Mám ráda tenhle typ romantických komedií a to i přesto, že jsou plné klišé a předvídatelnosti. Tahle je navíc doplněná o skvělou hudbu a sympatické neznámé herce (alespoň pro mě). O to větší překvapení bylo, že se jedná o polský film. Nejen, že může směle konkurovat hollywoodské produkci, on ji dokonce překonává.(2.8.2015)

• nascendi

Nemudrujem nad tým, či Noc plná zázrakov bol vydarený alebo nevydarený remake Lásky nebeskej. Rozdiel som videl iba v hercoch a počul v rozdiele medzi Love is all around a What the World Needs Now? Inak rovnaká schéma, rovnaké prostriedky na vytláčanie sĺz dojatia a rovnaká nutnosť vysielať to v čase Vianoc. Nie som cynik, ale keď ma niekto chce dojať, musí ísť na to sofistikovanejšie. Toto bol veľmi nevydarený pokus.(26.12.2013)

Noc plná zázraků je ryzí, krystalicky čistý kýč, který je nutné brát s nezbytným nadhledem a spojit s atmosférou Vánoc, kam láska, přátelství, porozumění a odpuštění organicky patří. Ukázkově dysfunkční rodina k sobě během Štědrého dne najde opět cestu, dva osamělí lidé se do sebe zamilují, sirotek najde novou rodinu, nezodpovědný floutek se ujme své otcovské a partnerské odpovědnosti. Vše do sebe krásně zapadá a všichni jsou nakonec šťastní. Noc plná zázraků je vlastně levnou středoevropskou verzí Lásky nebeské bez přítomnosti přeplacených mezinárodních hvězd a celebrit. Verzí nikoliv ve smyslu doslovného kopírování děje, nýbrž stylu. Snad jen trochu víc sází na sentiment a přítomnost dětských tváří. Láska nebeská mi navíc přišla komediálně rozjuchanější. S reálným životem to nemá nic společného, ze snímku je ale cítit nadhled a pohoda, takže nehleďte na naivitu a přeslazenost. Dejte si tenhle kousek namísto mísy vánočních cukrovinek a když nic jiného, aspoň neztloustnete... Celkový dojem: 75 %.(16.1.2014)

• mat.ilda

Tak jsem si řekla, že dám něco veselejšího po polsku, nemusím pokaždé trpět trudomyslností... mno, tak příště zase raději nějakou tu depku, prosím. Příliš uhlazené a podbízivé, bez polského naturelu a proti srovnávané Love Actually tak nějak hodně možné - to znamená málo bláznivé a ve své snaze o dokonalost nesrdečné, jako na objednávku. I kýč musí být sofistikovaný, jinak je z něj hloupý kýč.(30.3.2015)

• Autogram

No, odviazaný som z toho nebol. Pár fórov, z toho niekoľko podarených a to je asi všetko. Vianočné romantické komédie okrem českých klasických nežeriem, takže asi nič pre mňa. Film bol s dabingom, a nebyť poľských nápisov v meste alebo na oblečení, nemal by som šancu to rozlíšiť od hollywoodskej produkcie.(21.12.2013)

• - Moderátor Mikolaj (Maciej Stuhr) informuje 24.12. rozhlasové posluchače o událostech, které se vztahují k 25.12. Platí to například o datu narození zpěvačky Annie Lennox. Sovětský svaz se rozpadl dokonce až 26. prosince. Na začátku filmu pak v českém dabingu tvrdí, že se 25. 12. 1076 konala korunovace Boleslava Chrabrého. Ten však podle dostupných údajů zemřel v roce 1025. (klukluka)