Neni to pecka, ale ani propadák. Bohatá stopáž příjemně uplyne, ale že byste si hned do deníčku plánovali opětovné shlédnutí, to ne. Po hudební stránce samozřejmě není co zkazit, herecky také zvládnuto, příběh neurazí, ale tak nějak tomu chybí něco navíc. 60 % Oblíbená část- naložení sejfu do kufru auta(16.2.2015)

Přijde mi, jako by poslední dobou při vyslovení věty "Clint Eastwood režíruje nový film!" každý hned automaticky předpokládal, že to bude další filmový mezník a masterpiece. Přijde mi, jako by si to myslel i samotný Eastwood, který očividně usnul na vavřínech své vlastní dokonalosti, na něž ho dostali jeho starší snímky. Nicméně i zarytí "opakovači" této fráze by si měli uvědomit, že pokud se Eastwood znovu umělecky "nenastartuje", nic ho na jeho hroutícím se piedestalu neudrží. Jersey Boys je v rámci životopisných filmů jen standard s neúměrně dlouhou stopáží který sice neurazí, nicméně za pár dní zapomenete, o co že tam vlastně šlo a proč. Avšak musím uznat, že práce s kamerou a s kompozicí barev je úžasně vybroušená a spolu s chytlavými písničkami i navozující tu správnou atmosféru.(4.11.2014)

Bohužel se tentokrát Clint netrefil tématem, moc mě to nebavilo a zpěv v podaní frontmana s buzna hlasem tomu moc nepřidával. Co bych za něj asi kdekdo jinak dal, ale není to můj šálek kávy. Na druhou stranu to vypadá jako na náročný projekt jak časově, tak i finančně, a v celku to do sebe tak nějak zapadá, takže přimhouřím oko. ... Manželství je, když se holíte a vedle manželka kadí a stříhá si nehty. ... SA(2.4.2015)

Kinozážitek v našem malém městečku Petersfield. Na úvod musím říct, že mě rozladilo čekání, protože film měl začínat v 7:30 a začínal až o hodinu později, což dobrému pocitu rozhodně nepřidá. Zpočátku jsem měl velký problém s hlasem hlavního zpěváka, ale později jsem asi částečně otupěl, protože mi to už nepřišlo tak zlé. Stejně tak jsem měl problém s jejich angličtinou, protože jsem se často přistihl, že jim něco nerozumím. Jinak bych si dovedl představit, že film bude o něco kratší, protože mě přišel dost rozvleklý. Z herců se mi líbil nejvíc Tommy, tedy Vincet Piazza, který mi do role "hajzla" skvěle seděl. Celkově si z toho odnáším průměrný zážitek, mohlo to být rozhodně lepší, ale zároveň i o dost horší.(29.10.2014)

Clint Eastwood natočil film ze kterého je cítit ,že je to jeho citová záležitost a oblíbené téma.Příběh z jeho mládí o vzniku skupiny Frankie Valli které proslavily hity jako Sherry a další výše zmíněné a kdo by neznal hit od Frankieho Valliho Can't Take My Eyes Off You i když jsem popravě nevěděl ,že je to zrovna od nich.Dobře natočený životopisný film,který se nám snaží nastínit příběh čtyř chlapců co měli jeden velký sen..Za mě celkově 80% a čtyři hvězdy.(26.1.2015)

• - O roli Frankieho Valliho se ucházel Jonathan Pal. (willy1)

• - V jedné scéně se v puštěné televizi objeví i Clint Eastwood. Jedná se o záběry z westernového seriálu Rawhide (od r. 1959). (ClintEastwood)

• - Jedná se již o třicátý třetí režijní počin Clinta Eastwooda, což z něho činí jednoho z nejvytrvalejších tvůrců hollywoodské historie. (ClintEastwood)