Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

mm13

To maš pravdu že to fakt vypada jako slibné SW.. Teď vzhledem k rozporuplnosti 8 dílu . Je to špatně, či dobře? -_-

na příspěvěk reagoval ALIENka_

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Cooller

Brzdi, nepreháňaj. Až na hlavného predstaviteľa, ktorý dúfajme na ploche celého filmu nakoniec zafunguje, to vyzerá... no ako ďalšie Star Wars. Sľubne!

na příspěvěk reagoval Prometheus69, ALIENka_

Cooller

Cooller (hodnocení, recenze)

to vypadá naprosto příšerně, jak další díl percyho jacksona :/ ...

na příspěvěk reagoval mm13

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

 mně osobně je vzhled buřt, zaleží na tom jestli to bude Han Solo, tak jako známe z hlášek, z chování a vůbec z celé jeho osobnosti, protože na osobnosti záleží a né na vzhledu. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Příspěvek byl smazán administrátorem.

ALIENka_

ALIENka_ (hodnocení, recenze)

Ten herec co hraje hana mu není vůbec podobnej a vůbec se tam nehodí :D no to bude zase skvost a já už doufala že to bude lepší než the last Jedi :D tak možná i jo ale naděje tomu moc nedávám :D

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Já teda nevim... jestli to tu už někdo zmínil. Ale ten trailer vyšel pod Disney hlavičkou i z CZ dabingem.... 

na příspěvěk reagoval fabecc1222

West

West (hodnocení, recenze)

Dejff_2004

Mám stejnej názor , hlavně na ty herce. Emilie Clarke a Alden. Oba dva moc nemusím. A Clarke hrozně přehrávala ve filmu Než jsem tě poznala - ty její výrazy byly až komicky nehezký. Trailer je sice pěkně sestříhanej, ale odhadnout jaký bude film je těžký. ..Ale kdo ví,. třeba to i překvapí.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

Lando nebude seriál, ale další Star Wars film

14.09.2023

Je to jen pár měsíců, co Donald Glover a jeho bratr Stephen Glover převzali otěže nad scénářem k očekávanému seriálovému spin-offu o Lando Calrissianovi. Chystaný Star Wars projekt si tak od… (více)

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

28.07.2023

Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy před pár lety oznámila řadu nových seriálů a filmů ze světa Star Wars, z nichž víceméně na většinu stále zatím čekáme. Byl mezi nimi každopádně i samostatný projekt… (více)

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

Šéf Disney chce být se Star Wars opatrný

12.03.2023

Jen před několika dny se objevily zprávy, podle nichž jsou filmy Star Wars, jedné z největších franšíz všech dob, víceméně v bodu mrazu. Jediný projekt, co by mohl v dohledné době dorazit, je prý… (více)

Reklama

Reklama