Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavinia
  *

  Velmi zchátrale vyhlížející manželka se rozhodne pro rozvod, ač je sama nevěrná, ovšem opomene se nejprve dohodnout s milencem, který ji u sebe nechce, takže se celá událost obrátí a nyní ji vyhazuje domácí parožnatec. Seriál mě spíše znechutil - to americké podlézání potomkům, hraní si na něco, co není a banální přemoudřelost - ble! Rozhodně nedoporučuji, přežila jsem cca 3 díly, a to jsou krátké.(20.5.2018)

 • Sinecod
  ***

  Zatím 3*. Já jsem totiž s Matthew Broderickem asi jediná na světě, kdo miluje Sarah Jessicu Parker. Podle mě je prostě děsně krásná a její herectví se mi moc líbí. Je to americký seriál, tak hádám, že dopadne "a žili spolu šťastně až do smrti". Vzhledem k mé profesi vím, že to tak nefunguje a jsem celkem ráda, jestli se to poveze na mírnější vlně, budu si tak alespoň moct namlouvat, že takhle to je i v životě.(1.11.2016)

 • DwayneJohnson
  ***

  Tenhle seriál je taková zlatá, střední cesta. Nenadchne, ale zase to není vyložený propadák, takže mé pocity, jsou takové lehce příjemné. Sarah není už tak na ránu, jako v Sexu ve městě a spolu s Thomasem, tvoří přesně ten pár, kterým tu krizi prostě musíte, chtě nechtě věřit. A pokud dostane více prostoru Jemanie, ten zpívající úchyl z Flight od the Conchords, budu možná uvažovat o vyšší známce. Ale to až v druhé sérii.(8.10.2016)

 • Malarkey
  ***

  Rozvod je drsná záležitost. A občas se ne úplně povede. Svoje ví Sarah Jessica Parker a Thomas Haden Church, kteří do sebe jdou a stačí málo, aby lítaly i talíře. Jako půlhodinová relaxační jednohubka je to určitě dobrá záležitost, ale jako solidnější zapamatování hodný seriál je to příběhově až moc nezáživný.(28.1.2018)

 • Melodrama
  ***

  Není to špatný seriál. Ale spíš bych řekla pro ženy a to malinko starší (30 a výše). Nepřijde mi to jako komedie, ale jako tragikomedie a taky hodně psychologické, hodně dialogů. SJ Parker hraje slušně - ALE co mi vadí - je její tmavá barva vlasů a hlavně délka vlasů (víc by jí slušelo o něco kratší a světlejší), vlasy má bohužel celou dobu rozpuštěné a pořád si je matlá rukama (v 10. díle si do vlasů hrabala 22krát - na 30min to je slušný skore :-) Až jí bude 70 bude mít vlasy do pasu ? Marně vzpomínám na Sex ve městě - kde jí to slušelo mnohem víc.(14.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace