American Horror Story - Hotel

(série)
  • USA Hotel
USA, (2015–2016), 10 h 39 min (Minutáž: 45–74 min)

Hudba:

Mac Quayle

Wes Bentley, Lady Gaga, Denis O'Hare, Chloë Sevigny, Kathy Bates, Sarah Paulson, Evan Peters, Finn Wittrock, Angela Bassett, Cheyenne Jackson, Matt Bomer (více)

Epizody(12)

Detektiv John Lowe byl povolán k případu vraždy, při kterém pachatel přitloukl milenecký pár za ruce k posteli. Sotva John ohledá místo činu, zavolá mu vrah na mobil a k činu se dozná. Navíc ho upozorní, že má v plánu udělat to samé v hotelu Cortez, v pokoji s číslem 64... (TV Prima)

pupidup

Že bych byla nějakou velkou přízeňkyní Lady Gaga, to se říct nedá, ale tady si mě definitivně získala. Toho Oscara si fakt zaslouží - na rozdíl od amerického Meresjeva Di Capria (ten si zasloužil Oscara už dávno za jiné věci, ale určitě ne za plazení se)! :o) Po Freak Show, které ne, že by mě zklamalo, ale nebyl to prostě můj šálek kávy, jelikož nespravedlivě umírali nevinní a hodní lidé nějak víc, než bylo u AHS zdrávo a navíc víc než mystika tam byla celkem úchylná realita, , jsem se rozhodla, že už AHS dočerpalo inspiraci a už nemá co nabídnout. Skutečnost je jiná - od prvního dílu jsem se od seriálu neodlepila. Parádní, propracovaná série. Lady Gaga k sežrání..... i když sofistikovaně žravá je spíš ona.... :o) Paráda, volá srdce mé! :o) Za mě spokojenost. ()

Ardath

Po zajímavém Freak Show upadlo AHS do zbytečné překombinovanosti. Jako když pejsek s kočičkou dělali dort. Působivou zůstává volba soundtracku a žánrová forma některých dílů. Ale ta okatá glorifikace sériových vrahů mě vyloženě rozčilovala. To už není cool. ()

SANNY22

Zo začiatku ma to bavilo, ale boli časti, ktoré ma vôbec nebavili. Ale tá posledná časť podľa mňa bola nanič, proste čakala som nejaké to bum-prásk, ale bohužiaľ to skončilo ako to skončilo. Ale olo to docela zaujímavo spracované. Najviac čo oživilo túto sériu bola Lady Gaga :* . Môžem povedať, že ide o podarenú sériu. https://www.youtube.com/watch?v=5DbJTDFIVPQ pozri te si ↑ - top ;) ()

Folda95

Nejdřív jsem si říkal, že bez hlavní představitelky to prostě nebude ono. Překvapivě, to nedopadlo, tak špatně. Ale pořád mi tam někde chybí. Kdyby aspoň dělala otravnou uklízečku, která ví o všech všechno nebo tak nějak. Asi se neshodnu se všemi ale Lady Gaga... no já nevím podle mě to zahrála sice výborně, ale mně tam prostě nesedí. Ze začátku jsem byl vedle. Nejdřív jsem si říkal, cože? David Giuntoli si odskočil od Grimma a šel si zahrát do AHS? Chybovat je hold lidské a byl jsem rád, že jsem se spletl, protože Wes Bentley se chopil své role naprosto dokonale. ()

Dasulinda79

Začátek série super, ale kvalita a napětí má sestupnou tendenci. Uvidíme, co bude ke konci a Gaga jako herečka? Mě absolutně nepřesvědčila, je to spíš o kostýmech a občasné větě, než o Globu.... ()

Jarsey odpad!

Jestli tato série stojí na zvučných jménech, pak pochopím tu popularitu. Ale upřímně, o čem to jako má být?? Nějaký duchařský hotel s upíry (?), věčné sexuální hrátky, Lady GaGa se snažila, ale... no, její výkon byl ucházející. Nebyla jsme schopná dokoukat ani jediný díl do konce, proto mi možná unikala pointa, ale pokud mě nezaujme ani jeden díl, potom si takový projekt nezaslouží ode mě ani jednu hvězdičku za ta jména v titulcích. ()

SirErLeerdan

Mám rád American Horror Story, ale u série Hotel jsem si nebyl jistý, jestli koukám na mysteriózní seriál nebo gay porno. A jelikož tam nebyl díl, kdy by nebyli homosexuální orgie každý s každým, sázím na to gay porno. Gay porno říznutý Stmíváním A tohle zrovna nemusím, takže hodnotím pouhými 30% ()

JimmyBook

Po půlce série jsem si dal pauzu - tak na půl roku. Ale bože na nebesích a Jamesi v hotelu, to bylo něco, když jsem se k tomu vrátil! Svižná jízda, napínavá, děsivá, vtipná i vzrušující. A naprosto miluju, jak se čas od času prolnou série a potkám v hotelu nějakého starého kamaráda z předchozích sérií. A Liz Taylor - bohyně! ()

73. Zlaté glóby - výsledky

73. Zlaté glóby - výsledky