Reklama

Reklama

Rozvod

(seriál)
  • USA Divorce
Trailer 2
USA, (2016–2019), 11 h 21 min (Minutáž: 24–30 min)

Tvůrci:

Sharon Horgan

Hudba:

Keegan DeWitt

Hrají:

Sarah Jessica Parker, Thomas Haden Church, Charlie Kilgore, Talia Balsam, Molly Shannon, Jemaine Clement, James Colby, Aly Mang, Audrie Neenan (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(24)

Obsahy(1)

Seriál Rozvod z dílny Sharon Horganové (tvůrkyně a hlavní hvězdy na Emmy® nominovaného seriálu Catastrophe) pojednává o Frances (Sarah Jessica Parkerová), ženě, která po více než deseti letech manželství a dvou dětech náhle přehodnotí svůj život i napjatý vztah s manželem Robertem (Thomas Haden Church). Seriál začíná oslavou padesátých narozenin jejich kamarádky Diane, jejíž poklidný průběh naruší poněkud přemrštěná hádka mezi oslavenkyní a jejím manželem Nickem. Při této dramatické příležitosti se Frances odhodlá sdělit Robertovi, že by se měli rozejít. Zatímco Frances záhy zjistí, že opustit minulost a začít znova je těžší, než si původně myslela, Robert, který je náhlým prozřením své ženy nepříjemně zaskočen, se pokouší vyrovnat s rozpadem jejich manželství. Desetidílná první řada vypráví příběh jednoho velmi, velmi dlouhého rozvodu. Sleduje Frances a Roberta, kteří se potýkají s dopady, jež má krach jejich vztahu nejenom na ně samotné, ale i na jejich děti a přátele. Seriál, který oplývá ostrým a taktním humorem i v tak vypjatých situacích, jako jsou trapná setkání na veřejnosti či hořká soukromá sezení u terapeuta, pojednává o dvou lidech v nejtěžších okamžicích jejich života. Tak silné emoce, které k sobě navzájem chovají, nepocítili už dlouhá léta. (HBO Europe)

(více)

Videa (7)

Trailer 2

Recenze (21)

p.a.douch 

všechny recenze uživatele

Takže nemám rád "Sex ve městě" a charakter Carrie Bradshaw. Z toho je pochopitelné že mě od shlédnutí tohoto seriálu odrazovala právě Sarah Jessica Parker. No naštěstí mám rád Thomase Hadena Churche a řekl jsem si že dám tomuto seriálu šanci. No dobře jsem udělal. "Sex ve městě" je u mě zapomenut a byl jsem velmi překvapen výkonem S. J. Parkerové. Vůbec hlavní postavy hrály velmi dobře. A tím hlavní postavy myslím celou rodinku, dvě kámošky Frances a všichni co se kolem této grupy motali. Ale hlavně měli všichni co hrát, protože to co dělali a říkali bylo uvěřitelně a reálně napsané. Takže jo. Určitě by mě zajímaly další osudy postav, ale bohužel to skončilo po třetí sérii. Takže se dá říci v nejlepším. ()

Lavinia 

všechny recenze uživatele

Velmi zchátrale vyhlížející manželka se rozhodne pro rozvod, ač je sama nevěrná, ovšem opomene se nejprve dohodnout s milencem, který ji u sebe nechce, takže se celá událost obrátí a nyní ji vyhazuje domácí parožnatec. Seriál mě spíše znechutil - to americké podlézání potomkům, hraní si na něco, co není a banální přemoudřelost - ble! Rozhodně nedoporučuji, přežila jsem cca 3 díly, a to jsou krátké. ()

Reklama

marhoul 

všechny recenze uživatele

Zpočátku jsem se obávala dalšího Sexu ve městě. Nebyl. Každý půlhodinový díl mě zaujal, něčím rozesmál, něčím dojal, nad něčím jsem si popřemýšlela a často mě až zatlo, kolik pravdy, v něm zase bylo. Postupem sérií jsem zaznamenala určité drobné výkyvy v kvalitě a ano, v závěru se z toho stal i starý známý Sex ve městě, ale nevadilo mi to. Celkové hodnocení lehce nadsazuji, však s klidným svědomím. Kdesi v půli se ke sledování náhodně přichomejtnul můj majitel a nejen, že se už nehnul, v řadě scén jsme se oba spolehlivě našli. Lehce zapadlý seriál, který se povedl. Sáře a Tomovi to spolu šlo (vlastně nešlo) bezvadně, potěšení na mé straně. ()

Melodrama 

všechny recenze uživatele

Není to špatný seriál. Ale spíš bych řekla pro ženy a to malinko starší (30 a výše). Nepřijde mi to jako komedie, ale jako tragikomedie a taky hodně psychologické, hodně dialogů. SJ Parker hraje slušně - ALE co mi vadí - je její tmavá barva vlasů a hlavně délka vlasů (víc by jí slušelo o něco kratší a světlejší), vlasy má bohužel celou dobu rozpuštěné a pořád si je matlá rukama (v 10. díle si do vlasů hrabala 22krát - na 30min to je slušný skore :-) Až jí bude 70 bude mít vlasy do pasu ? Marně vzpomínám na Sex ve městě - kde jí to slušelo mnohem víc. ()

hansel97 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epický návrat SJP na HBO, který v mnohém její legendární roli v Sexu ve městě, strká s přehledem do kapsy. Skvěle vybalancované dramatické ztvárnění reality rozvádějících se párů a komediálního osvěžení v podobě nenahraditelné chemie mezi SJP a jejím seriálovým manželem Thomasem Hadenem Churchem. Ve shrnutí upřímná komedie ve stylu Insecure pro starší (a méně etnické) diváky. Za mě jasné doporučení. (S1 - ★★★★☆, S2 - ★★★★☆) ()

Galerie (126)

Reklama

Reklama