Godhaj

,,My mom drove a tank back in Sweden.“ Třetí setkání s Postradatelnými je podle mě to nejpovedenější. Množství legendárních herců, které se Slyovi povedlo shromáždit je opravdu skvostné. Ford, Snipes, Banderas i Gibson skvěle doplnili už existující tým. Z nováčků jsem měl trochu smíšené pocity. Nakonec se mi ale kupodivu nejvíce zalíbil Keelan Lutz, který má na akční role určitě talent a který by už neměl plýtvat časem na homoupírské ságy. Příběh je primitivní, ale stojí na pevných základech osobní pomsty, která musí být blízká prostě každému. Zpočátku se rozjíždí trochu pomaleji, ale o to víc jsem měl možnost splynout s postavami, které se sice občas chovají nelogicky, ale stejně jsem jim musel fandit. A na konec se čekat skutečně oplatí, protože je plný přestřelek a doslova našlapaný tou nejlepší akcí, jakou jsem si mohl přát. Akční scény přitom nejsou nijak chaotické či šíleně sestříhané, jak je teď zvykem, ale naopak jedná se o taktické, ale efektní přestřelky ve stylu zásahových jednotek. Suma sumárum mě tento film nejen potěšil, ale hlavně překvapil, nakolik dokázal předčít své dva předchozí bratříčky hned o několik tříd. ()

joelly01

Schvalne jsem se divala na hodiny. Film zacne, okamzite vidime asi 8mi minutovou akci. A pak se tam PADESAT minut mluvi a porad se cosi resi. No, abych byla fer tak v tech 5oti minutach Leatherface Statham jednou vrhne nuz a Banderas udela kotrmelec. Pak se zase porad mluvi a pak jsem na chvilku usnula. Pak se zase par minut rvali a pak byl konec a ten byl tak trapny a blby az jsem se malem rozbrecela. A me to tak boli! Jednicka a dvojka byli paradni, jakozto dite osmdesatek jsem si oba prvni dily moc uzila! A ted zas toto, tohleto. Takove nestesti! Jo a Harrison Ford? Casting do Postradatelnych byl pekny error, toho asi puvodne zamysleli do "Walking Dead", ne? Vzdyt to neni zadny chudak, tak proc si nepichne do ksichtu nejaky ten klobasovy jed? ... no, je cas rici sbohem dalsi moji detske platonicke lasce (Indyho Jonese jsem milovala). Suma sumarum: Slaj & Co. asi senilni, jinak si tuhle hruzu nedovedu vysvetlit. Stejne jako to, proc tomuhle ridkemu pripadu s hustym behanim davam dve hvezdy. Ach jo. ()

Don82

Takže, další Expendables. Nemá cenu to nějak okecávat: jde o (skoro) stejnou bandu, příběh i styl humoru, ale to vše nebrání v pořádné akční jízdě, kterou trojka je. Stallone je ve formě nejen po stránce svalové hmoty, ale i po stránce scenáristické. Jeho scénář má tu správnou kombinaci nostalgického "odéru" a kvalitní neunavující akční pestrosti. Začátek je klasicky výbušný, následuje sice pár hluchých dialogových míst ale závěrečný fight je natočen opravdu bravurně, nepostrádá rychlou kameru a nekonečný proud vystřílených nábojnic a rozstřílených helikoptér. Stará parta hraje více méně dle očekávání. Nejvíc prostoru má tradičně Stallone a Statham, trochu netradičně Banderas který hraje tak trochu magora. Příjemně překvapil Wesley Snipes, kterého jsem viděl po mnoha letech. Co se týče omladiny, tak jsem byl ze začátku skeptický, ale v druhé polovině celkem nenuceně doplnili zbytek týmu, takže zajímavé zpestření. Kvalitativně řečeno, jde o jaké si prolnutí jedničky a dvojky aspoň takový mám pocit. Expendables jsou konzervativní ve všech směrech: casting, scénář i režie, ale právě to je na tom to jedinečné. Že se Stallone a spol. více méně pořád drží osvědčených metod. Někomu se to může zdát málo ale pro mě je to stále dobrý směr jak točit kvalitní akci, protože Expendables jsou jediní pravý bad ass týpci v šíleným světě filmu. ()

JohnZ87

Tak tady už to chlapci trochu překombinovali a výsledek bohužel působí jako nefunkční slátanina. Trapnost, klišé, tupý scénář a většinou nevýrazné nové postavy (nepřemožitelná Ronda Rousey je asi bezkonkurenčně největší fail filmu). Co už je na pováženou, že velmi nevyvážený výkon podal i samotný Sly... Naopak Mel Gibson se celkem snažil, i když mu to vydrželo jen první polovinu filmu. Naprosto přepálené akční scény film rovněž degradují. Asi největším zklamáním je překvapivě nevtipný Antonio Banderas, ale dost možná za to částečně může i český dabing. Světlé stránky filmu? Jednoznačně Arnold Schwarzenegger a později také v kombinaci s Jetem Li. Tahle na první pohled nesourodá dvojka působí jako příjemné osvěžení jinak dost nepovedeného filmu, kterému v neposlední řadě ublížila i PG-13. Ani jména jako Harrison Ford nebo Wesley Snipes to nezachrání. 45% ()

Knor

Tak bohužel, nevěřil jsem tomu nízkém hodnocení, ale opravdu ho můžu skoro i potvrdit. Předešlé díly nasadili vysokou laťku a nečekal jsem míň než stejnou úroveň. Bohužel se to nepodařilo udržet i přesto, že přibyly nové drsné tváře, akce bylo taky habaděj, mrtvol spoustu a vystřílená munice by pohromadě připomínala horu Říp. To všechno je v pořádku, ale naštvalo mě těch několik mladých tváří, který neměli sebemenší šmrnc a dostávalo se jim velké pozornosti, obešlo se to skoro bez hlášek a kam se vytratila krev ? rozstřílený těla a kusy nepřátel ? Přece nikdo nechtěl aby nejhvězdnější akční tým všech dob skončil bez hlášek a bez rozšmelcovávání těl na tisíc způsobů. To mi upřímně strašně chybělo, takhle to byla nadprůměrné střílečka pro ty co nemají rádi krev a násilí. ()

mac000

Jestliže první díl byl svěží a příjemně překvapil tím, že divák co chvíli "narážel" do dalších a dalších hvězd akčních filmů, potom v dalších pokračováních tento recept nestačí. Chtělo by to tedy upoutat dějem, dialogy, invencí akčních scén. Ale ani jedno - s výjimkou hodně dobrého A.Banderase - "trojka" nemá a proto je sama o sobě "expendable" (i když své diváky si nepochybně najde) ()

hamir0

Jasně, není to tak dobrý jako dvojka. Takový akčňáky se taky počítaj na prstech jedný ruky. Je to ale slušně odvedená práce, která chtě nechtě dostává body navíc za známé tváře. Navzdory řadě klišáků se i na třetí Postradatelné dobře dívá, no a když se začnou tři největší mumlové šoubyznysu dohadovat, komu je míň rozumět, o čtyřech hvězdách nemůžou být pochyby. ()

mimozakon

Veľmi veľmi som sa tešil na ďalších miláčikov z mladosti. Jednotka unikátna novinka, dvoja parádne pokračovanie. Po spustení 3 začiatok ešte sľuboval dobrú zábavu. No a potom sa to všetko posralo. Namiesto starochov, na ktorých to celé malo stáť vstupujú do hry mladé uchá(uši) a konečne Banderas :D. Ten mi tam bol celkom protivný s tým jeho sexšpanielským zvodným správaním(ale potrebovali ho zaklišéovať). Tých mladých tam tiež chápem, staroch spolu s tlupov ich mal akože zachrániť, aby si to poriadne rozdali s enemies. To bola ďalší slabý článok - boje vo finálnom komplexe. Táto trojka nemala iskru. Mám celkom obavy o pokračovanie, ak nejaké bude. ()

TaNya_

Takže v době úspěšné modernizace starších sérií se o to pokusili i Expendabels.. Nevím jak ostatním, ale mě to nějak celkově i s těma novejma xichtíkama nesedlo. Slečna boxerka mi byla nesympatická už od začátku a ironická role Banderase by se spíš hodila do Žhavých výstřelů než sem. Mrzela mě menší účast starých tváří a hlavně úplná absence Bruce alias Churche. Určitě nejslabší díl, ve kterým jde spíš jenom o akci, takže takovej slabší průměr. ()

Bezda22

Já se strašně stydim, ale nedostal jsem se dosud ke shlédnutí druhýho filmu. Ale, hrozně mě bavil Banderas, výborná postava a úplně k němu seděla. Akce jasně, že našlapaná. je to klasickej akčňák. Nic než akci a řež od toho nelze čekat. A dostává se to ve velký a kvalitní míře. Jako fanda takovejch filmů jsem z toho samozřejmě unešenej. Nemusim o ničem přemejšlet a jen se u těch bojů odreaguju. Za mě prostě dobrý. Vim, že dobrý je za tři...já dám 4...70% ()

ForGump

Musím jen a jen souhlasit s procentuálním hodnocením. Velmi průměrný film s pár vtipnými hláškami, výborným obsazením (především tedy Gibson s ukecaným Banderasem a také veterán Ford) a docela zajímavými lokacemi, ale především s odflaknutými triky, nesmyslnými maskami a hlavně s nejhorším závěrečným soubojem celé série. Souboj Stallone - Gibson byl o sto míle vzdálen od souboje s Van Dammem ve dvojce. Dvojka je v tuto chvíli na výši a uvidíme zda - li se k ni přiblíží čtyřka se Seagalem (doufám tedy, že s nim). Podstatou bude dobrý scénář s originálními nápady a hlavně lepšího režiséra. Škoda, že nezůstal Simon West. Trojka se bohužel řadí nakonec toho třídílneho vláčku. 50%. ()

Lavinia

Točí se to dokola jako medvěd na řetězu a je to asi tak stejně vtipné. Hlavní herecký výkon je ponuré zírání před sebe a svírání volantu. Pro fanoušky akce, smysl sem nebo tam, všechno jedno. ()

Shitonit

No............... to je navzdory mému hodnocení prvního a druhýho dílu, takovej... domrdanec. Ale, zaplaťpánbůh za něj :-) ()

sigi2

Pre niekoho o level vyššie ako dvojka, pre niekoho oproti druhému dielu kvalitatívny zostup, pre mňa rovnaká sakramentská nuda. ()

topi80

Další porce pořádné akce, kde se ozývá řinčení těžkotonážního železa, nekonečné výbuchy, rachot vybuchlé munice a naříkání nepřátel, kteří padají jako vojáčci v brutální počítačové hře. Sly opět vytvořil z několika cisteren testosteronu luxusní akční podívanou a dle svého zvyku ji promíchal s pořádnou porcí humoru, který nemilosrdně míří do vlastních řad neprůstřelných hrdinů. A vždy usměvavý záporák Mel Gibson tomu všemu nasadil korunu. Nemám důvod slevovat ze svého hodnocení této série. ()

PhoenixSwan

Dostala jsem pravý opak než většina zde hodnotících uživatelů. Mnohem víc než v předešlých dílech. Ze začátku se samozřejmě divák trochu vyděsí, vzhledem k událostem na plátně, ale posléze přijde nálož nekončící akce a hlášek. Přece by Sly nedovolil, aby to šlo do sraček. Expendables 3 oplývali samými plusy i bonusy, kterých se v předešlých dílech nedočkáte. Jednak nejlepší záporák v podání Mela Gibsona a druhak Tonda Banderasů se rozjel nevídaným způsobem. Jsem mile překvapena, že si drží laťku kvality, kterou akčňáky podobného ražení mohou mít. Na vypnutí, zasmání a pokochání se bojovými scénami naprosto ideální. ()

Duke90

Buď se stářím podléhám čím dál tím větší filmové nenáročnosti, a nebo snad došlo k nějakému spiknutí v hodnocení ?? Třetí díl Postradatelných bych totiž označil za jeden z nejpodhodnocenějších filmů, na které jsem kdy narazil. Ano, přiznávám, sám jsem se bál, když nastala chvíle propuštění starých veteránů z party ve snaze nabrat novou mladou sílu - to by opravdu znamenalo fatální selhání v celé sérii, ale Sly měl nakonec dostatek rozumu, aby z nové mladé síly udělal naštěstí jen záložní posilu našim mazákům. Každopádně jen kvůli této poněkud slabší pasáži nedávám plný počet hvězd, protože akce co posléze následovala mě naprosto přikovala k pohovce! Navíc se dostalo v hojné míře na všechny postradatelné, ale nejvíc si film pro sebe ukradli vtipem sršící Antonio Banderas, klasický pěsťobijec s nožem v rukávu - Jason Statham a zatím nejlepší záporak z celé série - Mel Gibson - až někdy okatě dával najevo, že se ocitl áčkový herec mezi kupou béčkovými. Nemyslím si tedy, že by šla trojka do kytek, i když už to není ta klasická pocta osmdesátkovým akčňákům. Naopak se podle mého názoru jedná o nejlepší díl a já se těším na čtyřku. U mě za 4,5*.... ()

Najt

Je to jiné než 1 a 2, ale to nevadí, protože i když mi v průběhu filmu přišlo, že ubyla akce, tak mě konec přesvědčil o opaku. Sice je boj jen na začátku a na konci a hodinu a půl mezi tím se soustředíme jen na příběh, ale ono to ani tak nevadí, protože to , co přijde na konci je masakrální řež. V 1 a 2 se bojuje víceméně pořád a závěrečná akce je skvostná, tady se v průběhu tolik nebojuje, ale za to je závěrečná akce mocnější. I když považuji dvojku za nejlepší díl série, trojka mě stále velice bavila, bez ohledu na začátek a konec ubylo akce, ale přibylo příběhu a emocí ( to je za mě plus ) nový tým se nakonec osvědčil a závěr už byl zase typický Expendables. Takže velmi slušná řezničina a Stallone, Statham, Švarcík, to jsou moji oblíbenci z dětství, mládí i dospělosti // 4* ()

Vykuk

Tak má velká očekávání nebyla vyslyšena, sice jsem se bavil a dost dobře, proto (a i z nostalgie, jako většina) dávám 4*, ale příběhová línie.. ehm, já fakt nevim, jestli všechny prachy neminou na hvězdy a scénář jim píše nějaký černoušek ve slumu, ale je to fakt děs. Už to, že tam rvou tolik ksichtů na silu a na moc, to se prostě těžko splácává. Dvojka byla famózní a duo Van Damme / Adkins byly boží. Tady Mel.. no herec je to skvělý, o tom žádná, ale toho záporáka jsem mu nežral ani chvíli a závěrečná bitka? spíš blitka. Snipesík nic nepředvedl, Ford byl tak dědkovatý, že Arnie podle něj teprve vylezl z postýlky a Jetovo cameo nebo jak to nazvat, to ste se na to kluci zrovna mohli vys**t:)) Mlaďoši by mi ani tak nevadili, kdyby vybrali lepší týpky, spíš tím vycpali půlku filmu, kdy se mohli věnovat staroušům. No prostě slabší díl a jestli kdy bude další, už od něj nečekám zhola nic:) ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy