Lego DC Super hrdinové: Útěk z Gothamu

Předloha:

Robert Kanigher (komiks)

James Krieg

Tim Kelly

Těšil jsem se na další Lego superhrdinský snímek a musím říct, že mě opět nezklamal. Tohle jsou prostě filmy, které chtějí bavit. Ale co je ještě důležitější, ono se jim to daří. Scéna, kdy Batman vytáhne speciální udělátko, kterým se chce dostat z vězení, mě naprosto odrovnala. Pořád se navíc daří skvěle hlásit.(7.7.2016)

Zatiaľ čo Batmana poslali na dovolenku, pretože jej mal vo výplatnej páske veľa o Gotham sa stará Superman. A to je alfa a omega tejto Legovky. Scény s Gordon na streche alebo s Jokerom nemajú chybu a Batman aj keď ma dovolenku samozrejme nelení a naháňa Deathstroka. Fajnová zábava. 80% - 4*(5.8.2016)

• HiddenDragon

Tohle mi moc nesedlo :( Po relativne napaditem a osvezujicim tretim dilu s Brainiacem se Lego DC Superheroes serie vraci opet k tomu infantilnimu humoru jako v jednicce s Bizarrem. Pritom zakladni premisa je fajn a dala by se krasne vyuzit: Batman ma vyroci (i kdyz jsem popravde z ceskeho divnodabingu nepochopil jake) a ostatni superhrdinove mu chteji dat specialni darek. Ale co dat Bruci Wayneovi, ktery si muze koupit cokoliv? No jasne, dovolenou! :) I kdyz zpocatku remca, nakonec prenecha ochranu Gothamu Supermanovi a spolu s Nightwingem a Batgirl odjizdi navstivit misto z minulosti, kde ho trenovala jista Madam Mantis. Dej ma pak dve vetve, jedna s Batmanem, kteremu na "dovolene" vstoupi do cesty padouch Deathstroke a zahadny narod Trogowogu, a druha linie toho, co se deje mezitim v Gothamu. Napad to jako spatny neni, ale to zpracovani je proste hodne detske, hlasky vyznivaji trochu trapne a napr. ze Supermana udelali autori totalniho vola, ktery by asi na kazdeho padoucha potreboval prirucku... Chapu, ze Batman je cool, ale tohle prepiskli. Navic tu Justice League zase osekali. Opet tu neni Martian Manhunter, ale ani Flash nebo GL... Pouze Wonder Woman a Cyborg. Pokud mate male dite, urcite prictete jednu hvezdicku, ale pro dospelaka je tenhle dil zklamanim. Snad bude kinoverze Lego Batman Movie lepsi...(3.2.2017)

• SG-1

"Robine, po půl deváté vypni počítač, protože jinak nemůžeš usnout." -Batman-(29.7.2016)

Klasická legovka s Hailey, kterou vidím vlastně teprve ve druhém filmu. Příběh je jednoduchý: Batman letí na dovolenou a Gotham musí hlídat mladičký Robin. Že se to zvrtne, je všem asi předem jasné. Jako jednohubka to není vůbec špatné, ale dějová linka s bojovou babčou mi přišla opravdu trochu přehnaná.(2.9.2016)