Láska nebeská

• Velká Británie Love Actually (více)

Autoři filmů Notting Hill a Deník Bridget Jonesové uvádí jedinečnou romantickou komedii. Veleúspěšný filmový hit s hvězdným hereckým obsazením a úžasným soundtrackem. Láska nebeská s vtipem odhaluje citová vzplanutí i chladnutí v období vánočních svátků. Milenci a milenky, manželé a manželky, tátové a synové, rockové hvězdy a jejich manažeři, ti všichni prožívají ne jednu Lásku nebeskou, ale hned deset jejích různých podob. (Bontonfilm)

babuca

áno tento film si zaslúži rozhodne 5* a to najmä pre toto: super sexy Keira, užasná čertica Heike, milá Martine, zaslúži si to ten film pre skvelú hudbu, pre scény na letisku / super američanky :) /, výborná scéna britského premiera s americkým prezidentom, krásne tiché - transparentové vyznanie lásky na Vianoce a ďalších asi 100 iných úžasných vecí. ()

Sunky22

Skvostné !!! o to dýl jsem se tomuhle filmu vyhýbal, tím víc teď vím jaká to byla blbost, že už jsem ho dávno neviděl. Každý příběh je dokonalý. Kouzlo vánoc a lásky je všudypřítomný. Skvělý herci nejvyšších kvalit a ta hudba !!! .... ()

behunka

Jedním slovem : ANO. Nebo třema ANO ANO ANO. Nedá se vytknout nic, film mě bavil, baví a bavit bude od první sekundy až do titulků. ()

Misan1993

Paráda, nevím co víc řict na tuhle skvělou komedii, Pohodová vánoční atmosféra, super vtipy a samozřejmě určitá dávka romantiky. Jen konec byl malinko s otazníčkem :) ()

Hanes749

Jedna z nejlepších romantických komedií, občas jsem se strašně smál a občas se mi chtělo brečet. Skvělí herci...hlavně Bill Nighy!!!! a to samé platí i o režii. A když má člověk ještě k tomu rád anglické filmy a humor, není co řešit. ()

TeeToTaller

Romanťárny nemusim, ale Love Actually je fakt paráda. Všichni víme, že příběhy jsou natočeny tak, aby se v nějakém každý člověk našel. Paradoxně to v mém případě znamenalo to, že jsem se u pár z nich tetelil blahem (Keira na roztrhání, prime minister) a některé šly absolutně mimo mě a moje zainteresování. Z tohoto důvodu nemůžu dát 5 hvězd. PS: Atkinson s náhrdelníkem fantastický :) ()

Edwin44

Jeden z mála filmů, který mě nevadí opakovaně v TV vidět. Dějové linky jsou super, každá svým způsobem originál a zároveň i ze života. Herci...o těch snad není třeba mluvit, lepší výběr snad ani neexistuje. Soundtrack je taky špička. Právem je tenhle film v top 20 nejoblíbenějších. ..... PS: Proč tam sakra chybí Ewan McGregor ()

KatkaV.

Tak tento film jsem viděla asi dvacetkrát a na to se prostě dá koukat pořád. Krásné příběhy lidí, které se prolínají, za mne čtyři hvězdy. :-) ()

aneken

Romantická komedie rozhodně není žánr, na kterém bych si ujížděl. Fakt, že tuhle věc jsem dokázal zkouknout už asi sedmkrát znamená, že to funguje snad na každého. Vynikající obsazení a skvělý anglický humor. Za mě nejlepší výkon Bill Nighy v roli stárnoucího rockera a pak nezapomenutelné cameo Rowana Attkinsona...;) ()

marky.04

Docela nuda, ale přežít se to dalo, až tak moc "romantické" až to vlastně romantické ani nebylo. A nebylo to ani moc vtipné. Film celkem o ničem, jediné na co se dá dívat je skvělé herecké obsazení. ()

KharDemon

6x viděno; Musel jsem to vypnout protože mě to neuvěřitelně nudilo. Koukal jsem na to opravdu jenom kvůli hodnocení které nechápu. 7x viděno; opět jsem nevydržel ani do 45 minuty... 8x viděno; Na film jsem se musel vyloženě ožrat. Suma sumáru, nebylo to nejhorší, když člověk vydrží první 3/4 hodinu. ()

Yummy_San

Slová sú úplne zbytočné. Dá sa pozerať dookola a nikdy neomrzí. Najlepšia romantická komédia, a môj najobľúbenejší film. Jednoduchosť postáv, plynulý dej, akási milá uletenosť. Jediné čo je na ňom zlé, že mimo Vianoc to nie je ono a musím čakať celý rok aby som si ho pozrel. A vlastne načo čakať, idem si ho pozrieť znovu! ()

lineker

Vtipné, dojemné,laskavé a přitom důstojné. Nestává se mne často abych se u romantických komedii tak skvěle bavil. ()

Pe4Ce22

No co na to říct. Citová vydíračka na milion způsobů, na situace kterými jsme si všichni prošli, sitace které jsme si všichni přáli ... a snili ... prostě perfektní a nakonec i jedinečné a úderné. 5 .. ()

Jirik95

Jedna z romantických komedií, která mi opravdu potěšila. Spousta zápletek, osob a situací, které společně tvoří děj jedné z nejlepších romantických komedií. Ať už je zrovna v ději zamilovaný kluk Sam nebo hudební hvězda Billy Mack. Je zde zachyceno spoustu témat ať už neopětovaná láska, nešťastná láska, láska dvou vrstev společnosti (premiér a jeho služka) nebo láska dvou odlišných národností. Herecké obsazení doplnilo tuto komedii do úplného maxima hodnocení ať už jmenuji hvězdy jako jsou Hugh Grant, Alan Rickman, Bill Nighy, Colin Firth nebo dokonce v malé vtipné roli obchodníka skvělý Rowan Atkinson. Ačkoli nejsem přiznivec romantických filmů, rád se na tuto Vánoční komedii kdykoliv podívám. ()

Emma06

Británie opět ukázala, že není potřeba složitých filmových efektů, aby vznikl dobrý film. U romantických komedií člověk podvědomě očekává jisté klišé, které má většina filmů tohoto žánru. Tady se ho však nedočká. Film má originální nápad, příběhy jednotlivých postav jsou kouzelné a postavy samy jsou vtipné. Nemluvě o skvělém hereckém obsazení. Troufám si říct, že pro mnoho diváků se stal film jakýmsi „symbolem“ patřícím k vánoční pohodě. ()

milunech

Můj kultovní film, který se mi po prvním shlédnutím líbil tak nějak středně..ale nyní, když jsem ho viděla snad tisíckrát, se stal mým symbolem Vánoc, symbolem lásky a štěstí. Hudba je dokonalá a scény, které se do filmu nevešly, jsou stejně kvalitní jak ty, co se do filmu vešly. Slzy i smích, žádné hluché místo, děj do posledního písmenka. Někdo zvoní....asi koledníci. :) ()

zoruska127

Některé vztahy se mi zdály málo rozehrané, třeba ten mezi Colinem Firthem a jeho cizinkou. Rozhodně by si zasloužily více času. Přesto je to skvělý film, rozhodně ho doporučuju. ()

jinyHonza

Bomba!!! Nudný Hugh Grant, úžasný Bill Nigthly, jeho komentář o drogách mě dostal pod stůl. Žeru portugalštinu Colina Firtha. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood

02.12.2023

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

30.09.2023

Unikátní formát filmové sezóny s předplatným přináší do českých kin projekt Tady Vary 2023/24. Předpremiéry očekávaných filmů, úvody s hosty, červený koberec a festivalová atmosféra. Na to všechno se… (více)

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

16.02.2017

Klasický sequel Lásky nebeské nás jen tak nečeká, Richard Curtis ale napsal desetiminutový kraťas, v němž se podíváme na život všech hlavních postav v 2017. Kdy přesně ho uvidíme? Jeho premiéra… (více)

Zemřel Alan Rickman

Zemřel Alan Rickman