Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

mikehoblog

Zjevně první pozitivní komentář zde, no nevadí. :D Já jsem byl velmi mile překvapený po všech stránkách. Myslel jsem si, že to bude klasická novácká / primácká kravina, ale Sokol jako moderátor funguje vážně dobře, "soutěžící" skutečně vypadají jako jejich předlohy a hlavně dokáží obstojně zazpívat, což jsem například u Koháka vážně nečekal. Rozhodně to není nic moc inteligentního, ale rozhodně to zabaví a narozdíl třeba od "Co na to Češi", které před nedávnem také startovalo, to má alespoň nějakou úroveň. Celebrity se tu neztrapňují (snad kromě Rychlého a Vondráčka), ale ukazují se v neobvyklém světle. Doufám v modrá čísla, takže trošku nadhodnocuji... :) Ale teda ten název by mi seděl spíše opačně "Tvůj hlas má známou tvář"... ()

oskar3 odpad!

Tak nevim co si myslet o teto show. Je to jak koukat na spatne placene Revival zpevaky. Tuto show bych bral,kdyby se zname tvare za hvezdy prevlekli a pak na original playback by danou osobnost napodobili. Proc se ale snazi zpivat? To nechapu. Takto k..vit original. Proste hnus nejvetsi. Navoc je to presne kopie ze Slovenska. To nemame napady na vlastni veci? No asi ne. Za me teda totalni odpad. ()

Ondra84 odpad!

To je zase jednou blbost!! Kdyz uz tak to mohli davat aspon zive a ne vysrtihanou kravinu ktera nedava smysl takovych kravin je v Tv sto dene pane boze navrat do 90.let typu GoGo sou a podobne je rok 2016 tak uz by jsi to meli na te reklamou prolezle Nove uvedomit.Nechapu trany komentatorsky vykon Sokola. Takovy sracky maji davat ve stredu v deset kdyz je vetsina nasi poulace v praci a ne v ten nejhlavnejsi vysilaci cas zak tim nemuzou nikoho u televize ohrozit ()

mis.pa

Je jedno, od koho je to převzaté, mě se to moc líbí. V dnešní době se lidi nebaví a u tohodle jsem se opravdu smála. Je to fajn blbina, která pobaví. Lidem se dneska líbí Superstar a spol., nicméně tohle kravina rozhodně není a opravdu pěkné vidět, jak Českému národu není nic dobré. Takže 5 hvězdiček. ()

trulda

K odpadu to má zatraceně blízko. A nezachrání to ani Anička Fialová... Jinak špatné! Opravdu hooodně špatné!!! ()

DavidAAAA

Po čtyřech dílech jsem nucen změnit hodnocení pořadu, které bylo po prvním díle skutečně tristní ve srovnání se slovenskou verzí. Ovšem, zatímco slováci stagnují a padají dolů, česká verze nabírá na obrátkách a je velice zábavná a opravdu povedená. ()

Barney odpad!

Naprosto zbytečný pořad. Ztracený čas. Ale to mi měl napovědět už ten absolutně nesmyslný název pořadu. ()

tjkiklop

Musím podotknout, že Kanály skupiny NOVA prakticky nesleduji. U tohoto pořadu jsem ze zvědavosti udělal vyjímku a nelituji. Hodnotím po dvou dílech shlédnutých ze záznamu (bez reklam). Je to laciné a trapné, ale dobře jsem se u toho bavil a to je jediným cílem tohoto pořadu. Za to natruc zdejším intelektuálním odpadlíkům dávám 5* ()

petersonovic

Normálně jsem překvapenej, že na Nově normálně běží normální a zábavnej pořad. Účinkující slušný, převleky super, výkony někdy i hodně silný (jako emocionálně), sranda je, odsejpá to.. Co mě překvapuje úplně nejvíc, vůbec nic mi na tom nevadí. Zkrátka zábavnej, odpočinkovej pořad v sobotní TV. Za mě ok a palec nahoru. ()

rewoluce odpad!

škoda že sa nedá hodnotiť ešte nižšie. Kľudne by som dal HNOJ! Byť autorom nejakého songu ktorý tak dokonale sprasili tak ich dám k súdu o milion eur! Odraz spoločnosti v ktorej žijeme a potom sa divíme, že naše deti žijú v lineárnom svete kde nepoznajú čo znamená pojem niečo potrebné vytvoriť.. ()

lunruj

Výborná práce maskérů a kostymérů, často slušné výkony účinkujících, jenže k čemu to, když je to celé neskutečně utahané. Moderátor bavič, v porotě jsou osobnosti, které mají smysl pro humor, stejně se dobrého vtipu dočkáme jen hodně zřídka. Nevím, jestli je to dáno nějakými interními pokyny, jestli je pořad taky nudí nebo čím to. Prostě naprosto nevyužitá možnost. Vydáváno za velkou show, ale vypadá to jako školní besídka, kde se všichni poplácávají po ramenou. Z velké míry to také zabíjí, že o nic nejde, žádné napětí, člověk už dopředu tuší, jaký kdo podá výkon, ví, kdo tam vystupuje a tak. ()

