poster

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

 • USA

  Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

 • USA

  Hotel Transylvania 3

 • anglický

  Hotel Transylvania 3: A Monster Vacation

 • Slovensko

  Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka

 • Austrálie

  Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2018, 97 min

Komentáře uživatelů k filmu (51)

 • T2
  ***

  Rozpočet $80miliónovTržby USA $121,047,683Tržby Celosvetovo $286,905,714Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Až príliš tuctové, už tam nie je ani z ďaleka taká zábavná údernosť ako bola pri prvom diely. Miestami až dosť na silu to chce byť zábavné, strašne pasívne. Neviem, či som sa tri krát zasmial, ďalší animák do šrotu. /videl v kine: 55%/(31.7.2018)

 • MrHlad
  ***

  Strašidelná parta vyráží na dovolenou a Drákula se tu zamiluje. Bohužel do kapitánky, která pochází z rodu jeho největších nepřátel... Třetí Hotel Transylvánie nepřichází s ničím novým, ale pokud patříte mezi fandy předchozích dvou dílů, nudit se u něj nebudete. Je totiž stejně sympatický, roztomile stylizovaný a plný zábavných postaviček a s takovou kadencí fórů, že vůbec nevadí, když půlka z nich moc nefunguje. Fajn animovaná groteska.(27.7.2018)

 • Toren
  ***

  Komu se líbilo duo předchozích filmů, nebude zklamán i v tomto případě. Více: https://www.youtube.com/watch?v=wJGUaCeC01A(20.7.2018)

 • Tsuki
  ***

  Koukám, že se názory dost liší, ale pro mě jde od prvního dílu úroveň stále jen dolů. Kouzlo jedničky se v tom snažím hledat jen marně a po druhém díle už jsem ho vlastně ani nečekala. Je to zkrátka takový ten průměrný animovaný film, který jednorázově pobaví, ale víckrát ho vidět nepotřebujete. Vlastně mi vůbec nevadí ta prvnoplánová a předvídatelná dějová linka (koneckonců u pohádek nás příběh jen málokdy překvapí), ale mrzí mě, že i když je znatelná snaha o nápaditost a humor, tak většina vtipů je nedotažená. Zůstane to tak jen u toho, že se možná lehce pousmějete, ale hned to vyšumí, aniž by to vyvolalo smích nebo větší pobavení. Zkrátka nápady jen polovičaté a málokdy plně dotažené k tomu, aby fungovaly. Zůstávají tedy spíš jen kvality, které zaslouží pochvalu napříč všemi díly - především originální dabing v čele s Adamem Sandlerem, který hlas Drákuly dělá prostě dokonale. A Selena v roli Mavis samozřejmě potěší vždycky, přestože tady moc velký prostor nakonec neměla. Ve výsledku tedy hezký průměr (snad i lehký nadprůměr), ale bohužel žádné terno. ~(3,3)~(18.7.2018)

 • Vxxx
  **

  Ach jo. První dva filmy jsem si užila neskutečně, ale trojka nenabízí nic nového. Většina fórků je ohraná, animace místy až přehnaná a celý příběh silně pokulhává. Zachraňuje to roztomilost některých příšerek a Bob. Jinak bohužel. 2*(3.8.2018)

 • Nevka
  ***

  Z hlediska celé trilogie je Příšerózní dovolená jednoznačně nejslabším článkem skládačky. Drákula už nemá moc, co ze svého strašidláctví nabídnout (povedená je alespoň scéna z "archeologické" Atlantidy) a po většinu filmu se prakticky jen pitvoří. Tam, kde dvojka byla zábavnější variací na jedničku, s trochu slabším příběhem, trojka cílí vyloženě jen na humor. Potěší hlavně to, že většinou skvěle baví (pokud se přepnete na dětskou vlnu - dospělých narážek tentokrát tolik není). V dabingu oceňuji i babišovskou invenci, ale musím dodat, že se do dané scény moc nehodila a působila nepatřičně. Vyloženě zapamatovatelné jsou ale maximálně Gremlin Airlines (povedená a vylepšená variace na opice z druhého Madagaskaru), Bob, ryby obluhující na lodi, scény v opravdu původní Atlantidě a závěrečný souboj, který však zůstává trochu pozadu třeba ve srovnání s Vaianou a konkrétně skladbou Shiny (najdete na youtube). Největším rozdílem je tak existence opravdové záporné strany, která se objevila částečně jen na konci druhého dílu. Suma sumárum je tak tento animák možná lehce nadprůměrný a děti bude bavit. Lepší tři hvězdičky jsou tak zasloužené.(19.7.2018)

