poster

Padesát odstínů svobody

 • USA

  Fifty Shades Freed

 • Slovensko

  Päťdesiat odtieňov slobody

 • Kanada

  Fifty Shades Freed

 • Nový Zéland

  Fifty Shades Freed

 • Velká Británie

  Fifty Shades Freed

 • Austrálie

  Fifty Shades Freed

 • Irsko

  Fifty Shades Freed

Drama / Romantický

USA, 2018, 105 min

Komentáře uživatelů k filmu (97)

 • POMO
  **

  Na rozdiel od dvojky neobsahuje “vážne” scény, ktoré by boli polovici kina na smiech. A obsahuje menej erotiky, ktorá akoby tu už bola zo zvyku, z povinnosti. Červenoknihovný blábol s rádoby thrillerovou linkou a zladeným manželským vzťahom ústrednej dvojky. Vlastne som si už na nich celkom zvykol. Ich sympatie sú tým, čo film drží pokope. Diváčky tu obzvlášť v prvej polovici niečo poteší každých päť minút.(16.2.2018)

 • Matty
  **

  Můj bezprostřední dojem z toho filmu vyjádřilo jedno z prvních jmen, které se objevilo v závěrečných titulcích: "Philip Nee Nee". Všechno podstatné se seběhne během posledních cca 15 minut, jimž předchází hodinu a půl dlouhé bezdějové pásmo reklam - na svatební šaty, Paříž, Audi, pánské košile, vanilkovou zmrzlinu, Aspen, erotické hračky... vyprázdněná narace pro snoby. Jediným trápením hrdinů bohatých tak, že nakupují v buticích, kde vám k vybírání šatů nalijí šampaňské, je po většinu filmu to, zda si večer zpříjemní análním kolíkem, vibrátorem nebo bičíkem. Namísto Dornana cvičícího na gymnastickém nářadí je zde pro milovníky campu Dornan zpívající u klavíru (plakátu k filmu typu Riddick: Kronika temna se tentokrát bohužel nedočkáme). Jinak mezi ústředním párem zůstává vše při starém. Anastasia se dostává do problémů a neposlouchá. Christian ji trestá, což se jí někdy líbí a někdy ne. Veškeré neshody ve vztahu řeší drahé dárky. V souhrnu přesto malinko snesitelnější než druhý díl, který byl o deset minut delší a v nerespektování jakékoliv příběhové logiky a kauzality mezi scénami mnohem urputnější. Uměním bych to v žádném případě nenazýval, nicméně mi přijde pozoruhodné, že někdo dokáže napsat a natočit film prázdný do té míry, že v něm není nic, co byste mohli nenávidět. Ale hezky se na to kouká a váš mozek může pohodlně relaxovat. 35%(8.2.2018)

 • lesumir
  *

  Nejhorší díl. Na úrovni jakože epizody z debilního německého seriálu. Špatný zakončení.(28.2.2018)

 • Vitex
  *

  Dostaly, co chtěly. V něčem je to opravdu fenomén hodný pečlivého studia. Film dokonale sestrojený tak, aby v každém momentě odpovídal představám a touhám naivních puberťaček (a evidentně nejen puberťaček). Ve výsledku pak nemá sice naprosto nic společného s realitou, ale o to přece ani nešlo (chraňbůh!)... takže všechno v pořádku.(9.2.2018)

 • Allien.9
  ***

  Těžko uvěřit, že za dvojkou i trojkou stojí stejný režisér... Když porovnám všechny 3 díly mezi sebou, je VYVRCHOLENÍ této trilogie hotové veledílo. "Děj" už se nevleče tak tragicky, ubylo zastřelte-mě-prosím scén, postavy se konečně někam pohly a pojetí svatební / líbánkové části je moc pěkné (i ve srovnání s jinými, "normálními" filmy). Světe div se, nakonec si "Svoboda" udržela slabé 3*, což je oproti slabým 2* ("Šeď") a lepší 1* ("Temnota") docela úspěch.(16.2.2018)

