus Christ Vampire Hunter a mnohá další jsou proti tomuto braku luxusní filmové zážitky. ()

Flexa odpad!

Děláte si srandu? Myslim zastánce týhle břečky. Ten film je o ničem, stejně jako ostatní díly Paranormal Activity! I když počkat, tenhle díl je rozhodně nejslabší. Viděli jste ten film vůbec? Nic se tam neděje, žádná atmosféra, neskutečně uhozený a trapný lekačky! Děj minimální a jestli ještě zvedáte hodnocení díky tomu neuvěřitelně sračkoidnímu konci, tak to teda nevim. Máte vůbec hlavu a fungující mozek? Po hodině a půl neskutečný nudy a neustálýho zívání bych teda čekala něco víc! Kam to ten svět spěje sakra.. ()

PETOS

Takže takto. PA4 je najslabší diel zo série. Opäť dlhé zábery, ktoré však nemajú ani takú silu ako v predchádzajúcich častiach a občas sa niečo pohne asi len preto aby nebol divák urazený. Finále. PA3 mala v dome starej mamy nádherné 15 minútové finále, no a tu. No zhruba minútové. Navyše iné scény ktoré mali vyľakať už divák videl na internete. Na druhú stranu však, tieto zábey boli fajn a nezaškodilo si ich pripomenúť. Film ponúka aj ďalšie otázky a keďže dúfam v ich zodpovedanie, tak dúfam že sa dočkám aj PA5. Zhrnutie. Najslabší diel série ma síce mierne sklamal, no pár záberov a nezodpovedané otázky, ma presvedčili, že sériu PA, ešte netreba zahadzovať za hlavu. ()

w31rd0

Po nadejny trojce bohuzel zklamani. Misto atmosferickejch a dobre vygradovanejch scen, jako byla treba ve trojce ta s vyvolavanim "duchu" v koupelne jsou tu ty nejlacinejsi lekacky, ktery aspon na me ani trochu nefungovaly. Clovek porad ceka, ze se konecne zacne dit nejaky poradny zlo, coz se bohuzel nestane a ty beznadeji nasadi korunu petiminutova scena, kdy otec zkouma nadmerne hucici laptop (???). Holka a trinactiletej IT expert/stalker fuckujou jak o zavod, ale tohle mohli stezi zachranit. Bezkrevna zbytecnost, kde trosku hustsi konec (kterej ma ale asi tak 3 minuty) nemuze vyvazit hodinu a pul vtipu o prdeni a krkani. ()

funnynqo

Nečakal som od tohto filmu veľa a presne to sa aj splnilo. Úroveň tejto filmovej série klesá ako napr pri SAW. Je tu podstatne menej "strašiacich" scén a neskutočne otravný x-box so zelenými bodkami, ktoré mňa osobne neskutočne iritovali. Dejovo je to presne to, čo časti minulé. Akurát teraz to bola polovica filmu šťastná rodinka a polovica filmu pokus o gradovanie deja. A veľký záver si odbili za 4-5 minút. Aj dej mi pripadal dosť nudný a fádny. A určite nie je dobrá vizitka pre hororový film, že na konci keď sa všetko podstatné deje, tak sa 99percent kina smeje. Premňa osobne už PA stratilo to čaro. A jednu hviezdičku nechávam preto, že 14ročné dievča zamnou sediace sa raz tak zľaklo, že jej popcorn vyletel do metrovej výšky a všetci sediaci v jej okolí sme ho mali vo vlasoch. Na záver len dodám, že mám pocit, že film bol vytvorený práve pre vekovú kategóriu od 13 do 17 max 18. A tým sa to páčilo. ()

Dave162

S odstupem času musím hodnocení upravit, tento díl byl nemastný, neslaný. Tak 3/4 filmu je nudná (sem tam nějaké drnkající pánvičky). Ty 3* dávám především za poslední čtvrthodinku, která byla (především v kině) efektivní. Škoda jen, že trailer bych možná hodnotil čtyřmi hvězdičkami, což rozhodně není dobře. ()

Meglin

Dlouho jsem přemýšlela,jestli dávat přednost 3. nebo 4, dílu ze série PA.Nakonec jsem ale došla k závěru,že 4 je nejlepší.Jak už řekl josefklimes-tento díl měl nejlepší konec!Všem doporučuji! ()

Tom478

Na čtvrtý díl série "Paranormal Activity" jsem se těšil fakt hodně, protože po trojce, která nasadila latku vysoko, by mohl zasáhnout stejně kvalitní, nebo i kvalitnější díl.. No, můj první PA film viděn v kině a pocity jsou trošičku smíšené.. Film se rozjíždí v klidu seznamováním s klidnou rodinkou .. No, klidnou dokud nezačne nic netušící peklo jménem "Robbie"..Paranormal Activity mě velmi zaujala, svým stylem, což jsou kamery.. Nějak nechápu názory, které označují tento film jako odpad.Ano, trojku to určitě nepřekonalo, ale myslim si, že čtyřka je velmi srovnatelná se svým předchůdcem, co se týče kvality..Sympatičtí herci, především Ben a Alex... Alex je sympatická, hezká holčina a Ben, to je její borec, který se stará o vtipné části filmu... Čtyřka mě také překvapila právě svou vtipnou částí, kterou jsem v žádným PA díle, předtím neviděl.. Zábava je to sice spíše pro teenagery, aleco jsem si tak všimal, tak se tomu smáli i dospělí jedinci v publiku.. Bohužel občas působily vtipně i scény, které asi vtipné být neměli.. Například kočka, které se připletla do kamery a měla nás vylekat... Chabější pokus.. Dále zdlouhavé scény, kdy 2 minuty čučíme do pokoje a zatměné chodby pomocí webkamery a za tu dobu vidíme jeden stín, který přeběhne za půl sekundy.... Na závěr jsme se připravovali hodinu a čtvrt a za tu dobu se mi postavy svojí sympatičností tak zalíbili, že mi pak bylo líto, když postupně umírali, což se mi nikdy u horroru ještě nestalo.. Takže výběr postav za 5 hvězdiček. Konec opravdu velmi krátký, ale za to stál slušný, až na to, že frajerka pořád držela kameru v ruce (i když skákala z okna, nebo utíkala za svým tátou, kterýho něco táhlo za nohy pryč.. :) ale to by jinak nebylo PA) myslim si, že závěrečná scéna ze čtyřky překonala všechny své předchůdce! Dojem filmu mi zkazilo publikum.. 13tiletí machři se svýma bitches. Ovšem koukat se na paranormální aktivity se zaplněným sálem je hned o něčem jiném než doma na posteli. Za mě 3,5 hvězdičky... Film jako takový se mi líbil, ovšem v konkurenci s jinými duchařinami hodnotit víc nemůžu.. PA5 si určitě ujít nenechám a už ted jsem zvědavej, co tvůrci filmu předvedou za rok a kam se scénář zabloudí tentokrát.. ()

mad.dog

V kině jsem několikrát nadskočil, ale nebál jsem se v tom pravém slova smyslu. Příběh mi nic nevysvětlil a spíš mám jen další otázky. Taky se mi nelíbí, že film je tak neskutečně zaměřený na to, aby vylekal diváky za každou cenu, proto film ztrácí tu jiskru, kterou měl v jedničce. Ale za ten konec palec nahoru! To jsem opravdu nečekal. ()

mala_Paulie

Minulý rok som po Paranormal Activty 3 odchádzala s kina pripravená na spánok s rúžencom a nožom. (A to ma veru žiadny horor nevystraší.) Tento rok som odchádzala znechutená, zmätená kto bol vlastne Hunter a dokonca aj vysmiata s tých dokopy "až" 3 a pol minúty akcie. Jednotka bola fajn, dvojka slabšia, trojka ma presvedčila, že na štvorku ísť musím, ale po štvorke na päťku ani nepáchnem. Tfuj. 2 hviezdičky za tie posledné scény. Inak nič. ()

Gridd

Neposlat tento poslední díl PA do odpadu mi zabránil jen to, že jsem si to vybral dobrovolně. Nejhorší, nejslabší a opravdu nejnudnější díl ze všech dosud natočených dílů. Opravdu nedoporučuji. ()

nlua odpad!

no, při sledování jsem si několikrát vzpomněla na Neváhej a toč a taky na ten pořad, kde ceny vyměřoval potleskosmíchoměr, působilo to místy poměrně jak záběry z toho. Anebo jak návod, jak si každý doma může natočit svůj vlastní horor. Dlouhé záběry na nic, sledování na zemi poskládaných hraček, párkrát trochu poskočit kamerou a přidat jakýsi bouchací zvuk, aby se pár neurotiků polekalo, ... a zakončit to tetou nancy z klokánku měnící se v lorda voldemorta, dkyž už nevíme, kudy kam. Opravdu jsme na chvíli zatoužila ěnco takového natočit a potěšit tím největší šťastlivce na vánoce. ()