 • Pierre
  ***

  Z celé série se mi nejvíc líbila dvojka. Jednička byla spíš průměrná, ale prostě byla PRVNÍ. Zato trojka je už TŘETÍ, takže už moc nemá čím překvapit a působí trochu vynuceně. A navíc Dracula vyměknul. Teď už je víc typickým člověkem 21.století než strašidlem. I přesto je třetí díl pořád docela povedený a vtipný. Když si odmyslím mega předvídatelný příběh se spoustou animáckých klišé a neustálé skloňování slova rodina řekl bych, že se u něho dá pobavit docela dobře. Ale čtvrté Draculovo dobrodružství bych si už odpustil.(13.7.2018)

 • epicek
  *****

  Po dvou skvělých dílech jsem se obával, že tento už bude čistě dojení a jsem rád, že mé obavy byly zbytečné. Tvůrci servírují sice naprosto předvídatelnou zápletku, ale to všechno co se děje okolo je prostě pořád skvělé a hezky se na to kouká. Celkově je ten nápad monster, které si žijou vlastním životem, stále suprovní a jsem rád, že i dost vedlejších postav zde dostalo prostor vyniknout. Hotel Transylvánie je prostě jeden z mála kvalitních a originálních animáků v dnešní době a snad tato značka nezapadne do rutiny. Je to jako hotel, akorát na vodě! (16.7.2018)

 • silentname
  **

  Kým prvé 2 filmy boli vtipné, len nepôsobili ako film, tak tentokrát sa vraciame s "Hotel Transylvania 3: Summer Vacation", ktorý stále nepôsobí ako film a aj humor už na môj vkus hapruje. Dokopy som sa zasmial všehovšudy asi 3x z toho 2x v závere filmu vďaka výberu skladieb Johnnyho. Neviem čo to signalizuje, ale podľa mňa minimálne fakt, že máte s filmom asi vcelku vážny problém a je treba to konečne nejako riešiť. Tentokrát mám pocit, že funguje veľmi málo. V prvom rade hlavná dejová línia je plná a plná všetkých možných klišé, ktoré som videl miliónkrát a absolútne nič nové to do tohto filmu neprináša. Je to tak predvídateľné, že si môžete zobrať do ruky príručku klišé a odškrtávať. Všetko čo si myslíte, že sa vo filme stane sa reálne skutočne stane. Úvodná časť animácie pôsobila veľmi zvláštne. Akoby miestami niektoré miesta absolútne nepasovali do pozadia. A potom mám pocit, kým prvé 2 filmy boli aspoň trošku civilizované a nepôsobili tak neskutočne preafektovane, tak tu je to úplný opak. Všetky emóciu sú animáciou tak zvýraznené, že miestami mi robilo ťažkosti sa na to pozerať. Lebo to pôsobilo absolútne neprirodzene. Nebol som fanúšikom série a myslím si, že tento diel je bez debaty najslabším. A ani tých pár dobrých momentiek a fórov to nezachráni. Jediné čo mi tento film skutočne doprial je asi ukážka toho, že staré klasiky majú v sebe viac energie a pozitivity než všetka moderná muzika, ktorá pôsobí ako hudobné zlo. S tým musím súhlasiť. Hold aj Macarena mala svoje čaro. A má ho doteraz. Neviem čo viac povedať len to, že film neodporúčam na pozeranie. Cítim sa tento mesiac akosi plný negatívnej energie. Asi potrebujem zase vidieť nejaké silné filmy. No uvidíme nabudúce. Hodnotenie: D+(18.9.2018)

 • elanius
  ***

  (56/2018) / Celkom v pohode, na tretí diel. Drakula je ťažký borec a Macarena na záver brutálny nápad. Táto séria môže z tých postáv ťažiť ďalších pár dielov. (6/10)(26.7.2018)

 • Streeper
  **

  Série Hotel Transylvánie už by měla skončit. Doufala jsem, že druhým dílem už bude konec a oni přijdou i s trojkou. Za mě je to zklamání. Za celý film jsem se zasmála dvakrát, jinak jsem spíše usínala nebo nepřítomně hleděla na plátno. Tržby zřejmě i tak budou velké oproti kvalitě filmu, ale v hloubi své duše doufám, že se nerozhodnou natočit další díl.(4.8.2018)

