Danny zdědil lázně v horách a chce se tam s přáteli zajet podívat. Nikdo z nich však netuší, že je čeká setkání s krvežíznivými kanibaly... Danny pracoval jako burzovní makléř, ale velký stres ho přivedl až na pokraj sebevraždy. Nemá žádnou rodinu, byl adoptován, a jeho rodinu vlastně tvoří jeho přátelé. Když se dozví, že zdědil hluboko v horách lázně Hobb Springs, zajede se tam i s kamarády podívat. Očekává nějakou malou chaloupku, ale komplex je opravdu velký. Starají se o něj sourozenci Sally a Jackson. Hluboko v lesích žijí i jejich příbuzní, zdegenerovaní a nesmírně krutí kanibalové. To však Danny ani nikdo z party zatím neví. Danny je rád, že našel rodinu, o které se domníval, že ji nemá. Zpočátku je takový rozpačitý, ale postupně se stále více přiklání k názoru, že by bylo nejlepší lázně zrekonstruovat a věnovat se jejich provozu. Sally a Jackson mají s Dannym plány, o kterých Danny zatím neví. Danny je vyvolený k tomu, aby měl se Sally dítě, a ozdravil tak rodovou krev. Sally a Jackson postupně likvidují jednotlivé členy party, ať sami, nebo za pomoci svých zmutovaných krutých příbuzných. Jednoho večera přesvědčí Dannyho, aby se s nimi vydal za ostatními příbuznými do lesa. To, co Danny vidí, ho šokuje a nevěří, že by to mohli být jeho příbuzní, ale poté, co vypije nápoj, který mu Jackson podá, se Danny změní. Má se Sally sex před očima všech, a když se vrátí do hotelu, ve kterém zbyla už jen Toni a dva kamarádi, chová se podivně. Zpočátku tvrdí, že jen hodně pil, a chce, aby odjeli. On zůstane se svou rodinou a bude se starat o hotel. Toni ho tam nechce nechat. Je jasné, že to místo a ti, kteří v něm žijí, nejsou normální. Ráda by Dannyho zachránila, ale je příliš pozdě, Danny už se rozhodl, že bude žít se svou rodinou, a Sally si vybral jako životní partnerku. Kanibalové zabijí přátele a mezi Toni a Sally dojde ke rvačce. Toni má navrch, Sally opaří v horkém prameni, ale na pomoc jí přijde Jackson, který chce Toni zabít. Danny se na chvíli vzpamatuje a chce, aby utekla, ale Toni toho ví příliš, a tak ji Jackson dostihne a zabije. Z Dannyho přátel už nezůstal mezi živými ani jeden. O několik měsíců později je Danny v roli správce svého hotelu a se Sally, která je po rvačce znetvořená a na invalidním vozíku, provozuje sex před očima svých kanibalských příbuzných. Doufají, že se jim podaří počít dítě. (TV Prima)

Dlo'h-osh

Po otřesné čtyřce a pětce příjemné překvapení a pokus o oživení série, vyniká aspoň správně zvrhlým námětem. Pro sérii Wrong Turn mám slabost, jdu proto s hodnocením vysoko. ()

Dickator

Stále stejná "kvalita"... Stále se autoři snaží dohnat nekvalitní provedení softcore pornem a stále se to nedaří. 35%. ()

Pitryx

Na to, co se tady nakecalo, nažvanilo a nafrfňalo, bylo toho co jsem chtěl až příliš málo. Dávám ve zkratce dvacítku, za těch pár efektů. Které se tam autorům připletly asi omylem, protože evidentně netušili, co mají natočit. Hlavně že tam nastrkali postav jako do fotbalu. No za hydrant dám také dvacet. I když je to dějově zajímavé, něco tomu chybí. Přesto se na to dívat dá. Když připočtu něco za nahotu a něco za scénář, tak se mi to na těch šedesát přece jen dostane. Ale s bídou. ()

Spidey3

Tento film si určitě zaslouží aspoň jedno shlédnutí. Film není ani, příliš špatný, ale ani příliš dobrý. Fanoušci této série, si určitě na své příjdou. Pokud se dočkáme 7 dílu, což si myslím, že stará dobrá Sedmička bude, určitě ji taky zkouknu. A těm lidem, kteří si čtou komentáře, a nechají se jimi ovlivňovat, vzkazuji, toto: Nenechte se a udělejte si vlastní názor. ()

elanista1

Ale hej, celkom som spokojný. Keď človek od filmu čaká jednu veľkú NULU, tak ho môže prekvapiť všetko. Príbeh netreba komentovať, nie je tu žiadny, kľudne by som to mohol pozerať bez zvuku a mal by som rovnaký zážitok...za zmienku stoja len tie tri zaujímavé brutálne scénky, ktoré už hraničia s pornografiou. Jediné čo mi naozaj vadí sú len tí úbohí neherci. ()

Purity1711 odpad!

Už sa nejdem rozpisovať, čo som očakával som aj dostal - chujovinu. Hentí 3 šialenci sú už k smiechu, boha, aj u nás cez Fašiangy sú lepšie masky. A myslel som že tam hrá Robo Jakab, ale nie :-D. ()

Facerr

Za snahu o trochu originálnější pojetí přidávám hvězdu navíc, ale jinak bohužel. Tohle byl asi ten nejslabší Wrong Turn z celý série. Žádný survival fight, žádný napětí .. a navíc všichni retardi přežili:/ ()

reno.d odpad!

Ta moje zvědavost?Ach jo,zase jsem naletěl!Takovou megapíčovinu mohl natočit asi taky jen nějakej produkt krvesmilstva?"Film",stejně kreténskej,jako ty potrati,co tam pobíhaj s těma sekerama a lukama!Herecký výkony a scénář na úrovni imbecilismu!Jeden z nejhorších filmů,jaký jsem viděl!Odpad na druhou!!! ()

moviefan4

S odvahou môžem povedať že je to najhorší diel série. Masky vyzeraju uplne otrasne a killy su iba niektoré dobré. Velké sklamanie. ()

Nikolas__

Béčko jak vyšité. Ale překvápko! Viděl jsem cenzurovanou verzi, což nijak nevadí - nejhorší věc na filmu jsou často dost toporné herecké výkony. S postavami se však dalo soucítit, pár scén bylo napínavých, nejvíce mě ale dostala hudba, skvělé prostředí a mimořádně jedinečná atmosféra. Opravdu jsou to nečekal takové. Prvních 30 minut byl děs běs, nuda atd., ale od toho lovu - mě to začalo sakra bavit. Část v noci v lese v druhé polovině mi přišla dokonce znepokojivá. Škoda těch katastrofálních masek. Na jedničku a dvojku to ani náhodou nemá, ale líbilo se mi to víc než nerealistická trojka, a příšerná pětka. Tohle beru jako menší úspěch - zaokrouhleno na 60%. Pořadí série: 02, 01, 07, 06, 03, 04, 05 ()

halberdier

Nepatrně lepší než tragická pětka. Jediná trochu pozitivní věc na tomto dílu je snaha o nějakou mytologii a vysvětlení vzniku zmutovaných vidláků. Jenže díky tomu získává Wrong Turn 6 docela jinou atmosféru, než předchozí díly (i díky použité hudbě) a ta mně do série moc nepasovala. Pak už následují jen negativa - masky jsou tragické, z postav vidláků se staly jen otravné loutky, které navíc nedostaly příliš prostoru, nevýrazní herci, prostředí lázní trestuhodně nevyužito. (5/10) ()

sonule36

Musím jen souhlasit, že tenhle díl se fakt zvrtl v jakýsi erotický drama :D. Menší zklamání, ze začátku to vypadalo slibně, ale jatka docela dobrý. :) ()

The_Misfit

Šieste pokračovanie filmovej série s názvom "Pach krvi" ničím nenadchne. Pokladám to už za takú samozrejmosť, ktorú označujem medzi priemerné až podpriemerné snímky. Čo sa týka deju ako je už známe, príbeh sa odohráva v lesoch. Konkrétne je sústredený na Dannyho ktorý zdedí zabudnuté stredisko Hobb Springs. S priateľmi sa teda vydáva na cestu. O Hobb Springs sa starajú Jackson a Sally, ktorý predstavia Dannymu jeho rodinu, ktorú nikdy nemal možnosť poznať. Skôr či neskôr je Danny nútený zvoliť si priateľov či svoj rod. ()

TonoM

Pokračovaná a poslední skládačka z Pachu Krve se rozběhla velice solidně, úvodní scéna s cyklisty načala film hodně vysoko asi nejlépe ze všech dosavadních sérií, ale poté režisér se rozhodl natáčet bůh ví co, místo té sázky na jistotu a masakru se čeká na další vraždu 50 minut z filmu( Jak jinak, než při šoustání ) Vraždy k tomu taktéž nejsou bůh ví jak zábavné i přes to, že se to v 1-5 sériích dařilo vcelku zdatně splnovat. Ten typický strach který Pach Krve nabízel od samotného začátku až do konce v každé sérii je pryč,režisér zbytečně zkoušel jít na to jinak a to se Milevovi nezadařilo. Výkony neznámých herců však mile překvapili a to hlavně u Aqueel Zoll. Po první hodině filmu a trošku uspání přijde opět slibný konec, který je docela nečekaný a poměrně zvrácený, účel to splnilo, ale opravdu už stačí. 35% ()

DenisR odpad!

Lituju dne, kdy jsem se rozhodnul zkouknout celou tuhle série. Šestka je převážně zaměřena na erotiku a s předchozími díly nemá prakticky nic společného a rozhodně nepatří do horor žánru. ()