Aligátor opět řádí, tentokrát v Los Angeleské zátoce. Matka s dcerou ohlásí na policii zmizení otce a syna. Policie nejdříve odmítá na případu pracovat, až do chvíle, kdy se v Los Angeleské zátoce objeví část lidské končetiny. Stanete se svědky volného pokračování amerického fantastického thrilleru Aligátor. (Lucernafilm Video)

iXtr3m3

Jasné, je to sračka. Ale je to sračka, ktorá bola kedysi jediná, ktorú som mohol v tej dobe zohnať v dobrej kvalite na videokazete okrem Šaolinskej série... :-) ()

1860 odpad!

Horor by měl být možná strašidelný, ale po tomhle filmu si vlastně nejsem jistý co to horor vůbec je.. ()

Paldiny

Uspávanka, ale tak čo čakať od mládeži prístupného hororu. Bažináčovi rozhodne moc nedovolili, párkrát sa zahnal chvostom a vyčistil mesto od bezdomovcov. O životy ostatných sa ale netreba báť, nebojácny Lobo má totiž po ruke jed, ktorý stačí aligátorovi aplikovať do podbradku. ()

lukasd

Označení horror se pro tenhle film moc nehodí-Aligátor 2 je podle nátury diváka buď k smíchu nebo k pláči. ()

Kratoc odpad!

Přemýšlím, co bych na tomhle filmu našel pozitivního a už to mám ... Snad nenatočili už žádné další pokračování. Nebo snad ano??? ()

pend

Druhý díl je spíše remake prvního. Proti prvnímu dílu horší herci, větší spád - v kanálech nepobíháte tak dlouho, samotný aligátor vypadá dobře. ()

Israha

Dějové schéma o samotářském policajtovi a jeho zelenáčském parťákovi, bezskrupulózním prachatém hajzlovi a nezničitelném mutantním zvířeti, jehož existenci nikdo nevěří, bylo obehrané už tenkrát na začátku devadesátek...tady je navíc ztvárněno s minimem nějakých opravdu dobrých horrorových (nebo aspoň krvavých) momentů a stylem, který je místy až nepříjemně zdlouhavý a vytváří dojem pocitové stopáže okolo dvou hodin. Ty dvě hvězdičky jsou za snaživý (a místy roztomile nevydařený) vizuál a překvapivě zábavně obsazené a podané postavy, díky nimž se na tento film o aligátorovi, ve kterém se o něm povětšinou jen diskutuje, dá bez výraznějšího rozčarování dokoukat. O žádný béčkový VHS kult se však v tomto případě nejedná. ()

zdeny99

To co jsou Čelisti mezi filmy o žralocích, to je Aligátor mezi filmy o krokodýlech. A tohle volné pokračování, které vzniklo o 11 let později se svému staršímu bratříčkovi může vyrovnat. Samotný aligátor je opět ve filmu nespočetně krát vidět a hlavně ho vidíme celého. Když žral své oběti, tak vše vypadalo reálně. Vypadá mnohem lépe než v dnešních natural hororrech, kde jsou žraloci kolikrát počítačově odfláknutí. Navíc starostova dcera byla pěkná čubka, hlavně v těch fialových šatech. Podle mě se zde jedná o jeden z nejvíce podceňovaných filmů, jelikož tohle je prvotřídní záležitost, obzvláště ve svém žánru. [2610. hodnocení, 67. komentář, 18%, 126. nejhorší film] ()

Empire

Jenička ještě šla, tohle je klasické béčko. Kdo by taky čekal něco jiného už ten název A.2:MUTACE..... ()

foundation

Aligator 2 nie je vobec tak spatny ako naznacuje tunajsie hodnotenie aj ked samozrejme zalezi od toho co cakate. 51. miesto udajne najhorsich filmov vsetkych cias je ale trochu vysmech a taketo ponizenie si tato aj ked od jednotky horsia ,,kultovka,, nezasluzi. Ako 12 rocny som ich mal rad rovnako :) ()