Anubiska

Zásadně se těmto kulervoucím show vyhýbám,natolik si sama sebe vážím,ale včera jsem přesto neunikla a část jsem spatřila. Zrovna Adama Mišíka a Chýlkovou. No,musím se přiznat,zdálo se mi to výtečné. Že by se Nově začalo blýskat na lepší časy? ()

Wiceman

Za mě klobouk dolů, co tam někteří předvádějí. Nikdo tady by se to v životě nenaučil a plivat na to jen proto, že je to TV Nova a TV tvorba vůbec, je opravdu slaboduchý. Za mě palec hore :) Za Sokola hvězda navíc. ()

Mrliš odpad!

Hnuuus!!!!!!!.... Nechutnej hnus jako celá NOVA. Proč vůbec takové bláto produkují?!!!!!! Ta část degenerovaných diváků, co to sledují včetně dalších "super" sejriálů produkovaných novou, vážně natolik podporuje tyto patoky, že je natáčí a pouštějí veřejně! Na to můžu říct jen to, že se stydím za takové diváky a převážně za tvůrce těchto sr....ek!!!!!!!!! ()

w0rm_cz

Televizní pořady nikdy nehodnotím, ale když vidím hodnocení k tomuto pořadu tak prostě musím. Tvoje tvář má známý hlas je po dlouhé době velmi zábavný a vtipný pořad. Žádné trapné X-krát ohrané scénky. Petra Rychlého je fajn vidět v něčem co umí a baví ho to, proti vyprávění trapných vtipů. David Kraus konečně dokazuje že není jenom "protekční spratek". Ivana Chýlková je dobrá snad ve všem, atd... atd... super nápad je určitě dosadit do role moderátora inteligentního Ondru Sokola místo ohraných tváří Mareš, Bouček apod... A co dokážou maskéři? Stačí se podívat na jeden díl. Za mě 4*, ale abych hodnocení trošku pomohl tak dávám 5*. ()

lazyman

Velmi povedený pořad, který se řadí do kategorie "oddechový" a jako takový by měl být brán. Viděl jsem ho prozatím třikrát a vždy jsem se dobře bavil. Všechna čest maskérům, kteří odvádějí skvělou práci. Viděl jsem i slovenskou verzi, která se s tou českou nedá vůbec srovnávat, takže bychom měli být hrdí na to, že konečně máme zábavný pořad podstatně lepší jak Slováci. Pokud se to někomu nelíbí, tak ať na ro nekouká. Moralizování nepomůže a jde, v tomto přídaě, pouze o zábavu, která se Nově tentokrát povedla. Já se u něj opravdu bavím a s mnohým hodnocením "odpad" nesouhlasím. ()

fantom13

Pořad, který si na nic nehraje, nic nepředstírá. Nehledají se špendlíčkem nové supertalenty, nikdo nemá patetické kecy o životních příbězích. Je to svižná, krystalická legrace, která dodává přesně to, co slibuje. Všichni se tam evidentně skvěle vyblbnou, a smekám především před maskéry. Zdejší odpady považuju za čiročiré ynteleguální pozérství, protože všechno je tu na profesionální, vkusné úrovni bez shazujícího pitvoření a laciných útoků na první signální. Díky, Novo, tohle se ti povedlo! ()

lineker odpad!

Proboha, čím se to zas TV Nova rozhodla nás trestat! Absolutní estrádní bullshit. Dá se třeba i pochopit úsilí umělců v rámci přípravy na svoje výstupy, dá se ocenit práce maskérů a kostymérů, ale vše naprosto shazuje neuvěřitelně debilní formát především co se týká hodnocení. Jsme opět svědky neuvěřitelných výkonů, které nás naprosto odrovnávají, něčeho se už nedá překonat, čísel které jsou lepší než originál. Porotcovskou klišoidní střelbu vystřídá samorozdělovaní bodů a máme vítěze. Nevím zda dno TV zábavy již bylo dosaženo, ale já měl po jednom díle co jsem měl možnost vidět nutkavou touhu zvracet, ()

M_Slovan

Nepůjdu zde s davem zatvrzelých intelektuálů a všeználků, kteří tomuhle pořadu dávájí odpad. Rovnou řeknu, že dívat se na to dá. Ne stále, ale občas si tento pořad zapnout neuškodí a dokáže to pobavit (pokud tedy od toho nečekáte Hardcore inteligentní palbu ala Nedělní chvilka poezie)...Některé výkony jsou zábavné a úctihodné. Další jsou zase slabší a některé absolutní karaoke styl. Moje rada tedy zní, nedejte na % zde na čsfd, ani na pesimistické recenze. Koukněte se na to sami a vytvořte si vlastní názor (jako u všeho). ()