Prijemny dobovy film o vzniku kapely ktorej nazov mi sice nic nehovori, ale pesnicky pozna aj taky antiznalec hudby ako som ja. Eastwoodovi sa podarilo velmi dobre vykreslit dobovu atmosferu. Herci v hlavnych ulohach su tiez skveli. Ale chyba tomu nejaky poriadny dramaticky obluk. Pôsobi to trochu ako sled nahodnych prihod zo zivota tejto kapely bez pointy. Ale su to celkom zaujimave prihody a nenudil som sa ni na chvilu. Najviac ma pobavila "ucast" Joe Pesciho. Vysledok je prijemny film od ktoreho necakajte nic vynimocne a budete spokojni. 6/10.(23.12.2014)

Když o nějaké holce víte, jak je dokonalá v posteli, těžko se pak spokojit s pouhou pusou na tvář. I když ona i pusa na tvář se musí umět, aby zahřála. A vlastně co je na takové puse špatného, když víte, že už jste si spolu stejně několikrát užili? Takže díky, Clinte. Sice jsi mě tentokrát nesemlel tak, že by mě museli z kina vynášet v kyblíčku jako posledně, ale i příště ti s radostí nastavím tvář. Protože na rozdíl od většiny svých vrstevníků umíš lidi obdarovat humorem a pobavit je, ne jen otrávit stařeckým remcáním. (Dunedin, NZ)(24.7.2014)

Přijde mi, jako by poslední dobou při vyslovení věty "Clint Eastwood režíruje nový film!" každý hned automaticky předpokládal, že to bude další filmový mezník a masterpiece. Přijde mi, jako by si to myslel i samotný Eastwood, který očividně usnul na vavřínech své vlastní dokonalosti, na něž ho dostali jeho starší snímky. Nicméně i zarytí "opakovači" této fráze by si měli uvědomit, že pokud se Eastwood znovu umělecky "nenastartuje", nic ho na jeho hroutícím se piedestalu neudrží. Jersey Boys je v rámci životopisných filmů jen standard s neúměrně dlouhou stopáží který sice neurazí, nicméně za pár dní zapomenete, o co že tam vlastně šlo a proč. Avšak musím uznat, že práce s kamerou a s kompozicí barev je úžasně vybroušená a spolu s chytlavými písničkami i navozující tu správnou atmosféru.(4.11.2014)

Výborná biografie výborné hudební skupiny, kterou Clint Eastwood natočil jako... Gangsterku? Ano, přesně tak. Skvělé herecké výkony, typicky precizní režie "nezúčastněného pozorovatele" s několika senzačními nápady (jízda kolem oken hudebního vydavatelství), věrohodná retro atmosféra s lehce vyšisovanými barvami, no a potom hudba, hudba a hudba. Při scéně v závěrečných titulcích jsem až litoval, že celý film nebyl muzikál, protože ta pohodová roztančená pětiminutovka byla přirozenější a působivější než dejme tomu celý La La Land.(2.9.2018)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $47,047,013Tržby Celosvetovo $67,347,013Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,689,364 //počet predaných kusov 61,663Tržby za predaj DVD v USA $4,879,963 //počet predaných kusov 146,945║ svojsky podané s občasnými príhovormi hlavných aktérov k divákovi, hlasovo dosť upišťaný štýl, priemer /60%/(12.2.2015)

• - John Lloyd Young před tímto filmem ztvárnil postavu Frankieho Valliho také ve stejnojmenném muzikálu na Brodwayi, což mu v roce 2006 vyneslo cenu Tony za nejlepší mužský herecký výkon. Jeho obsazení Clintem Eastwoodem do hlavní role tak nebylo náhodou. (Pepinec)

• - O roli Frankieho Valliho se ucházel Jonathan Pal. (willy1)

• - Všichni herci nazpívali své party živě, někteří si zopakovali role z broadwayského muzikálu. The Four Seasons v dobách své největší slávy vydali hity "Sherry", "Big Girls Don't Cry" či "Rag Doll", ve světě prodali přes sto milionů desek a roku 1990 vstoupili do rokenrolové Síně slávy. (katu147)