Keď na dovolenke v Karibiku unesú Ave (GINA CARANOVÁ) jej manžela Dereka Granta (CAM GIGANDET), zúfalá žena sa rozhodne, že bude vytrvalo prenasledovať podozrivých mužov. Aby zachránila život svojmu manželovi a pomstila sa únoscom, zídu sa jej staré skúsenosti a zručnosti. Rozhnevanú a ozbrojenú ženu, ktorá bola celé roky šampiónkou bojových umení, nedokáže poraziť žiadny gauner ukrytý na karibskom ostrove. (TV JOJ)

BlackHood

Krásná příroda, strašně napínavý příběh, hezká akce, hlavní hrdinka skvělá a scéna s lanovkou byla skvěle natočená. 100% ()

warrenur

Pohodove bachorkove B-ecko na dazdive popoludnie. Superzena Gina si opat raz naporcuje par posahancov. Ten Trejov zvrat v zavere, to tiez riadne zaklincoval. Neuveritelne. :) ()

Bozvav

Nebylo by to úplně marné, kdyby scénárista a tvůrce dialogů nebyli kreténi a udělali smysluplnější dialogy, kdyby většina herců nebyla děsivě mizerných kožených figurek a kdyby pointa byla více propracovaná. Takto musím s politováním konstatovat, že se jedná o průměrnou televizní akční šaškárnu, kterou sice lze shlédnut bez větší újmy na duševním zdraví, ale znova si to už nezopakuji. 40% max. ()

Hapretor

Gina trochu přibrala. Nicméně kope jí to pořád slušně. Herečka to není, ona hraje tím, jak mlátí. V těch cvílích působí přirozeně - jak to jenom dělá? - To její ne/herectví je právě kouzelné. Je to ženská, jak má být. Dejte jí nějakou pořádnou roli - třeba v Expendables 5, ha, ha. Čili koukám na Ginu ne na film. Divné, že? - Obsazení bylo otřesné (až na Ginu) - Cum Gigandet působil jako 100% homo a muskulaturou vypadal spíš jako její syn. Tohle fakt nevychytali. Byl mi protivný šíleně až k zoufání a Gině to jen kazil. ()

Hartigan

Slabota s laciným vizuálem o hrdince, která si je schopna sama podat celou ochranku nočního pajzlu, jako by se ani nezachumelilo. Vlastně to není moc překvapivé, jelikož Carano má hodně svalnaté pracky s širokými rameny, jako třeba Hartigan :D. Jako ve správném béčku posledních let nesměl samozřejmě chybět herecký "umělec" Trejo. Ten jeho proslov na konci mě zabil. ()

Kingjiri

Nejvíc jsem ocenil sympatickou a vnadnou Ginu Carano rozdávající knockouty jak na běžícim pásu. Byl jsem ale taky zvědavej na Dannyho Treja, jenomže jeho účinkování by se dalo měřit na vteřiny. Rejža umí točit aspoň půrměrně, takže se dá na akci i vizuál koukat. Ale ze začátku mi dost vadil televizní look kamery, se kterym jsem se nakonec dokázal smířit. Nejbéčkovějšim elementem byl příběh (překvapivě) plnej náhod nebo dementního chování postav (spolupráce Mannyho, Danny Trejo v závěru - WTF?). Když In the Blood nevuvidíte, vůbec o nic nepřijdete, ale jako jednorázovka na volnej večer se dá fanouškům akčních béček doporučit. ()

misbos

"Hele, děcka, já ho nezabil doopravdy, on jen spí". Ten Trejo to touhle větou nakonec skoro pohřbí. Ale za tři, Gina prostě ty chlapy seřezat dovede. ()

papaguy

Gino, Gino, hraj už v něčem pořádným.:-) Poslední třetinu jsem protrpěl. Ale pokud vám nevadí blázinec na kolečkách, možná si to i užijete. ()

Acrobat odpad!

Stockwell prijal pozvanie ďalšieho ostrova na jeho propagácia pre cestovné kancelárie. A preto budeme povedzme prvú polku obdivovať miestne podnebie, druhú polku zvyky domorodých. V podstate len sledujú telku v biednych chatrčiach, ktoré na SR (ne)chce stavebný úrad búrať. K filmu toľko, že akcia je fifty-fifty. Pol nič potom dačo. Herectvo je fifty-fifty. Šťastné chvíľky sa cítim trápne. Ako ten pocit, kedy by ste najradšej zmizli zo scény, a tak čítate mobil, zohnete sa po pero, rozkašlete sa...To je vtedy keď Gina hrá. Ak ju kick ass, tak ten face je uveriteľný. Zážitok je ninty-ten. Väčšinou tragédia oceánskych rozmerov a potom trocha záblesku aspoň uveriteľnej akcie pomedzi domy. Telo na telo, puška na pušku, mortalita. Celkovo šumienka, obal na feminizmus, podpora násilia a vyhnanie turistov, ktorý robia bohaté zadky Dannymu a spol. Rezba hrdla novým majiteľom ostrova je ukážkou kultúry a diváckeho extra zážitku....(videné 04.05.2014, BDrip) ()

Eventyrer odpad!

