Pustina (TV seriál)

Wasteland

Drama / Mysteriózní

Česko, 2016, 7 h 39 min (Minutáž: 52–60 min)

Štěpán Hulík

David Boulter

Zuzana Stivínová, Jaroslav Dušek, Eliška Křenková, Leoš Noha, Jan Cina, Štěpán Benoni, Eva Holubová, Miroslav Vladyka, Maxmilián Mráz, Ivan Krúpa, Ctirad Götz, Oldřich Vlach, Martin Sitta, Martin Kubačák, Petra Špalková, Petra Špindlerová, Zdena Hadrbolcová, Jitka Sedláčková, Kateřina Pindejová, Anita Krausová, Richard Stanke, Tomáš Dastlík, Jan Jankovský, Karel Zima, Petr Vančura, Pavel Šimčík, Roman Skamene, Markéta Krejčová, Petra Navrátilová, Oskar Hes, Janek Gregor, Adam Petrlík, Ján Bavala, Mario Pech, Matyáš Svoboda, Štěpán Matejíčka, Dominika Byrtusová, Ivo Bureš, Andrej Polák, Eva Prchalová, Terezie Holá, Adrian Jastraban, Jiří Krejčí, Michaela Doležalová, Kamila Trnková, Jan Komínek, Dušan Čonka, Halina Paseková, Kajetán Písařovic, Karel Davídek, Sebastian Pála, Tomáš Brychta, Magdaléna Chrzová, Kristina Sitková, Lilian Sarah Fischerová, Veronika Malá, Zuzana Čapková, Maria Pavlova, Hana Grančičová, Angelika Morschlová, Martina Černá, Leoš Juráček, Anastasia Chocholatá, Jan Wágner, Petra Ondřejková, Lukáš Typlt, Josef Vokračka, Nikola Orozovič, Štepánka Fingerhutová, Rostislav Novák st., Miroslav Dvořák, Pavel Rudolf Plasche, Jana Holcová, Daniel Možnar, Hynek Tajovský, Jan Bílek, Bohumír Starý, Petra Johansson, Rudolf Slivka, Viera Pavlíková, Dominik Zakl, David N. Jahn, Martin Uhlíř, Jakub Slach, Marek Dobeš, Milan Aulický, Eliáš Vyskočil

Komentáře uživatele MovieMan7 k tomuto TV seriálu

Tak tohle je asi český BESTOFF - čekal jsem to, protože je to od HBO (stereotyp), temná krajina, seversky vyznívající počasí, uhelné doly, depresivní zvuky a hudba. Do toho jedni z nejlepších českých herců, Ivan Zachariáš a Alice Nellis skvěle zrežírovali, až na přílišné ukazování na Karla. O Štěpánu Hulíkovi ani nemluvě. Díly od Alice Nellis byly trochu podhodnocovány, ale mně to přišlo stejně dobré. Zápletka také dobrá, i když mi malinko vadilo, že se případ dořešil až v polovině. I o hlášky a vtipy nebyla nouze. Do toho vedlejší linie postav, místní politika, korupce, klející Eva Holubová, zhlédnuto za 2 dny. A máme... 95%(10.3.2019)

Nadávající Eva Holubová, to jsem ještě neslyšel. Hodně temný začátek, atmosféru tomu dodává i hudba, a to já rád! Jsem zvědavý, jak to dopadne s Míšou. 90%(8.3.2019)

Pokračuje to stejně skvěle, jako první díl. Napětí neustává! Beru. 88%(9.3.2019)

Stále se všechno točí kolem Míšy a mě to maličko začíná nudit. Ale ty vtipné hlášky jsou fajn. 75%(10.3.2019)

Konečně se to pořádně rozjelo. R.I.P. Míša? Ale i po vtipné stránce (bazén). 95%(10.3.2019)

Rada vesnice se nám začíná rozpadat. Karel se pokouší zabít se a poté se také svými moudry odprošťuje od podezřelých. Spoustu otazníků na konci dílu. WOW! 95%(10.3.2019)

To to tomu Karlovi fakt nikdo nevěří, Lojza je na něj jako fakt fest nasranej! A Stivínová to, že je na dně hraje výtečně! A případ se ještě víc zamotává! 100%(10.3.2019)

Karel začíná vyšetřovat a docela se mu to daří, party HADR(!) taky super. 92%(10.3.2019)

Skvělé, úžasné, Karel jako Saga Noren v Pustině. Pachatele jsem vůbec nepobral. Nejlepší byla scéna: Rajner: "Pane Sikora, nezabíjejte ho!" Rajner za minutu: "Vemte si ho, nebo ho zabiju!" Akorát mě trochu zklamal konec (bagrování). Ale i tak. 100%(10.3.2019)