 • kingik
  ****

  Tohle je šok! Po dvou odpadech, které jsem udělil předchozím sex dryákům, by mě ani za masturbace nad Marií Motlovou nenapadlo, že tenhle závěrečný díl bude mít náboj a zápletku. Jako nebetyčně blbou zápletku, na prahu parodie, ale pořád je to zápletka. Až nyní chápu, proč se tolika ženám odlepují stydké pysky od stehen, když uzří plakát, upoutávku a následně i celý film. James Foley, ještě donedávna zcela zapomenutý režisér, najednou dokáže dát filmu výraz, sexuálnost, jediné, co neumí, jsou sex scény, prostě ve filmu s Adinou Mandlovou je větší sex odvaz než tady. Ovšem sex už tak nějak ustoupil do pozadí, nástup hlásí žárlivost a vztahové spory. Foley režíruje řemeslně dobře, proslavil se kdysi jen objevením jednoho v současnosti nejlépe placených herců, Marka Wahlberga si už jen málokdo pamatuje z thrilleru Milenec nebo vrah, ale nyní režisér žužlá bradavky Dakoty Johnson, takže je zase zpátky ve hře. Trilogie má důstojné zakončení, v závěru nejedna rozrajcovaná divačka zamáčkne slzu. Ideální film na Valentýna. 8/10(14.2.2018)

 • Tsuki
  ***

  Jsem přesvědčená o tom, že lidi na Padesát odstínů táhnou nejen ty erotické scény a herci s krásnými těly, ale především to vyobrazení ideálního privilegovaného života. Ono je to svým způsobem příjemné dívat se na krásný život někoho, kdo si může kdykoliv zaletět privátním letadlem za exotikou, prohání se drahým autem, nosí luxusní oblečení a může si zkrátka dělat, co se mu zlíbí. Člověk se na okamžik zasní, jaké by to bylo, kdyby měl také takový život. Ale na druhou stranu je to v tomhle nehorázně prvoplánové, postrádá to jakoukoli hloubku a ono povrchní pozlátko, na kterém film ve skutečnosti stojí, je neuvěřitelně okaté. Sem tam mi za obě hlavní postavy bylo trapně, jak moc plytké a hloupé je jejich chování. Myslím, že i v rámci "privilegovaného" života je tohle na míle daleko od skutečnosti. Ana se až do konce chová jako husa a Christian se ukázal jako ještě větší blb než předtím. Dosazené drama o tom, že je pronásleduje zvrácený zločinec, příliš nefunguje a je zcela jasné, že je tam spíš proto, aby to vůbec mělo nějaký příběh. Ale chtěla jsem vidět, jak tohle skončí (jelikož třetí díl knihy jsem už neměla sílu číst) a musím říct, že když přistoupíme na stupiditu celé téhle trilogie, tak je možné si film i docela užít. Poslední scéna s dětičkama je už vrchol celého kýče, ale aspoň jsem se mohla chytnout za hlavu a následně se tomu zasmát. ~(3,2)~(5.3.2018)

 • Chrustyn
  *

  O kousíček lepší než předchozí díl (chybí scéna podobná té s helikoptérou) ale je to jako spekulovat jestli jsou lepší Čelisti 3 nebo 4. Zůstává jen hezky vypadající, bezduchá romance s několika soft erotickými scénami a hloupými hrdiny, kteří řeší naprosto banální problémy (vzpomeňte si na scénu se změnou mailové adresy, která je vrcholem idiocie všech zúčastněných). Jako bonus je zde pokus o thriller, který má napětí jako libovolný díl Komsaře Rexe. Na druhou stranu to zadostiučinění při závěrečných titulcích, je v tomto případě skoro jako orgasmus.(23.2.2018)

 • eLeR
  ***

  Tak som si teda nenechala ujsť to vyvrcholenie, ten svetový fenomén a vyrazila som aj s kamarátkami do kina. Domov som prišla oddýchnutá s letákom erotických pomôcok v rukách. V podstate sa nič nezmenilo ... Fifty Shades Freed je film plný pekných chlapov, rýchlych áut, štýlových handier, úžasných topánok a počúvateľných pesničiek. Chvíľu sa tvári ako thriller, chvíľu ako dovolenkový bedeker, ale stále je to len čistokrvná romantika. Zbohom!(9.2.2018)

 • ARI50
  ****

  Dám 4 hvězdy i když jsem hodně nad tím přemýšlel po cestě jelikož začátek filmu dobrý super ale pak minimálně hodinu pro mě nuda nic nového nic co by mě nějak nadchlo vše co znám sem viděl zas. Pak to trošku vzalo jiné otáčky ale pořád mi to přišlo slabé o proti dokonalé dvojky, myslím si že rejža už nevěděl jak natočit finále a asi se s tím trošku i pral. Soundtrack až na dvě skladby hodně slabý a dost nepovedený, konec po titulkách a opakováni celé trilogie super, na dvě nečekané udalosti slabší koukáni zakončení super ale mohlo být víc roztáhle. Podle mě se trojka měla více dát do akce když už se tam cpala víc jet na drama romanticku atd. Slabší 4.(10.2.2018)

