Občas, i když všechno předem hraje ideálně do karet, ozve se na scéně jakási disharmonie, kterou nezachrání ani obhvězdičkovaný tvůrce, mladý herecký výkvět z Boardwalk Empire či dokonce příjemné, divácky vděčné téma. Clint mi dal jasně najevo, že bych měl cítit úctu k tomu chlapovi se srandovním hláskem, o kterém jsem doteď nikdy neslyšel, ale jde mi to dost těžko, když každou chvíli někdo uhodí na velmi falešný tón. Jersey Boys je po všech stránkách standard, co přes svou rozlehlost (a místy lehké muzikálové prvky) nudí jen málokdy, ovšem nezaujatý "konzument" se neubrání dojmu, že mistr tentokrát jede jen na půl plynu. Škoda. 3*(15.10.2014)

Zaujímavá štýlovka. Nevravím, že nezachytila ducha doby a že vo finále nedokáže vyvolať emócie ale je to len príbeh kapely od ktorej poznám jednu pesničku. Dobre odvedená robota, ale podobných filmov je kopec. Akoby film z povinnosti...(29.1.2016)

• Davered

Prilis mnoho kecu, prilis malo muziky.(22.2.2015)

Čo asi sa mi mohlo hnať hlavou, keď som zistil, že Clint Eastwood ide točiť film o jednej z najznámejších hudobných skupín 50.rokov. Film však nieje pútavý, má hluché miesta a niekedy aj nudí. Prospel mu herec Christopher Walken - neodmysliteľný herec tejto dobovej kategórie a tiež skvelé songy. Zaznejú skvelé skladby, ktoré zrejme pozná každý zo starých filmov. Bohužiaľ to najlepšie čo sa mi na filme najviac páčilo bola posledná - ala muzikálna scéna, na konci filmu pri spievaní pesničky Sherry. Tú pieseň odporúčam vypočuť v originále. Čakal som viac a síce netvrdím, že sa tomuto filmu máte vyhnúť, ale ak túžite po hudobno-životopisnom filme z 50.rokov, siahnite radšej po vynikajúcom Rayovi.(12.11.2014)

Až budem veľký, prípadne zreinkarnovaný v jedinca obdareného talentom, stanem sa hudobníkom. Ten môže totiž spievať ako žena, vyzerať ako priteplená verzia Josha Radnora, sústrediaca celý svoj objem testosterónu do dobových bokombrád, a stále nestratiť pozornosť žien. Alebo to mohlo byť tou dobou. Až budem teda veľký, nech je zo mňa stroj času. Asi by som sa neudržal a prezradil tomu drsnému Eastwoodovi s ponchom, ako raz bude s kamerou jamovať pred pár mladými uchami a točiť tak film pre pamätníkov, akým je on sám.(24.11.2014)

• - O roli Frankieho Valliho se ucházel Jonathan Pal. (willy1)

• - V jedné scéně se v puštěné televizi objeví i Clint Eastwood. Jedná se o záběry z westernového seriálu Rawhide (od r. 1959). (ClintEastwood)

• - Všichni herci nazpívali své party živě, někteří si zopakovali role z broadwayského muzikálu. The Four Seasons v dobách své největší slávy vydali hity "Sherry", "Big Girls Don't Cry" či "Rag Doll", ve světě prodali přes sto milionů desek a roku 1990 vstoupili do rokenrolové Síně slávy. (katu147)