Tak po tomto som úplne presvedčená že tá ženská vôbec nevie hrať. Gina Carano zjavne trpí nejakou bez emočnou chorobou, ktorej jasným príznakom je jej bezvýrazový ksicht. Trepú ju do akčákov iba preto, lebo je to široko daleko jediná babenka, ktorá sa vie parádne byť a vyzerá to bezchybne. Lenže to je tak všetko. Nesmiem zabudnú zmieniť, že ústredná dvojica k sebe ladila asi ako chlieb so zubnou pastou proti paradentóze. K filmu ako celku sa nedá vyjadriť inak ako, že patrí do hnoja. Scenár a dialógy boli príšerné. Jedna hlúposť za druhov. Pozrela som si ho iba preto, lebo som čakala, že uvidím ako ich tam všetkých bude mlátiť, ale choreografia súbojov bola o ničom ak tam vôbec nejaké súboje boli. Skôr používala búchačky a v jednom kuse sa tvárila ako na hore uvedenom plagáte. ()

Tamten odpad!

Gina je možná mistriní v MMA, to ale neznamená, že by dokázala předvést nějaké efektní techniky. Někoho zmlátit čistě hrubou silou je možná účinné, ale rozhodně to není nijak divácky zajímavé. Akční scény tak postrádají zajímavost, nehledě na to, že jsou dost příšerně sestříhané. No a zbytek filmu je naprostá nuda, občas až hraničící s komickou směšností. ()

PavelU

Akční snímek nekonvenčního charakteru. Zaujalo to hodně, míchalo vícero žánrů, umělo překvapit i strhnout, aby nakonec ta akce měla fakt koule. V podstatě celý děj se točí v dramaticko-psychologické rovině, akce samotná pouze dotváří celkový obraz. To pochopitelně neplatí o závěru, tam hrají prim i typické atributy těchto světových končin. Příběhově rozhodně hodně povedené, podobných filmů je fůra, v tomto ale neselhává nic. ()

DavidWebb

Gina - negina... Keď som ju videl prvý krát okamžite mi bola nesmierne sympatická a potom čo som zistil, že je to vlastne fajterka v MMA si získala aj môj neskonalý obdiv. Ešte nedávno neherečka, ktorá sa učí za pochodu, sa ale vôbec nemusí za svoj výkon hanbiť. Za čo by sa mala, sú rozhodne tie nadbytočné kilá. Už tak netrénuješ Gina, že? A všetky tie fajnové jedlá, ktoré si človek môže dovoliť - to je predsa také lákavé! Film samotný je aj v béčkovej kategórii iba priemerom a pri jeho sledovaní som si nemohol nespomenúť na Stockwellov flik Do hlbiny, ktorý mal ešte krajšie prostredie a aj lepšie prevedenie. A nemusíme si nahovárať, že nebyť Giny Carano, tak po tomto snímku ani pes nehafne. Celkovo: Nemôžem povedať že ma to bavilo, ale nebolo to zasa ani také zlé aby sa mi začali potiť oči. Za seba 2½ hviezdy, ktoré subjektívne zaokrúhlim hore a PS: Caranová radšej si daj bacha na všetky tie kraby, smotanové omáčky a fajnové dezerty, lebo skončíš aj vo filme aj v MMA a potom čo? ()

mimozakon

Revenge movie, tentorkát v mladosti týraná slečna si ide pre svojho uneseného manžela doslova hlava nehlava. Pozerá sa na to tak divne, miestami hraničiaco s nezáujmom. Aspoň, že postavy sa nechovajú ako tupci. ()

papadoce odpad!

Bitka na diskotéke v červených šatách, no ale že prudko jebateľná Gina. No a to je asi tak všetko. To je tak na 10 percent. A keďže už to je na 52, tak musím zase naprávať čo ste dojebali. ()

Shitonit

Tak to mě teda nechalo ledově chladným. Začátek vo hovně, následně se na mě snesla vlna užvaněnejch nesmyslů a pak to vyšumělo do prdele takovým způsobem, že bych nejradši napsal jen blbost. Jenže bych těch blbostí měl moc, tzn hodnotím to jedním slovem... no jo... když vono to fakt jinak nejde...: BLBOST ! ()

Vykuk odpad!

Za Ginu bych tu jednu hvězdu i dal, ale prostě to nejde, je to taková kravina, že z toho bolí mozek, pokud nějaký máte..:) Ani záchodová scéna to nevytrhne. Škoda, po průměrném, ale pro mě celkem fajn filmu Zkrat (hlavně úvodní scéna s Tatumem), bych čekal, že jí dají lepší roli. Tohle bylo horší jak ty nejhorší Van Dammovi filmy (omluva Jeanovi, mám ho rád:). Takže do koše s tím a rychle vynést než to začne smrdět. ()