Guzo

Třetí díl mi přišel jiný než předchozí dva (zřejmě za to nejvíc může výměna režiséra a scénář), ale ne horší. Všichni herci si to opět užívají a já jako divák jsem si to užil taky. Hlavně akční nálož v poslední části je prostě skvělá, takže za to si film vysloužil poskočit o hvězdu výš (uznávám, že to hodnocení 5 * je přepálené, ale pro mě je série Expendables opravdu zdaleka nejlepší mezi akčními filmy bez sci-fi prvků za posledních x let). Navíc Gibson v roli záporáka je podle mě nejlepší z celé (zatím) trilogie. ()

drackula

Pravdepodobne viem, o čo sa Sly snažil. Chcel demonštrovať konfrontáciu starých a nových časov. Chcel dodať Expendables novú krv a nové tváre. Chcel aby plány vyzerali ako z roku 2014 a nie "hurá na nich" z roku 1985. Chcel možno vychovať ďalšiu generáciu pre prípadné pokračovanie. Žiaľ nie úplne to vyšlo. Úvod a záver sa mi páčili. Rovnako sa mi páčili nové tváre ako Wesley, Mel, Antonio alebo Fraiser. Nikto z nich ale nedostal toľko priestoru, koľko by si zaslúžil. Nové tváre novej vlny boli úplne mimo mňa. Pár dní po projekcii si neviem vybaviť ani jedného z nich. Epizódne postavy nemôžu prebrať team a ani sa stať jeho plnohodnotnou a uveriteľnou súčasťou. Staré tváre ako Dolph alebo Statham fungovali, ale v rámci scenára sa nemali moc šancu presadiť, keďže ich Sly poslal do starého železa. Už to skrátka nemalo tú priamočiarosť, nemalo to nadhľad a vznikla z toho divná zlátanina. Pár scén ma potešilo, ale to je asi tak všetko. PS: byť z Číny, tak ma marketingové vystúpenie Jeta Li asi naštve. 55% ()

mkubalikova

Čtvrtá hvězda je za Mela Gibsona, už mi chyběl kluk ušatej. Celkově se ale trojka svezla do (verbal doplní). Velká škoda, já tu bandu mám totiž moc ráda. 70% ()

kklepkaa

WTF? Tak tohle je první myšlenka po shlédnutí tohohle snímku. Člověk sice nečeká žádnej super scénář, ale tohle bylo moc i na akčňák. Šlo to totálně do háje. Škoda, dobře se na to koukalo... ()

Autogram

Jednotka a hlavne dvojka bola založená na hláškach a vtipnej akcii. Tu nie je ani jedno ani druhé a zostala len nudná zábava hodná akčného béčka. Síce s populárnymi tvárami, ale tie sú tentokrát celkom zbytočné, keď si zo seba neurobia poriadnu srandu. ()

Dagoussek

Průměrný akční film, který je oživen skvělým obsazením. Snad všichni akční hrdinové v jednom, jen mi tu chyběli Bruce Willis a Chuck Noris :-) Je celkem dojemné a roztomilé vidět už pomalu shrbení straroušky se zbraní v ruce a jak rozdrtí celou armádu hlava nehlava. Nejvíc mě pobavil ukecanej Banderas :-D ()

Ravi

Celkový nápad, zakomponovat do příběhu staré i nové a pohrát si s jejich osudy, není až tak špatný. Jenže námět je k prdu, když se ho snažíte slepit lacině zvýrazněnými motivacemi vyznívajícími do prázdna, až příliš nepřiměřeně malým utrpením hrdinů a dialogy ne z B kategorie, jak jsme zvyklí, ale až z kategorie F. Třetí expendablovka nestojí za moc ne proto, že by nebyla dobrá nápadem nebo tím, co hrdinové zažívají, ale protože je přímo hovadsky odialogovaná, tragicky moc digitální a velmi špatně sestříhaná. Toto není cesta, kterou by expendablovky šly předtím. Tento film nešel cestou toho, co expendablovky oslavují a co je zdobí, ale naopak toho, co filmy 80. let poslalo do propadliště dějin. Mám z toho trochu rozpolcený dojem. Na jednu stranu nemohu říct, že by mě film nebavil, nebo že by jako celek byl úplně na hlavu - to ne. Na druhou stranu jsem byl z jeho průběhu někdy tak rozčarovaný, že se mi ztrácely právě ty nitky, které mě u podobných expendablovek dokážou udržet i přes jejich tupost. Uzavřel bych to prostě tím, že tahle expendablovka byla moc velká a tím pádem nafouknutá a bez té správné chemie. 50% = 3-/5 ()

MI-380

Predátoři vylezli z pravěku, zamachrovali na mladé dravce, splnili svůj akční střelecko-zápasnický úkol a zalezli zpět do doupěte: 60% (20 648 hodnotících je na průměru 64%). ()

DeathTheKid

Jako vážně? Po skvělé dvojce příjdou s takovou telenovelou? Nováčci tak nevýrazní (oškliví taky), ani se jim nedostalo prostoru, včetně otravného Banderase. Nemluvě o béčkových, ne-li "céčkových" tricích, které dle mě dneska zapálený samouk udělá levou zadní. Ale abych nebyl tak kritický, některé vtipy, zejména odkazy na skutečný svět, celkem fungovaly, ale to je vše. Posrat takovou značku, to je neodpustitelné...je to zjebské, ale tohoto pirátění vážně nelituji, protože mi ušetřilo 2 kilča :))) ()

ZinedineCR7

Veľmi zle. Už som mal dosť trpezlivosti s tým, že prižmúrim oči pri obľúbených žánroch a obsadení. Kde je nejaká akcia? Arnie len celý čas na všetko pozerá s cigarou v hube a raz chytí zbraň? Stallone som čakal, že kedy sa rozplače sa svojim starým tímom....že ten mu úplne šokujúco potom začne liezť späť do lietadla je úplný šok. Škoda, že Willis bol chamtivý, lebo určite mi tam sedel viac ako Ford, ktorému som to nasratie uveril, asi ako Suarezovi, že už nebude hrýzť. Nepovedal by som, že ten film bude držať ukecaný Banderas a záporák Gibson, ktorému som na konci prial nech vyrazí do vzduchu celú budovu so všetkými Expendables. To by bol koniec hodný piatich hviezdičiek. ()

manonfire

Na jednu stranu chci, aby vznikla čtyřka, na druhou se domnívám, že by měl Sly dostat trochu přes ruce, aby si uvědomil, že ten film má spoustu chyb, a že jsou Expendables do značné míry promarněnou šancí na vznik legendy. Když tam začal ten kokot skákat na motorce mezi tankama, aby si pak odskočil do 6.patra, nebo když Sly poslal toho gaye čistě účelově vylézt vnitřkem šachty, bylo mi trapně, skoro stejně, jako když Ronda na podpatcích vymlátila lokál. Dále ten konec, kdy parta gerojů natahovala slzičky a pak se Sly vítězoslavně zjevil na laně pod vrtulníkem, a to tak nečekaně, že i Strýček Příhoda bojoval s infarktem, si také mohli odpustit. Nebo to imbecilní karaoke + uzdravený samopalník...funny. K tomu prostředek filmu, v němž si všechny stars na hotelech honili ptáky, aby taťka Sly mohl naverbovat noname partu cucáků. Také Arnie totálně nepoužitelný a bohužel to vypadá, že je to už fakt jen chlapík za samopal(Kvér) či masopal(Plamenomet) O Jetovi nemluvím, nevidím do jeho zdraví, či dalších důvodů pro tu mizernou hostovačku. Říkám to nerad, ale ten nejlepší a jediný můj milovaný Sly zřejmě ztrácí soudnost. Když už se mu povedlo naverbovat takové geroje, měla vzniknou třetí světová válka a ne vybíječka z Chánovského sídliště. Přesto po drtivé kritice dávám aspoň dvě hvězdy, zejména za tu sestavu a odlehčení Banderasem. Což o to, dvojka byla dějově ještě debilnější, ovšem v ní to zachránil neskutečně vyhecovaný duel Sly vs JCVD. O tom si zde Sly s Melem mohli nechat zdát, to už si spíš měli zahrát kámen, nůžky , papír...to by bylo dramatičtější. 40% ()

Hollohlaway

Ba jo...stárnou..a celkem dost. A navíc už se nestaví na řežbě a...COŽE? Nestaví se na poctivé klasické řežbě? Nával mladé krve je ale tak...tak...sterilní! Bože, vždyť já ty cápky ani neznám, kdo to hraje? Kdybych chtěl koukat na přepečlivě ostříhanýho hezouna co během pár vteřin nahackuje přes jakýsi dotykový bazmek upéé ale upéé komplet šecko, tak si skočím na něco s Tomem Cruisem. Hlásí se málo a trapně. Scény drží pohromadě hůř než jindy, jedna větší akce na začátku a jedna na konci, a finále je spíš comic, než epic. Nebýt sladce charismatického lumpa Gibsona, Banderase na drogách, a přeci jen občasného závanu oldies goldies, je to vážně slabota. A tank granátem opravdu, ale opravdu zničit nejde. ()

Styxos

Jednička byla super, dvojka postradatelná a trojka je... fajn. Začátek je hodně super, pak bohužel příjde nábor nováčku, aby (naštěstí) přišlo naprosto parádní finále. Gibson je jako záporák skvělej, Banderas ukecanej a zbytek party taky není k zahození. Jako (případné) rozloučení je to důstojné a doufám, že to Patrick Hughes v Hollywoodu nezabalí, příště dostane lepší scénář a prachy a natočí něco velkýho. ()

Wbcko

čtyři hvězdy berte s rezervou. Nebýt starých pušek bylo by to béčko jak prase, ale takle se to dalo v klidu přežít a já se bavil. Pravda, že občas těch hlášek a mrtvol bylo až moc a naladění filmu více do parodie/komedie na zážitku taky nepřidalo, ale s Arnoldovýmu "I lied" jsem ochotný odpustit. PS: Rondu Rusey už prosím před klapku nepouštět. Nejenže je neuvěřitelně špatná herečka, ale ke všemu ani není hezká. PSS: I am Haag! ()

Norfice

3. díl Barneyho Rosse, ikdyž už s značně pozměněným týmem, nezklamal ani tentokrát. Stará akční klasika s hvězdami filmového plátna mě překvapila napotřetí. A když říkám akční, tak to myslím smrtelně vážně..! ()

jenik71

Postradatelní 3 postrádají hlavně nápaditý příběh. Akce je tu rozhodně dost a dost, hlavně závěrečný boj v ruinách města netrpí nedostatkem pohybu. Přestřelky a souboje jsou sice hodně efektní, ale tohle už opravdu hraničí s pohádkou. Na jedno zhlédnutí to ještě ujde, nesmí se ale moc používat mozek. Zařadil bych to ještě mezi průměr a to díky těm všem hereckým hvězdám v jednom filmu. A Mel Gibson v záporné roli se také nevidí moc často. ()

kenkaku

Bez okolků říkám, že jde o nejslabší Expendables z dosavadní trilogie. Zároveň ale musím dodat, že jde stále o nejlepší akční podívanou co jsem letos viděl. Zcela objektivně vzato: ubylo krve (proti #1 je to selanka) a paradoxně ubylo i zábavnosti a akce (proti #2 je to nuda). Expendables se nám prostě mění. A nemůže za to děj. O tom se nemá smysl bavit ;). Ten nikoho nezajímá. Řeším změnu pojetí filmu - posun k "mainstreamu". Autoři (Sly a spol) se totiž evidentně snaží k filmu přilákat nové diváky - ty mladší. Proto se snížila hranice přístupnosti a do děje se zamíchalo několik mladších tváří (asi aby náctiletí nemuseli koukat na samé fosílie, nebo co). Díky tomu už to není taková "legrace". Nostalgické kouzlo je pryč a dokonce mi přišlo, že ubylo i vtipných hlášek (a věřte, že Banderas opravdu NENÍ vtipný, jeho výlevy beru spíš za otravné). Za sebe jsem tedy zklamaný a plný počet dávám snad jen z trucu, že jsem opravdu nic zábavnějšího než mainstreamem pokažené Expendables 3 letos ještě neviděl. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy