Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

werny

...navzdory přiblblým rádoby chytrým komentářům některých zdejších chytrolínů... :-D :-D :-D ...mě ten pořad baví ()

Tomiczekk

Mě prostě fascinuje, co maskéři dokážou. Za to dávám 3 * a plus 1 * za zpěv obecně. Za mě ze všech sérií je nejlepší Petr Rychlý ala Nedvěd. To prostě 🙂 ()

valmet

Pořad samotnej není žádnej skvost, ale někteří vystupující mě docela baví. Pazderkový Pink, Krausův Rammstein a některý další výkony opravdu zajímavý. ()

rezor

Tenhle pořad tak nějak zraje jako víno. První epizoda téhle novácké estrády mě moc nepřinutila k pokračování sledování dalších dílů. Jenže u nás v domácnosti tahle show jela pravidelně a musím říct, že mě časem přinutila ke zvýšení hodnocení. Vynecháme-li dětské vtipy Jakuba Koháka, nebo přehrávání vystupujících účastníků, tak se jedná po velice dlouhé době o relativně snesitelnou večerní show z dílny televize, jejíž největší úspěch, na který se zmohla za poslední dobu, bylo obsazení Láďi Hrušky v hlavní relaci něčeho co měli být kdysi zprávy. 2/3 této show dělají ti lidí, kteří se v záběru mnohdy jenom minou, přesto přinášejí českému divákovi, neznalých pořádků, světovou muziku ve verzi, která jeho mozek neviděsí. Za mě časem zasloužených a odřených 50% ()

Eisenmann odpad!

Trestuhodný, bídný, hloupý, odporný, nezajímavý, nesmyslný, trapný a krvavé zvracení vyvolávající pořad televize Nova, který by mohl směle aspirovat na třetí místo v seznamu největších zel historie lidstva a to v pořadí hned za dýmějovým morem a muzikály Michala Davida. Ach, jak ti herci a (skoro)zpěváci příšerně dřou, oni se to přece všechno musí naučit, ta choreografie, texty a všechny ty pí****ny okolo. Oni tedy tak hrozně dřou a výsledek je stejně až absurdně katastrofální. Mimochodem, nikdo nepracuje zadarmo. Já bych za tohle nikomu nezaplatil, ale možná jsem jen ubohý, bohužel stále z této podívané krev vomitující, ignorant. ()

Vlkodlak13

Co k tomu dodat.. Už samotný název je poněkud nablblý (jo říct to třeba v prvním díle, budiš, ale nazvat takto celý pořad?). Hodnocení dávat nebudu, páč bych asi dal jen 2 i přesto, že peníze jdou na dobrou věc a na to, kolik Nova rve reklam do krátkých pořadů je otřesný, že dají jen 25tyček..dost slabota. Pravdou je, že tam někteří umí zpívat, ale často mě to přišlo jako prznění originálu a hudby celkově. A chování poroty nebo některých tam je taky otřes. Z jakýho důvodu je ale sakra dnes potřeba používat anglický slova?! Že je to "kůl"? Tak jděte do tý Ameriky... Já osobně na toto nepotřebuju koukat, to jen občas vidím, když je to zaplý. ----- Jako, pokud se spokojíte i s cover verzemi skladeb, tak se to dá, jen je potřeba přetrpět ty hověziny okolo. ()

DavidDizzer

První chci uvézt, že hodnotím čistě NEZAUJATĚ, ne jako u ostatních. Alespoň si myslím, že ostatní hodnotí zaujatě jen proto, že vědí, že tento pořad patří NOVĚ. Co si budeme nalhávat. Nova nepatří mezi nejlepší televize, hlavně kvůli vyvolávajícím sporům Slovensku, které následně ruší na Českém území jejich stanice nebo kvůli inteligenci většiny moderátorů a režíséru a majitelů některých pořadů Novy. Jednoduše řečeno: ,,Ano, NOVA a její televizní noviny, "předpověď počasí", kriminálky a různé pořady o inteligenci nula jsou velmi špatné. Ale tady jde čistě u všech hodnotící jako ,,odpad" o čisté zaujetí jen skrze to, že pořad vlastní NOVA. A to je špatně! Abych se tedy dostal k hlavní věci, hodnotím nezaujatě a i kdyby tento pořad vlastnila nejhorší televize na světě nebo Paroubek, budu hodnotit kvalitu pořadu. Pořad je podle mě velmi dobře udělaný a hlavní práci zde odvádějí maskéři, kdy mnohdy odvedou opravdu velmi dobrou práci. Dobrou a většinou i skvělou práci zde odvádějí i soutěžící napodobující různé zpěváky, ač jde vždy o čistý originál zpěvu a choreografie. Některá čísla jsou čistě pro pobavení, jiná jsou napodobená velmi přesně, jiná za moc nestojí a jiná obsahují něco dobrého a něco špatného - zkrátka každý výkon ukáže, jak lze napodobit jakéhokoliv zpěváka. Mě se tento pořad líbí, mnohdy lepší jak originál nebo celkově dokáží soutěžící opravdu velmi dobře překvapit... Jediné, co mi hodně vadí, že se v posledních dílech objevuje Suchánek, kterého jsem měl dříve rád, ale do tohoto pořadu se nehodí a pokud hodnotí Martu Jandovou negativně jen proto, že ji zná od malé holčičky a přijde mu to moc vyzávavé, a proto jí dá nejméně bodů, to mi přijde opravdu čiště neprofesionální hodnocení tohoto ,,neporotce a šaška". ()

Sabres

Asi jsem to nepochopil,chlapi se převlíkají za ženy,ženy za muže. Zpěv asi zčásti playback... Rádoby vtipná porota a k čemu to je? Jedna hvězda za práci maskérů... ()

Tom_17

Za první sérii bych dal klidně 4 hvězdy, ale s nástupem soutěžících "celebrit" do řady druhé snižuju hodnocení na hvězdy. Druhá série mě nebaví a už na ní dále nekoukám. Viděl jsem 2 díly a musím uznat, že je to velice špatné. Narozdíl od první série, kde jsem si nenechal ujít jediný díl - 2 ** ()

Alvin

Pokud bych snad někdy měl čas a chuť sledovat nějakou hudební soutěž pravidelně, bude to právě tahle. Viděl jsem asi tři díly a pokaždé to bylo lepší než všechny předchozí superstáry a megatalenty dohromady. Že to vyprodukovala Nova mě neuráží, ba naopak mile překvapuje. Že je Sokol mizerný moderátor a porota občas neví co říct mi zas tak nevadí. Protože vše přebíjí "soutěžící", kteří to až na pár výjimek moc nežerou a spíš se baví. ()

Interhofer

Skvělé reklamy, občas proložené hudebními výkony. Vskutku nejlepší na tomto "pořadu" je nesmírně vtipná Iva Pazderková a inteligentní předseda poroty Kohák. ()

jozindodulik odpad!

Viděl jsem sice pouze asi ani né 20 vystoupení, vesměs z prví série, kde Petr Rychlý nebyl až tak špatný..jinak většinou totální amatérismus..připomíná mi to vysoupení děcek ze školky na besídce, jen s tím rozdílem, že u těch dětí by to bylo i vtipné..to je v řiti kam se svět obrací..lopaty do ruk a na šachtu s vami :) ()

jenspifa

Zvláštní, jak může některá TV show překvapit, a zároveň ztrapňovat sebe sama a své protagonisty. Při sledování rychle zjistíte, Kdo umí zpívat, a kdo neumí hrát. Některé vystoupení překvapí, na jiné se nedá dívat. Místo trapných pěveckých Neumětelů bych zvolil zpěváky-komiky, nebo bych tak ladil jejich vystoupení. Nevyváženost se odráží i v hodnocení. 50% ()

Peddro odpad!

Vím, že to má své příznivce, ale viděl jsem jeden díl a travesty karaoke mě vážně neláká. Mrzí mě, že je český divák tak povrchní a nenáročný. Navíc je to koncipováno na genderismu a to velmi přehnaně, takže to divákům podsouvá současný úzus EU o nutnosti odstraňování rozdílů...... ()

stenrik odpad!

Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách francouzský trikolóry. Dokonce jsem viděl i stíhačku couvat. Ale něco takovýho jsem teda ještě neviděl. Co to má sakra za smysl na sebe napatlat tuny make-upu a předstírat, že jsem nějaký slavný zpěvák nebo zpěvačka? Co je na tom zábavnýho? Když si chci poslechnout písničky, tak si pustím originál a nepotřebuji, aby mi Vojtek zpíval Metallicu nebo Mišík Gotta. Humáč. ()

GIN_ odpad!

Asi by mě to ani nepřekvapilo, ale to by musely bejt 70. léta a já bych musel bejt ve východním německu. Na tohle fakt někdo kouká? Dvě hodiny? ()

teckax

Ooo, to je tady zase v rádoby intelektuálních alejích nablito! Je to skutečně krutopřísný mainstream, který si najde svoje místo mezi komentováním střelby národní hrdinky Gabči Koukalové a diskuzí o kvalitě cyklohader z Lidlu. Kdo pořad nesleduje, jako by v normální ovcospolečnosti nežil. Že je to ubohý, trapný, zbytečně drahý? Mě je to fuk, protože... protože se tady pokaždé směju od srdce a tak nahlas, že budím lidi ve vedlejších pokojích. Jak se mi Sokol všeobecně přejídá, tady ho naprosto žeru. Miluju hudbu všech žánrů a tady je mi servírovaná s radostí a tak kvalitním přednesen, že mnohdy hubu ani zavřenou neudržím. Takže, milí drazí hnidopichové, co máte patent na rozum a kvalitní umění, klidně si tu hlavu v těch zadcích zastrčenou nechte, páč je to jenom Vaše smůla a aspoň zbude více pro mě...! ()

oskiii odpad!

Již 9. řada s no name celebritami. Nakládat takto s hlavním vysílacím časem…je magořina. Nova nepochopitelně ždíme mrtvolu, ze které už nic nebude. Třeba to po 25. řadě a 3. megafinále konečně ti zoufalci pochopí. ()

Ignitus.C odpad!

Běhá mi při tom mráz po zádech trapností! Jo, a mimochodem! Mohlo by se to jmenovat, Tvoje tvář má známý hlas - aneb nedělejte Eminema, nejde Vám to! ()