 • Dzeyna
  *

  Já nevím. Knížky byly super, ale tahle filmová trilogie je vážně otřesná. A hlavně Dakota Johnson se do té role vůbec nehodí. Více se nemá smysl ani vyjadřovat.(28.2.2018)

 • suicide
  **

  Takový poklidný domácí novomanželský sex přerušovaný jen nesouvisejícím špatným krimi příběhem, který byl vymyšlený asi jen pro to, aby sága byla třídílná. Reakce postav kdykoli během filmu byly naprosto otřesné a nelogické. Nemůžu ani říct, že by herci přehrávali, spíše jejich postavy kompletně přeháněly.(15.2.2018)

 • Politik
  ***

  Lepší a zábavnější než dvojka, opět se dostáváme někam na úroveň jedničky. 60%(24.2.2018)

 • corpsy
  *

  Zrejme budem aj tentokrát márne dúfať, že si aspoň po tretí raz ( všetko dobré ) ľudia uvedomia, že už akokoľvek je príbeh ( hlavne pre dámy ) lákavý a nápodobne aj nevkusný, úbohý, robiaci zo žien zlatokopky ( haló #MeToo, kde ste teraz, keď vás planéta Zem potrebuje? ), predsa len ide o otrasne natočený film. Rosamunde, Danielle, Inga, zlaté dievčatá, chceli ste dámam ukázať, aké je to zamilovať sa pod majákom, pri pobreží, na fjorde...a potom príde tá omrzlina E.L. James a z vašich čitateliek urobí zombies túžiace po jednom - o vyšportovanom modelovi, ktorý si ,,poctivo,, zarobil svoje miliardy, nikomu tým neublížil, nikým nemanipuloval a je odhodlaný sa zaľúbiť do šedej mišky, ako je Ana Oceľová. Pretty Woman, kde si, Mickey, Kim pomôžte nám!!! Pretože, ako tvrdia tu isté nemenované komentujúce užívateľky, že - proste my ženy to tak máme rady, tak sme v koncoch. Nech žije pracujúca trieda!!! A spomínal som vôbec, že film samotný stojí svojím spracovaním, ( asi ) hereckými výkonmi a taktiež aj soundtrackom fakt za jedno veľké, ešte teplé z análu vyvrhnuté...(10.2.2018)

 • kajas
  ***

  Lepší než minulý díl - kratší, s propracovanější dějovou linkou. Lepší než kniha - žádná nesnesitelná Anina vnitřní bohyně, jenom miminum rádobyvzrušujících mailů a zpráv. Erotické scény opět spočítáme na prstech jedné ruky, ale čekal snad někdo něco jiného? Dva hezcí lidé spolu žijí v krásném bytě, jezdí na krásné dovolené, řídí krásná rychlá auta. Do toho si poradí s jedním záporákem, manželskou krizí a jestli neumřeli, tak tam žijí dodnes. Jen ten Dornanův zpěv si teda mohli odpustit.(10.2.2018)

 • Rocky88
  odpad!

  Vyvrcholení je tady! Končeně jsme se dočkali posledního článku řetězce o padesáti odstínech reklamy a stále je to jedna a ta samá vyvrhlina z rekta, jakou byli i první dva filmy. Opět se nic neděje a řeší se ovádoviny typu "tys objal cizí ženskou!", "není tvůj kolega až moc velký fešák?", "ty sis fakt jako svlíkla na pláži podprdu?!" nebo "ty jako fakt teď hned nechceš dítě?" (je zvláštní, že tato posledně zmíněná ovádovina se řeší až po svatbě). Když takovéto pseudoproblémy neřeší, můžeme koukat na reklamy na audiny, Paříž, Aspen, vibrátory, šaty, šáňo, zmrzlinu, mobilní telefony a spoustu dalšího. Do tohoto marastu se tvůrci rozhodli přimíchat ještě thriller, což v podání všech těchto profesionálů několikrát polechtá bránici, protože scénáristův jediný životní kontakt s thrillerem byl Walker Texas Ranger. Záporák chce jako zblázněný zpět svůj život, aby mu pak stačilo 5 mil. USD a pár rozdaných facek. Zkrátka komedie k popukání. Teda nejdřív 90 minut nudy, pak až ta komedie. Osobně jsem měl tu "čest" s nejhorším, co v rámci filmového žánru vzniklo. Jestli ne jako jednotlivé filmy, tak jako trilogie určitě. To už radši Žralokonádo.(14.2.2018)

 • necisty
  ****

  Nejsem zastánce humbuku kolem tohoto díla a vůbec ho nevyzdvihuji z důvodu, z jakého mnoho žen tady. Jsem romantická duše a tak celou tuto sérii mám rád, protože se jedná o velmi neobvyklý romantický film. Líbila se mi zápletka v prvním díle, která byla bohužel pokračováním shozena, ale protože se to nese v podobném duchu jako Stmívání atd. a mohu se na tento film dívat se svou drahou polovičkou, která z toho taky kdo ví jak nešílí, tak jsem z celku spokojen. Jantar už skutečně píchá, šuká a dokonce miluje. Film je dobře natočen, herci to zvládli, ona už je dokonce i krásná a překypuje to luxusem. Knížku jsem nečetl, ale z názorů, co slýchám je to pravý opak. A při troše povrchnosti a pohledu na paní James jsou to jen její touhy nikoliv skutečnost, ta si to ale snad může konečně zaplatit. Mrzí mě jen borci, kteří si na zdejším hodnocení honí své ego a kroutí hlavou nad neexistujícím světem. Proč může existovat nesmrtelný James Bond s bohatstvím a technologickýma kravinama a ne tento příšerně bohatý Jantar a naivní šedá myš? Každopádně už zbytečný díl, hodnotím jen završení série a schopnosti tvůrců mimo ELJ. ... Cinema City Letňany(12.2.2018)

 • Fleinka
  *

  Končím s prací i se studiem a začnu se živit, jako spisovatelka BDSM románů. Neviděla jsem sice první dva díly, celé mi to přišlo jak německá kriminálka: bez děje a komisaře Rexe. Narvané kino k prasknutí, spoustu trpících kluků, co se vyrazili podívat na toho pana úžasného a zjistit po čem jejich partnerky touží... myslím, že většina si všímali více pout, análních kolíků než toho luxusu, kterým pan Šedý oplíval. Každopádně jiskra naděje, že je partnerky neopustí byla zažehnuta, jelikož pan Šedý neumí vařit...ufff. Čekala jsem krapet jiný konec, takový kdy se Anestejža probudí z bezvědomi na dlaždičkách McDonaldu, když uklouzla po omastku z fritézi, při smažení hranolků a všechno se jí to jen zdálo....to možná bude v dalším díle....necháme se překvapit.(20.2.2018)

 • venison
  **

  Myslím, že jsem u šedé jedničky usnula, temnou dvojku vynechala a na svobodnou trojku vyrazila pro změnu do kina s milou společností v podobě maminky na mateřské, díky které se nějaké scény z filmu rovnali spíše komedii ;-) Ono, když v nějakém filmu je jedna z hlavních postav bývalý sirotek, nyní milionář, tak to o vyšší příběhové úrovni hodně vypovídá.. V díle "Padesát odstínů svobody" mi tak trošku přijde, že erotické scény jsou zde jen ze zvyku, jinak se snaží spíše vnést do popředí kriminální linii.. Béčková červená knihovna s pohádkovými prvky ;-)(2.3.2018)

 • Hees
  **

  Tretí diel je bohužiaľ, ako keby na silu a podľa mňa kvalitu dvojky ani zďaleka nedosahuje (čo je divné, že tu má hodnotenie 55 a dvojka o dosť nižšie). Poďme sa teda pozrieť na hlavné neduhy a problémy tretieho dielu, ale ešte predtým si môžeme jasne povedať, že herecké výkony sa zlepšili a už naďalej nie sú problémom. Najväčší problém je príbeh a to, že sa tu nekladie na nič dôraz v príbehu sa totiž dejú dosť dôležité veci, ale z drámy sa stáva viac detektívka a sled za sebou nasledujúcich zle usporiadaných scénok, kde dokonca hlavné korenie tohto príbehu a to SEXuálne scény sú absolútne trápne nemajú náboj a ani nič čo sa v príbehu deje, kde v dvojke boli načrtnuté oveľa dôležitejšie veci a séria sa stávala viac psychologickou tu je ponížená a tiež veľmi nekvalitne a prvoplánovo sa jednotlivým postavám dodáva hĺbka. Ak sa niečo v príbehu deje tak sa deje raz a potom, ako keby sa zabudne a ideme ďalej, aby sa tam spomenulo všetko a mohli sme vydať film pre plné kino ...scenáristická fraška bez hĺbky? Som veľmi sklamaný lebo dvojka aspoň nejako dávala zmysel a trojka je vlastne len pre fanúsikov knihy a rozhodne ani zďaleka nie dobrý film.(28.2.2018)

<< předchozí 1 2 3 4 5
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace