Rozpočet $40miliónovTržby USA $47,047,013Tržby Celosvetovo $67,347,013Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,689,364 //počet predaných kusov 61,663Tržby za predaj DVD v USA $4,879,963 //počet predaných kusov 146,945║ svojsky podané s občasnými príhovormi hlavných aktérov k divákovi, hlasovo dosť upišťaný štýl, priemer /60%/(12.2.2015)

Clint Eastwood klasicky dobře režisérsky zvládl životopisný film podle muzikálu stejného jména. Na ten film se dobře dívá, ale na druhou stranu zde není cítit nějaká výrazně přidaná hodnota. Je to prostě dobré, ale v rámci životopisných filmů prostě standard, který neurazí. Hudební výkony jsou ale dobré a já konečně vím, kdo tyhle písně složil a nazpíval.(15.10.2014)

Bohužel se tentokrát Clint netrefil tématem, moc mě to nebavilo a zpěv v podaní frontmana s buzna hlasem tomu moc nepřidával. Co bych za něj asi kdekdo jinak dal, ale není to můj šálek kávy. Na druhou stranu to vypadá jako na náročný projekt jak časově, tak i finančně, a v celku to do sebe tak nějak zapadá, takže přimhouřím oko. ... Manželství je, když se holíte a vedle manželka kadí a stříhá si nehty. ... SA(2.4.2015)

Nemám sice dokonalý hudební sluch, ale mám The Four Seasons tak trochu za ta leta naposlouchány a proto musím konstatovat, že po hudební stránce byl pro mě tento film poměrně hrůzný zážitek - tedy díky zpěvákovi - stačí porovnat s originálem .. normálně se u hudebních filmů tetelím blahem, obzvláště, když mohu poslouchat starý dobrý palby se zvukem v dts či dolby digital .. tohle bylo ale utrpení, žádná radost ani nadšení ... Clinte, ty jsi hudební sluch prý měl, to jsi o něj věkem přišel?, nebo, co to mělo jako znamenat? ...(25.9.2015)

Je na počudovanie, čo primälo pána Eastwooda k rozhodnutiu zrežírovať tento projekt. Ako látka samotná, nejde o nič burácajúce, proste klasicky stavaný životopisný príbeh. A pod jeho taktovkou akosi aj nevýrazný, a čo je horšie aj nudný. Keby celý film mal aspoň taký šmrnc, ako záverečné titulky ( chytľavé, tanečno-muzikálové ), bola by to šupa.(23.11.2014)

• - V jedné scéně se v puštěné televizi objeví i Clint Eastwood. Jedná se o záběry z westernového seriálu Rawhide (od r. 1959). (ClintEastwood)

• - John Lloyd Young před tímto filmem ztvárnil postavu Frankieho Valliho také ve stejnojmenném muzikálu na Brodwayi, což mu v roce 2006 vyneslo cenu Tony za nejlepší mužský herecký výkon. Jeho obsazení Clintem Eastwoodem do hlavní role tak nebylo náhodou. (Pepinec)

• - Film se natáčel v Kearny v New Jersey. (rafix)