 • filmfanouch
  *****

  Kariéra Adama Sandlera se dělí na 3 základní kategorie- podprůměrné až průměrné komedie (Jack a Jill, Dovolená za trest, Zohan: Krycí jméno kadeřník- poslední dobou Sandler tyto typy komedií stáhl na Netflix, takže v kinech je od nich klid), dobré až velmi dobré milé komedie (Pohádky na dobrou noc, Klik: Život na dálkové ovládání, Zkus mě rozesmát) a povedené komedie- Při tom do této kategorie při tom donedávna patřili pouze dva snímky a to ty ze stejné série- Hotel Transylvánie a Hotel Transylvánie 2 kde mluví hlavní roli Drákuly. Tyto dva animáky mají při tom jedinou chybu- nejsou to prostě animáky od Pixaru ale někoho hejtit kvůli tomu, že není od Pixaru je prostě hloupost. Hotel Transylvánie jsou ale jinak milou pohodovou pohádkou, kam Sandlerův humor padne líp než do hraných filmů (a je díky situačním animovaným gagům milionkrát vtipnější) a mají i milé rodinné zápletky. A samosebou byli velmi úspěšné a tak tu máme třetí díl.... A naštěstí třetí díl neselhává z řady. Stejně jako předchozí díly sází překvapivě lidské téma: Po prvním filmu kde se řešil vztah otce s dcerou a vyrovnávání se s faktem, že dcery prostě dospívají a po druhém filmu kde se řešil vztah vnuka a dědy a později vlastně i otce se synem, tu najednou máme třetí díl kde se řeší krize středního věku a touhu nezůstat na všechno sám. Předchozí dva díly pracovali se spousty horrových slavných monster, kteří se různě objevovali na plátně a odkazovali na staré horrové filmy. Jeden výrazný hráč těchto filmů a legend ale chyběl a to jejich lovec Abraham Van Helsing. Způsob jak se s Van Helsingem v tomto filmu hraje možná některé posadí do židle, za mně se ale jedná příjemné WTF rozhodnutí, které vlastně beru jako vztyčený sympatický prostředníček divákovi, který buďto ať bere nebo nechá být. Finální rozhodnutí tvůrců zní působí rozhodně lépe než aby na plátně pobíhal animovaný dvojník Van Helsinga v podání Hugha Jackmana. Stejně jako u ostatních dílů se ve filmu nachází spoustu geniálních gagů, které neskutečně pobaví. Králem těchto gagů je většinou stejně jako u dvojky Blobík, jehož komediální načasování je prostě perfektní a to se jedná o němou postavu, která za celou dobu filmu neřekne ani slovo. Jestli si tvůrci s nějakou postavu ale opravdu vyhráli, je to asi přece jenom nakonec Drákula. Za celou trilogii se dá opravdu říct, že Drákula prošel nějakým dějovým obloukem a vývojem, kdy se ze zahořklého mrzouta stal členem fungující rodiny, dobrým přítelem a především ukázal, že není takové monstrum jako na povrchu. Je možná trochu škoda, že jeho otec Vlad se od minulého dílu kde působil jako totální arcilotr proměnil v hláškujícího páprdu, který se do děje vlastně ani moc nezapojí a jenom komentuje co se děje kolem něj. Na druhou stranu si ale říkám, že kdyby například měl problém s tím, že Drákula miluje lidskou ženu, bylo by to klišé nad klišé. Zvláště když se v minulém díle už smířil s tím, že si jeho vnučka člověka vzala a jeho pravnuk je napůl člověk. A když už jsme u té lidské části... Erica se nakonec stane celkem fungující postavou, jejíž scény s Drákulou jsou emotivní, překvapivě dialogově perfektně napsané a celá závěrečná akce v součtu sice působí jako akční sekvence, která tam je aby se neřeklo, nepůsobí ale nic moc dojmem ale na opak dost-fajn závěrečnou atrakcí. Sečteno podtrženo, Hotel Transylvánie 3 je důstojné zakončení funkční animované trilogie, které funguje jako perfektní (určitě dočasná!) tečka. Na to, že jde o druholigové animované studio klobouk dolů a doufání, že Sandler jednou bude spolupracovat i na něčem hraném co bude stát tolik za to.(12.7.2018)

 • iXtr3m3
  ****

  Jednotka je jednotka, ale určite dôstojné pokračovanie, podobne ako dvojka. Super dovolenka, skvelé gagy aj pre malých aj pre veľkých.(12.7.2018)

