Tenhle seriál je taková zlatá, střední cesta. Nenadchne, ale zase to není vyložený propadák, takže mé pocity, jsou takové lehce příjemné. Sarah není už tak na ránu, jako v Sexu ve městě a spolu s Thomasem, tvoří přesně ten pár, kterým tu krizi prostě musíte, chtě nechtě věřit. A pokud dostane více prostoru Jemanie, ten zpívající úchyl z Letu kondora, budu možná uvažovat o vyšší známce. Ale to až v druhé sérii.(8.10.2016)

viděla jsem jen pilot, pobavila se. Zaměřeno na ženy v krizi středního věku, jiné věkové či genderové skupiny to nemůžou pochopit a pravděpodobně jim to bude připadat jako slátanina. S.J.P. jako totální menopauzní kráva, popravdě v téhle roli mě baví víc než Carrie Bradshaw.(17.10.2016)

Zatím 3*. Já jsem totiž s Matthew Broderickem asi jediná na světě, kdo miluje Sarah Jessicu Parker. Podle mě je prostě děsně krásná a její herectví se mi moc líbí. Je to americký seriál, tak hádám, že dopadne "a žili spolu šťastně až do smrti". Vzhledem k mé profesi vím, že to tak nefunguje a jsem celkem ráda, jestli se to poveze na mírnější vlně, budu si tak alespoň moct namlouvat, že takhle to je i v životě.(1.11.2016)

Postava Sarah Jessica Parker je na facku, místo abych s ní soucítila, tak jí ty problémy přeju a doufám, že ji manžel při rozvodu pořádně oškube :D(17.10.2016)