Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dixiee
  *****

  Mám ráda tenhle typ romantických komedií a to i přesto, že jsou plné klišé a předvídatelnosti. Tahle je navíc doplněná o skvělou hudbu a sympatické neznámé herce (alespoň pro mě). O to větší překvapení bylo, že se jedná o polský film. Nejen, že může směle konkurovat hollywoodské produkci, on ji dokonce překonává.(2.8.2015)

 • nascendi
  **

  Nemudrujem nad tým, či Noc plná zázrakov bol vydarený alebo nevydarený remake Lásky nebeskej. Rozdiel som videl iba v hercoch a počul v rozdiele medzi Love is all around a What the World Needs Now? Inak rovnaká schéma, rovnaké prostriedky na vytláčanie sĺz dojatia a rovnaká nutnosť vysielať to v čase Vianoc. Nie som cynik, ale keď ma niekto chce dojať, musí ísť na to sofistikovanejšie. Toto bol veľmi nevydarený pokus.(26.12.2013)

 • gudaulin
  ****

  Noc plná zázraků je ryzí, krystalicky čistý kýč, který je nutné brát s nezbytným nadhledem a spojit s atmosférou Vánoc, kam láska, přátelství, porozumění a odpuštění organicky patří. Ukázkově dysfunkční rodina k sobě během Štědrého dne najde opět cestu, dva osamělí lidé se do sebe zamilují, sirotek najde novou rodinu, nezodpovědný floutek se ujme své otcovské a partnerské odpovědnosti. Vše do sebe krásně zapadá a všichni jsou nakonec šťastní. Noc plná zázraků je vlastně levnou středoevropskou verzí Lásky nebeské bez přítomnosti přeplacených mezinárodních hvězd a celebrit. Verzí nikoliv ve smyslu doslovného kopírování děje, nýbrž stylu. Snad jen trochu víc sází na sentiment a přítomnost dětských tváří. Láska nebeská mi navíc přišla komediálně rozjuchanější. S reálným životem to nemá nic společného, ze snímku je ale cítit nadhled a pohoda, takže nehleďte na naivitu a přeslazenost. Dejte si tenhle kousek namísto mísy vánočních cukrovinek a když nic jiného, aspoň neztloustnete... Celkový dojem: 75 %.(16.1.2014)

 • mat.ilda
  **

  Tak jsem si řekla, že dám něco veselejšího po polsku, nemusím pokaždé trpět trudomyslností... mno, tak příště zase raději nějakou tu depku, prosím. Příliš uhlazené a podbízivé, bez polského naturelu a proti srovnávané Love Actually tak nějak hodně možné - to znamená málo bláznivé a ve své snaze o dokonalost nesrdečné, jako na objednávku. I kýč musí být sofistikovaný, jinak je z něj hloupý kýč.(30.3.2015)

 • Autogram
  **

  No, odviazaný som z toho nebol. Pár fórov, z toho niekoľko podarených a to je asi všetko. Vianočné romantické komédie okrem českých klasických nežeriem, takže asi nič pre mňa. Film bol s dabingom, a nebyť poľských nápisov v meste alebo na oblečení, nemal by som šancu to rozlíšiť od hollywoodskej produkcie.(21.12.2013)

 • - Moderátor Mikolaj (Maciej Stuhr) informuje 24.12. rozhlasové posluchače o událostech, které se vztahují k 25.12. Platí to například o datu narození zpěvačky Annie Lennox. Sovětský svaz se rozpadl dokonce až 26. prosince. Na začátku filmu pak v českém dabingu tvrdí, že se 25. 12. 1076 konala korunovace Boleslava Chrabrého. Ten však podle dostupných údajů zemřel v roce 1025. (klukluka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace