Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

sun.eagle

Přiznám se že po prvním díle který byl přehlídkou trapnosti a dal jsem zfleku odpad jsem tomu přišel na chuť a některé výkony to klobouk dolů. Jen mě irituje většina poroty zejména všudybýlek Kohák. ()

helen035

Absolutně nemůžu souhlasit s těmi názory tady. Podle mě jeden z nejlepších pořadů za poslední roky. Ondra jako moderátor naprosto excelentní! Soutěžící předvádějí úžasné výkony a s porotou je sranda. Za mě super! Hltám každý nový díl! ()

Jarsey

Jedna hvězdička za poměrně originální zábavu, druhá... ani nevím, spíš asi se na to člověk podívá z nostalgie, že chce vidět českou celebritu, jak zvládne imitovat nějakého idola. Zklamal mě Ondřej Sokol, v Partičce možná válel, ale jako moderátor je snad ještě horší než Leoš Mareš! ()

matess22 odpad!

Zase se mi udělalo u sledování tv (z 80% tv nova, v závěsu barandov..) špatně od žaludku. Tv zábava 21století je přinejmenším divná. Časteji potkávám i lidi poznamenané touto zábavou - je to normálně lékařská diagnóza. ()

MrAldridge

Nic trapnějšího jsem za svých 33 let života ještě neviděl. Myslím, že i sami účinkující se musí cítit velice trapně, ale jak se říká peníze nesmrdí a když nic jiného neumí, musí si kupovat chleba z peněz obdržených za své absolutní znemožnění se. ()

stga

Ale jo, nápad dobrý, občas se něco povede - něco ne. Pazderková v první řadě (která se mi zdála lepší) jako soutěžící výborná, ale teď už mi tam to její sebestředné exhibování doslova se.. ! Vyměnit ! ()

Stalker85 odpad!

Tvoje tvář má známý hlas...No...tak ten idiot kterej vymyslel tenhle název by zasloužil po hubě, protože tam ničí tvář nemá známý hlas. Název tohohle pořadu je dost zavádějící. A logiku to postrádá uplně stejně jako vtip a humor. Jediný kdo v týhle soutěži pochopil o co jde byl Petr Rychlý, který byl ze všech nejlepší a kupodivu nevyhrál...vyhrála to dorota která zprznila (ano zprznila) vše co měla v repertoáru. "Tvoje tvář" je naprostým odpadem televizní zábavy. Pořad který měl obrovský potenciál zlikvidovali jeho tvůrci hned v samotném začátku tím, že se snažili dělat humor za každou cenu a tím veškerou vtipnost zahrabali hluboko do útrob trapnosti...a aby toho nebylo málo...tak chlap s basem zpívá (s naprostou vážností) ženu s hláskem jak malá holčička a Ta která má hlásek jak ta holčička zpívá chlapa s hlasem jak zvon. achjo...kdyby to fakt bylo aspoň vtipný...ale neni! ODPAD ()

ReMusiCZ odpad!

Poslech amatérů v této parodii na zpěváky mi rve uši víc než Eva s Vaškem, a to jsem se domníval, že nic horšího už není. Trapárna trapáren! ()

Major776 odpad!

Nuž tedy je velmi nepochopitelné, proč se naše "celebrity" či známé osobnosti (chápejte známé pouze v Česku ) pokoušejí napodobovat a ne vždy příliš dobře, jiné známé osobnosti ( známé většinou closvětově). A na to se fakt někdo dívá? A to opravdu někoho baví ? Nelze než-li nechápavě kroutit hlavou...... ()

KcarlosK

Co už tak český divák považuje za zábavu? 5 hodin denně na Fuckbooku? Ordošku? Fotbal? To už vám připadá trapné i umění druhých? Možná si to jeden týden vyzkoušejte a pak hodnoťte. Podle mě je to asi to nejlepší, co na Nově kdy vzniklo. Je to hravé, vtipné a výkony jsou někdy naprosto neuvěřitelné. Před koncem druhé řady spokojenost a těším se na tu třetí. ()

ForFan odpad!

Kdyby mi bylo 5, tak mě to možná baví. Bohužel je to totální sračka. Je mi líto těchto aktérů. Takhle ponížit sebe a svou rodinu v televizi... Být rodičem těchto jedinců, musí být opravdu těžké. Velice jsem zklamán z některých rádoby "osobností", které u mě klesly až na úplné dno žumpy této společnosti. ()

Milan.Nedwi

Lidi s váma musí být ale legrace ... :D Až někdy na porotu a malékdy nepovedená čísla je to dobrá zábava na nedělní večer... A Jan CIna boží herec.... ()

DarkSikorski odpad!

Aneb jak moc retardovaná může televizní "zábava" být. Sice jsem původně tomuto počinu dal jednu hvězdičku z toho prostého důvodu, že jsem si říkal, že maskéři, kostyméři a vůbec aktéři samotní do toho museli dát čas a úsilí, aby se aspoň tak nějak přiblížili vzorům, které mají napodobit. Nebo spíše parodovat. Ale ne. Prostě tak příšerná, nehorázná a retardovaná kravina si nezaslouží ani to hodnocení odpad, ale nižší tady není. Hudební? Kočka s hlavou ve svěráku vydává snesitelnější zvuky! Soutěžní? Jo. Soutěž, kdo ze sebe udělá většího blbce. Reality-TV? Tak jestli je tohle realita, tak se vracím k tvrdým drogám! ()

hracickax

První díl show Tvoje tvář má známý hlas mě příjemně překvapil. Viděl jsem předtím jeden díl originální verze, a pak část slovenské mutace a upřímně jsem se děsil toho, co si pro nás televize Nova přichystala. Už originál byl docela peklo a slovenská verze byla snad ještě horší. ()

Humanusdratus

Zoufalé časy vyžadují zoufalá řešení. Jelikož kvalita hudby klesla k absolutní nule, oceňuji toto řešení, jako zábavnou formu představení mládeži i trochy kvalitnější popové hudby z dob minulých, kterou bychom se měli inspirovat, ne na ni zapomínat. Mnohé tváře navíc zaslouží vysoké ocenění, nejvyšší však mistr tohoto pořadu Jan Cina! Pořadu lze vytknout mnohé, pořady novy jsou vesměs hanbou televize, avšak tato šou význam rozhodně má. Všichni, co dali odpad, zaslouží facku. ()

KubikLykon odpad!

1. řada byla dobrá, překvapilo to. 2. řada stála víceméně už za starou bačkoru a 3. řada stojí už za úplný hovno. Vše se stále opakuje a už je to trapný. Jedinej, kdo stále celkem pobaví, je Sokolík, jinak je to banda trapáků. Nejlíp by udělali, kdyby nás těhle "přeměn" ušětřili a těch 20K poslali na tu charitu rovnou. Omlouvám se účastníkům 1. řady, ale účastníci těch dalších řad Vám to naprosto, ale naprosto zkazili (Za mě máte aspoň 3★)...ale kvůli zbytku vystupujích a sedících v porotě, v dalších řadách, nemohu jinak, než-li dát ODPAD! ()