 • killerbean
  *****

  Bál som sa, že tretí príšeráci budú typickým zrecyklovaným a zbytočným pokračovaním. Som ale rád, že som sa mýlil. Zmena prostredia príbehu veľmi pomohla a vôbec mi nevadilo, že základná linka bolo klasické predvídateľné klišé. Dôležitejšie je, že som sa skvele bavil. Pri infantilných prvoplánových vtipoch som v kine zažil výbuchy detského smiechu. Pri odkazoch a trochu sofistikovanejšom humore, zase išli do kolien rodičia a staršie publikum. A tak to má byť. Zábava pre celú rodinu. Prvý diel síce ostáva neprekonaný, ale dvojku strašidelná dovolenka určite zdoláva. Vrelo odporúčam. 90% Cinemax Bory Mall - press(12.7.2018)

 • jasanka
  ***

  O Transylvanii to vubec nebylo a obcas jakoby tvurci nevedeli jak dal. Celkove ale fajn.(1.9.2018)

 • oveckaoa
  ***

  Tahle série se vyšťavila bohužel již prvním dílem. Díl od dílu je to slabší a slabší ačkoliv zde přibývají nové postavy. Přitom začátek a konec je ještě dobrý, ale ta výplň uprostřed už je slabší. Zasmál jsem se zhruba 3 krát a většina postav je tam zbytečných (už ve 2 díle byla Mavis do počtu tady je to ještě horší o Johnnym nemluvit) . Pokud bude 4 díl tak o romanci mezi Dennisem a tou vlkodlačí holkou pokud možno tam ještě vidím potenciál. P.s. tohle zazní až za titulky nechápu proč to prezentují jako soundtrack https://www.youtube.com/watch?v=pvmNeNd5SYk(19.7.2018)

 • mkubalikova
  ***

  Docela fajn, bavili se děti i dospělí. 70%(28.8.2018)

 • suzanne1997
  ****

  Jako pohádka pro děti to nebylo špatné. Ale když se tak nad tím zamyslím, tak ani dospělí by se u toho nemuseli nudit. Jediné, co bych tomuhle filmu asi vytkla by byl příliš urychlený konec, alespoň tedy podle mého čtrnáctiletého bratra. Mi se film líbil takový, jaký byl. Jasně, už to není to, co byly díly předchozí, ale divák se i tady výborně pobaví. Některé hlášky mě fakt dostávaly a byla jsem ráda, že bylo kino v tenhle čas téměř prázdné. Grafika i děj byly tentokrát opět skvělé a já marně uvažuju, co mám ještě do komentáře napsat. Každopádně film se mi líbil, nic nepostrádal a i s českým dabingem obstál velice dobře, proto jej víceméně doporučím, každému se může něco nepozdávat, tak proto jenom to víceméně. Já hodnocení ani teď ubírat nebudu a hodnotím stejně, jako u předešlých dvou dílů. Tedy pozitivně a nadprůměrně.(26.7.2018)

 • dannyd14
  *****

  Skvelý navrát vtipov, muziky, nápaditosti, elegancie, zoskupení postáv na jednej veľkej výletnej lodi smerujúcej do bermudského trojuholníka s krásnou kapitánkou a pomstychtivým Van Halsingom. Do toho ešte trocha kvalitného dubstepu, dancing scénok obľúbených kreslených postavičiek a tá pravá zábava vás rozhodne neminie. Pri niektorých momentoch neostane ani jedno oko suché a to nie preto, že by boli smutné, práve naopak. Ak si to pozriete v kine, tak si túto jazdu na lodi spolu s postavami aj vy užijete.(12.8.2018)

 • filipvrbik
  ****

  Musím říct, že jednička a dvojka jsou lepší- ale Drákula a spol. opět nezklamali. Je tu mraky vtipných scén (sice spíše pro dospělé, ale i děcka se smála) , bohužel je to pokračování do očí bijící -spousta vtipů jsme buď už viděli, nebo čekali (vyjímka skvělá scéna s česnekem-ale přesně to jsem čekal), děj předvídatelný, i když milý- kraken se mi nelíbil a hlavně se mi nezdá ten konec jako souboj DJů (to mi připomíná jistého vítěze Hvězdné pěchoty v superstar) - naopak Van Helsing super postava, mohli to víc rozvinout...viděno v kině...80%(12.7.2018)

<< předchozí 1 2 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace