poster

Nakopni to (TV seriál)

 • USA

  Kickin' It

Komedie

USA, 2011

Kamera:

Tom Eckelberry

Hudba:

Alan Ett, Ali Dee

Hrají:

Mateo Arias, Jason Earles, Wayne Dalglish, Sadie Calvano, Mike Cochrane, Ethan Wilde, Alex Jones, Sean Moran, Olivia Holt, Chelsey Bryson, Frank Pacheco, Mara Marini, Eric Nenninger, Tony Cavalero, Tristin Mays, Amanda Leighton, Joey Diaz, Dan Ahdoot, Matt Mullins, Lulu Antariksa, Sterling Beaumon, Katherine McNamara, Exie Booker, Ian Reed Kesler, Madalyn Horcher, Eileen O'Connell, Timothy Brennen, Kaylee Bryant, Hannah Leigh, Alex Lowery, Denise Richards, Sydney Sweeney, Lee Whittaker, Kelli Berglund, Jaye Razor, Bruno Amato, Eric Tiede, Lauren Mary Kim, Nadia Boceski, Jack Griffo, Murray Gershenz, Leo Howard, Aubrey K. Miller, Sloane Avery, Jullian Dulce Vida, Christian Gehring, Jake Elliott, Dan Warner, Dylan Riley Snider, Connor Weil, Pat Finn, Roshon Fegan, Garrett Boyd, Cooper Barnes, Sean Ryan Fox, Carlon Jeffery, Nick Gracer, Rio Mangini, Brennan Mejia, Richard Riehle, Andy Mackenzie, Joel McCrary, Derek Mio, David Hoffman, Steve Terada, Jeff Doucette, Ben Begley, Ken Narasaki, Judith Drake, Kofi Sarkodie-Mensah, Jill E. Alexander, E.J. Callahan, Loni Love, Karen Maruyama, Daniel Booko, Jeff Grace, Zayne Emory, Sharon Sachs, Solomon Brende, Vladimir Sizov, Jim O'Doherty, Ric Sarabia, Rodney J. Hobbs, Jimmy Bellinger, John O'Brien, Rachel Cannon, Adam Kulbersh, Lorin McCraley, Matt Cook, Tara Macken, Marissa Cuevas, Teo Briones, Arden Belle, Van Epperson, Michael Wayne Foster, Tom Choi, David Figlioli, Michael Dunn, Marc Evan Jackson, Brooke Sorenson, Stephanie Arellano, Najee De-Tiege, Paul Tigue, Samuel Gilbert, Peter Navy Tuiasosopo, Donald Li, Veronica Dunne, Bunny Levine, Phil Abrams, Chris Mark, Kara Petersen, Sam Ly, Cheryl Texiera

Scénografie:

Scott Heineman

Kostýmy:

Michelle Cole
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (24)

 • Sokka_
  *

  Koukat se na to dá.(15.10.2012)

 • Paity
  *

  Snad jen za pár gagů, které se v seriálu sem tam objeví dávám jednu hvězdu. Jinak samozřejmě nehorázná blbost.(23.7.2013)

 • kikka20
  odpad!

  Jason Earles je vážně blbec, když na takovouhle kravinu přistoupil. Jeho nejlepší role byla snad jen v prcičkách.(5.5.2012)

 • lardko
  *****

  Skvělej seriál ! Příjde mi dost srandovní. První díl mi přišel asi nejlepší , pak trochu horší díly , ale i tak se na tenhle seriál dá dost dobře koukat(18.1.2014)

 • jasanka
  *

  No to je teda kravina... Příšerné je především samotné téma, které se samozřejmě odráží do všech dalších sfér. Půl hvězdičky.(9.5.2012)

 • Claude Speed
  ****

  Jeden z kvalitnějších seriálů ze současné žalostné Disneho tvorby, avšak s trestuhodně nevyužitým potenciálem. Chtělo by to trochu omezit, a značně vylepšit hlášky a vtipy, na druhou stranu trochu zvážnit zápletku a jít do větší hloubky Karate. Navíc, postavy se vůbec nevyvíjí. Ten černoch i po 3 sériích vypadá, jako by každý měsíc vyhrával v soutěži požírání párků, ten šprt zas vypadá jak reklama na hlad... Je to škoda, ten potenciál tam je, ale bohužel tvůrci dali přednost zpracování pro mentálně opožděné Američany, takže se něčeho lepšího nedočkáme. Třeba alespoň některé otylé povaleče bude motivovat k pohybu. A proč tak vysoké hodnocení? Protože zbožňuju karate.(3.12.2014)

 • Elbarto08
  odpad!

  Fuj(17.9.2012)

 • stefi7773
  *

  Tak už na nič horšieho disney nemohol prísť.(5.5.2012)

 • mai
  odpad!

  Další trapný seriál, který "zneužívá" jména Disney. V celku tam jde o to, aby hlavni manik hodil pár přemetů a všichni mu s úžasem tleskali. V prvním díle možná, ale aby se to opakovalo v každém díle? -.-''(29.5.2013)

 • unclejack
  odpad!

  Nakopni to predstavuje Lea Howarda a to je všetko. Jeho fyzická zdatnosť a pomuchlaniahodný vzhľad ho pasujú do úlohy rozhodujúceho činiteľa - čiže pí - celého seriálu. Zvyšok castu len sekunduje - niektorí zdatne - Jason Earles, Matteo Arias a asi aj Olivia Holt - iní zasa výrazne podpriemerne - Milton, Eddie, Falafel Phil a pod. Nemusím sa príliš rozpisovať o tom ako vyzerá scenár a zápletky jednotlivých dielov, moje hodnotenie to dúfam jasne vystihuje.(8.5.2012)

 • Gromnir23
  odpad!

  Velice blízko absolutnímu dnu pokusu o vtip. Hooodně nesympatické obsazení (zvláště ten obtloustlý černoch mi pil krev). Jason Earles vypadá stejně jako před dvaceti lety a těch 35 let co má by mu nehádal nikdo. Je vidět, že s věkem moudrost nepřichází, protože jinak by se tohoto neúčastnil.(10.6.2014)

 • MorraEddie
  *

  Je to blbý jako prase,ale na zkrácení dlouhé chvíle to stačí.(9.10.2013)

 • Petka92
  ***

  Vždycky mě to pobaví. Mám ráda různé seriály DC a tenhle není výjimkou. Pobaví mě, odreaguju se a o co víc jde u těhle seriálů? Nač v tom hledat hlubší pointu? Pokud to splní mé očekávání, tak jsem spokojená. A v tomhle případě jsem spokojená víc než dost.(7.1.2015)

 • Scraffy
  *

  Tak pozerať sa na to dá, ale o zázrak sa nejedná.(17.1.2018)

 • Frantisek.Fu
  odpad!

  0%(5.5.2018)

 • darthvader77
  odpad!

  Teda nic moc, opět pocit, že bych měl přepnout kanál se dostavil opravdu hodně rychle. Takže to máme další odpad z Disney Channel. A Earles zde působí jako bukvice.(12.11.2013)

 • GasMask
  odpad!

  Na tohle se nedá dívat. A když je už extrémní nuda, tak tohle to nezachrání ani z poloviny.(28.1.2014)

 • Verunka1995
  odpad!

  Disney už nikdy nebude jako dříve :/, totální peklo...odpad!(5.5.2012)

 • TONYNKO
  odpad!

  No podľa reklam sa to zdalo ako blbosť a nakoniec je to ešte niečo horšie než blbosť. Traparna!!!!!! To už Hannah Montana bola lepšia!!!! Odpad!!! 0/10(12.5.2012)

 • tobias15
  odpad!

  Od prvního dílu jde ten seriál dolů, nelíbí se mi.(22.12.2012)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace