Dlouhých šest let se v samoobsluhách staral o naše bezpečí a nyní se Paul Blart (Kevin James) konečně dočkal zasloužené dovolené. Proto se se svou dospívající dcerou vydává do Vegas, aby si s ní užil zábavu dřív, než se ona sama vydá studovat na vysokou. Zločin si ale dovolenou nevybírá. A když povinnost volá, Blart je vždy připraven. (Bontonfilm)

PatrikP4

Momenty to mělo to je pravda... Trochu jiná záplatka... Nevadilo, občas pobavilo, čas je taky příjemný... Podle mě průměr... Tenhle díl doufám že byl poslední, protože mám pocit že další by byl uplný propadák... ()

ludovit14

,,Boli sme na nože- teraz budeme na vidličku" Toto pokračovanie nám neponúklo ani toľko málo čo jednotka! Je to len akási zlátanina trápnych vtipov. Kevin James sa síce snažil ale tá banda vedľa neho Béčkovych či Céčkových hercov bola fakt veľmi zla priam na grcanie- také strašné herecké výkony sú k videniu raritou!HOD: max.40%.PS: 40% len zato, že som sa dvakrát schuti zasmial: scénky z banánom a záverečná s koňom boli ,,cool"- ale už nikdy viac toto dielo nevzhliadnem! ()

Ricko

Nic jsem od toho nečekal a proto tento film splnil má očekávání, je to ideální oddychovka na sobotní večer... ()

MiniRecenze

Oproti prvnímu dílu tady máme úplně jiný, protikladný film.Zatím co první díl byl svižný a vtipný,tak pokračování je trapné a nudné.Tento snímek se vyloženě veze na úkor svého předchůdce a spoléhá jen na titulní název.Jediné plus je hlavní představitel ,který na lepší výsledek sám nepostačí. ŠPATNÉ !!! ()

Stibak odpad!

Tohle teda fakt ne. Cítil jsem se trapně, jako kdybych v tom hrál já. Neskutečná hovadina a Kevin James tady působil jako naprosto nesnesitelný debil. ()

Goumen

Dle očekávání o dost slabší a hlavně debilnější než první díl. Moc jsem od toho nečekal, ale dostal jsem ještě méně. Zasmál jsem se asi jen u dvou situací - hromadná bojová scéna na chodbě hotelu a poslední scéna s koněm. ()

tosastava odpad!

Už prvý diel stál za hovno,ale na zabitie nudy na jedno odpoludnie sa to dalo zniesť. Druhý diel je len veľká sračka,škoda slov a strata času ()

eaglestar

Je to absurdní zhovadilost, ale pár frků tam bylo tak dobře blbejch, že jsem se zasmál (třeba nástup hypoglykemie, raketově do narkolepsie, nebo části bitky na chodbě). A Neal byl se svejma vočkama taky dobrej, byť nevýraznej. Ovšem dcerunka, alias hepy hipo, to zas posílala hned do kytek (a celkově to je fakt bezbřehá pičovina, kterou můžete s klidem vynechat). ()

majorzeman13

Podprůměrná komedie při,které jsem se i celkem dost pousmál a i docela pobavil. Výhoda je ,že to mělo jen hodinu a půl ,kdyby to bylo delší,tak fakt nevm no................Jednička byla minimálně o hvězdičku lepší ! Hodnocení zní 40%. ()

rewoluce odpad!

Túto intergalaktickú somarinu som nemohol hodnotiť inak než recyklovanými ľudskými sračkami. Vystihuje dokonale stav Americkej spoločnosti, nadupanej stupidity niekoho, kto nemá žiadne zábrany zo seba urobiť totálneho dementa! jedno plus tento "snímok" ale má.. Po jeho zhliadnutí získate taký odpor voči tejto krajine neobmedzených možností [najnovšie aj hlúpostí], že keď zazriete slovo AMERIKA budete prosiť boha aby vás ušetril.. Jednoducho ja len dúfam, že podobné exkrementy Hollywoodu sa do tejto časti sveta budú dostávať len sporadicky najlepšie vôbec, pretože inak budeme My Európania nútení zmeniť pojmy z komédie na tragédiu a naopak.. vivat Amerika! ()

trici

Spocenej tlouštík na segwayi opět v akci. Gagů spousta, ale zasmál jsem se tak pětkrát a to konkrétně.... hnědý banán, zlikvidování uklízečky, hromadná bitka v chodbě, pokaždé když zdrhal a vypnutí o skleněnou výlohu. Mluvené vtipy trapné. Kevinovi "sportovní" kreace jsou vlastně jediné co drží film nad dnem komediální žumpy. 35%. ()

Redyx1 odpad!

Odporný USA odoad kdy protlačují vyžranýho tlusťocha ktery by normálně neuhlidal ani vlastní stolici.Amici rádi propaguji tlustoprdy nebot 90 %  jich jsou obézní...a celkovy trapny film je slatanina o ničem!!!! ()

bratr_jezek

To nejlepší z jedničky, tedy dívka, kterou hlavní hrdina získal, je pryč, nevydržela s ním. Tím pádem je zase mimoň, který má trable s nadváhou, dospívající dcerou i bandou zlosynů v Las Vegas. Bylo to o dost méně vtipné než jednička, zbytečně natahované, podprůměrné, ve snaze vyždímat další peníze. ()

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)