Rozvod je drsná záležitost. A občas se ne úplně povede. Svoje ví Sarah Jessica Parker a Thomas Haden Church, kteří do sebe jdou a stačí málo, aby lítaly i talíře. Jako půlhodinová relaxační jednohubka je to určitě dobrá záležitost, ale jako solidnější zapamatování hodný seriál je to příběhově až moc nezáživný.(28.1.2018)

Zatím 3*. Já jsem totiž s Matthew Broderickem asi jediná na světě, kdo miluje Sarah Jessicu Parker. Podle mě je prostě děsně krásná a její herectví se mi moc líbí. Je to americký seriál, tak hádám, že dopadne "a žili spolu šťastně až do smrti". Vzhledem k mé profesi vím, že to tak nefunguje a jsem celkem ráda, jestli se to poveze na mírnější vlně, budu si tak alespoň moct namlouvat, že takhle to je i v životě.(1.11.2016)

Nenechat se zmást nízkým hodnocením, seriál sice nevystrkuje příliš růžky, ale má senzační herecké duo, dobře napsané situace a tématu navzdory velmi příjemnou atmosféru.(3.11.2017)

Není to špatný seriál. Ale spíš bych řekla pro ženy a to malinko starší (30 a výše). Nepřijde mi to jako komedie, ale jako tragikomedie a taky hodně psychologické, hodně dialogů. SJ Parker hraje slušně - ALE co mi vadí - je její tmavá barva vlasů a hlavně délka vlasů (víc by jí slušelo o něco kratší a světlejší), vlasy má bohužel celou dobu rozpuštěné a pořád si je matlá rukama (v 10. díle si do vlasů hrabala 22krát - na 30min to je slušný skore :-) Až jí bude 70 bude mít vlasy do pasu ? Marně vzpomínám na Sex ve městě - kde jí to slušelo mnohem víc.(14.2.2018)

Tenhle seriál je taková zlatá, střední cesta. Nenadchne, ale zase to není vyložený propadák, takže mé pocity, jsou takové lehce příjemné. Sarah není už tak na ránu, jako v Sexu ve městě a spolu s Thomasem, tvoří přesně ten pár, kterým tu krizi prostě musíte, chtě nechtě věřit. A pokud dostane více prostoru Jemanie, ten zpívající úchyl z Letu kondora, budu možná uvažovat o vyšší známce. Ale to až v druhé sérii.(8.10.2016)