Od doby, kdy Sarah Connorová (Linda Hamilton) zabránila dnu zúčtování, změnila budoucnost a přepsala osud lidské rasy, uplynuly už více než dvě dekády. Zbrusu nový smrtící Terminátor, Rev-9 (Gabriel Luna) se vrací v čase, aby dohonil a zabil Dani Ramosovou (Natalia Reyes), která žije obyčejný život v Mexico City se svým bratrem (Diego Boneta) a otcem. Daniino přežití závisí na jejím spojenectví s dvěma bojovníky – Grace (Mackenzie Davis), vylepšenou super bojovnicí z budoucnosti a bojem posilněnou Sarah Connorovou. Zatímco Rev-9 nelítostně ničí všechno a všechny, kdo mu stojí v cestě při honbě za Dani, nachází tyto tři cestu k T-800 (Arnold Schwarzenegger) ze Sářiny minulosti, který se zdá být jejich poslední nadějí. (CinemArt)

IQ Tiqe

Herecky i dějově fajn, Arny perlí, ale já prostě nevydejchávám tu hovadinu s tekutým kovem. Takže první půlhodina a pak ještě pár pasáží jsem fakt nedával. ()

Anderton

Výborný akčný film, ktorý sa zastaví iba na jednu dlhšiu sekvenciu, aby sa nadýchol na záverečné finále. Problémy ale môžu nastať, ak považujete to, čo ste videli v prvých štyroch dieloch za fikčný svet Terminátora. Ono nielen Genisys, ale aj Dark Fate si s ním poriadne zahráva. Osobne som to príliš neriešil, pretože načo si kaziť zážitok z takéhoto nášupu akcie. Baby sú fajn, dokonca aj Gabriel Luna je ok, no a možno ide vážne o najlepší diel série, či skôr "série", od dvojky. Ale samozrejme len v spomínanom prípade, že nebudeme riešiť celú túto už fakt na hlavu postavenú mytológiu, kde sa zase v ďalšom dieli môže všetko od podlahy zmeniť. ()

Frajer42

Oceňuji, že si tvůrci dobře uvědomili, že dělají pouhou popkornovou sračku a vše tomu přizpůsobili, načež vznikla prudce koukatelná akční jízda, které si troufám vytknout snad jen kompletní obsazení s výjimkou Arnolda. Je to vždy lepší varianta, než když se nějací retardi pokoušejí uplést z hovna bič. Zbytečně se nekecá a neřeší se píčoviny. Namísto toho se akce roztáčí na plné obrátky již od úvodních minut. Děj je omezen na minimum a všechny časové roviny dávají kupodivu smysl. V rámci akčních scén byla zklamáním snad jen ta taškařice v letadle. Na zbytek se opravdu hezky koukalo. Za mě to chtělo lehce seříznout rozpočet na efekty a využít finance k obsazení trošku snesitelnějších postav, nebo si to minimálně žádalo, aby diváci nemuseli trpět pohled na feministické lesbické mužatky a totálně netalentované jihoameričanky (abych byl kulturně a rasově korektní a dost by mě zajímal příběh stojící za právě jejím obsazením, respektive komu všemu ho musela vykouřit). Na takovou lůzu není nikdy hezký pohled, ale to už bych si žádal v dnešním zvráceném nejenom gender friendly světě asi moc, takže držím hubu a jsem rád, že nám ještě stále nevzali alespoň tu akci. Lepší 3 kousky. ()

Socrates

Tak, a pevně doufám, že je konečně všem Terminátorům vracejících se pořád dokola v čase se stále stejným úkolem, i všem Legiím a Skynetům konec. Pár trikovejch scének je sice vždycky super, ale štve mě, že už se tu několik let ždíme suchý triko a úplně mě vytáčí Terminátoři každým dílem vymakanější, nezničitelnější a téměř dokonalejší než bůh. To je prostě na palici sledovat, když víš, že je nemůže odrovnat pomalu ani jaderná bomba a není se před nimi kam schovat. Prostě čeho je moc, toho je příliš a koukat při tom všem ještě na čtyřicetikilovou šedesátku Sáru Connorovou, která navíc vypadá na osumdesát, jak si podává cvičený vojáky a Terminátorovi je zdatným soupeřem, to mi teda fakt poser prsa. Už to proboha nechte spát. ()

Kothy

Tak jsme se po pár letech opět dočkali. Přesto, že tento díl ignoruje 3., 4., a 5. film, stejně to vlastně ničemu nevadí. I tak v tom už byl dost zmatek. Svět tedy v roce 1997 neskončil. Je rok 2020 a nic moc se neděje. O čem by to ale bylo, kdyby do naší doby nebyl poslán další vraždící stroj z budoucnosti. Model Rev-9 je vážně nadupaný. Kombinuje technologie T-800 a T-1000, takže je prakticky neporazitelný. Mladá mexická hrdinka před ním prchá a chrání ji vylepšená vojačka z budoucnosti. Po cestě narazí i na Sáru, která si terminátory dává k snídani. A aby byl tým kompletní, přidá se k nim i Arnold jako další verze T-800. Pak už můžeme sledovat jen nekonečnou honičku prokládanou povedenými akčními scénami. Skvěle fungují i hlášky. Linda je i na svůj věk pořád ve formě. Návrat těchto "důchodců" se podle mě osvědčil. Ne všichni ale sdílí toto přesvědčení. Hlavně tržby tomu dost nasvědčují. Vadila mi leda lehce přepálená akce na konci a nepříliš charismatický záporák v podání Gabriela Luny. Přišlo mi to o něco slabší než třetí díl. Ještě k roli Grace ochránkyně, Mackenzie Davis to podle mě zvládla skvěle. Dalšího dílu se asi jen tak nedočkáme... "Moje tělo je jedna velká zbraň. To si nech pro dámy." :D ()

Kudly4

Tohle asi beru, jako takové zakončení Arnoldovo akční kariéry. První a druhý díl jsou klasika, ostatní jsem neviděl - nejsem fanouškem této série - tak mám letos aspoň co dohánět. Terminátor: Temný osud, je v mých očích povedený Rkový film, kde od začátku (scény ve fabrice asi nejvíce top) až do konce není o brutální akci nouze. Sice mi moc nesedlo celkově obsazení, ale co už. Má to šťávu a klidně se na to někdy podívám rád znovu. ()

AppleCore odpad!

John Connor dokázal přežít akční inferno druhýho dílu bez známek zranění jenom proto, aby ho pak v baru u pláže brutálně sestřelili, zatímco si dává svojí oranžádu... minutu po začátku filmu. Scenáristický peklo, který započalo už třetím dílem a od tý doby nabírá na síle, pokračuje i tentokrát a bez špetky studu pohřbívá kdysi nejslibnější sci-fi frančízu, jež formovala nejen samotnej žánr, ale i generace svých diváků. Ubohý obsazení v čele s trapnym záporákem, doprovázený mizerným CGI, extrémně nudnou akcí a naprosto nulovým napětím. Po letech je třeba přehodnotit Salvation, protože podle mě je to nejlepší terminátoří film od dob druhýho dílu! ()

AllShallFall odpad!

Jako vážně se pod tohle podepsal i James Cameron, Linda Hamilton a Arnold Schwarzenegger? Po jedničce a dvojce má být skutečně toto? Chcete mi vážně do prdele říct, že Terminátor po splněni mise, dostal rozum, usadil se někde v lesíku, našel si ženu se synáčkem a teď jí svým terminátořím údem dělá dobře podvečer za cvrlikání cvrčků? Mám dost jako. To mě úplně rozesralo na milimetry. Jak se z filmu o vraždícím kyborgovi stane rodinný film. Neřekl náhodou ve dvojce, že po splnění mise na jeho existenci nezáleží? Stejně tak jako že když Skynet pouští terminátory ven, nastaví je na čtení: Sarah Connor: Asi nechce, aby jste moc přemýšleli. Terminátor: Správně. A takhle náhodou, když teda ve dvojce byl zničený Cyberdyne System, kde se tam ten terminátor vzal teda? Ve třetím díle, když už nebudu brát v úvahu tento film, alespoň terminátor řekl, že soudný den je neodvratitelný. Zde se prostě jen tak zjeví T-800 bez ohledu na to co se stalo v předešlých dílech, odbouchne Johna Connora, tím jednička i dvojka dostane flusanec do tváře a odejde do hajzlu. Takže Skynet Vyhrál. A proč je teda tento děj? Film je absolutně zcestný, nesmyslný a taková trošku kopie jedničky i dvojky. Sarah Connor je tam úplně zbytečná. Jen tah, aby na to lidi šli do kina. Stejně tak i Schwarzenegger. Oba tam být vůbec nemusí protože film má svůj vlastní příběh a to že řekli, že navazuje na dvojku. Tak to vážne jen řekli, protože nové postavy přinášejí svůj vlastní příběh. Kopie Sáry Connorové, kopie T-1000, kopie Skynetu - Legie.... Cože? Jako fakt se ta pitomost jmenujeme Legie? Genesys jsem ještě zkousnul a měl i vysvětlení. Tohle tam prostě je a kde se to vzalo nikdo neví. Prostě to tam je a hotovo. A ti terminátoři... Teda, jestli se to nedá ještě tak nazvat. Nespletl si to někdo s nějakým filmem o mimozemské invazi? Ne? Páč to tak vypadalo. Jako akční film dobrý. Jen dobrý a to je za 3. Jenže za tu ostudnou kopii, na které se ještě podíleli stáří známí tvůrci, tak to jim kurva neodpustím. Tenhle film, je prostě jen film a absolutně zbytečný. Je to jen zase další ždímačka. Myslel jsem si, že Salvation je hovadina. No zmínil jsem se. Ten aspoň navazoval v nějakém ději. Tohle ale tu hovadinu zcela určitě nahradilo. Pro mě má Terminátor má jen 3 díly, které byly logické a smysluplné Terminátor, Terminátor 2: Den zúčtování, Terminátor 3: Vzpoura strojů. A tím to taky skočilo. A tohle? Už to nechci vidět! Takové zklamán, urážka, ostuda. Jamesi Camerone jsi normální pičus, žes to takhle dojebal. Lindo Hamilton ty jsi blbka, že ses do toho takhle najebala, úplně si mě zklamala takovým ostudným výkonem a zesměšnění životní role a Arnolde ty jak jsi starej, tak jsi blbej. Ikona akčního filmu, jeden z nejlepších herců a takhle si to posral už jen tím, žes na to kývnul a účastnil se úspěšného pohřbu legendy. Jste čuráci. ()

Spinosaurus

Tenhle film je zhmotněním všeho, co na současném Hollywoodu nenávidím. Stokrát zrecyklovaný generický příběh bez hloubky či vyššího smyslu, který by každý průměrný scénárista spíchnul snad za pár hodin. Postavy se snaží pronášet rádoby hluboké proklamace, které ale ve finále svou prázdnotou odhalují jednoduchost a zbytečnost filmu. Zapomeňte na filosofické dialogy z Já, Robot, nebo trilogie Matrix. Ničeho takového se od Arnieho nedočkáte. Jeho vývoj je naprosto promarněným potenciálem filmu. Tragédií jsou i jednotlivé vztahy hlavních postav. Ústřední dívčina, kterou honí terminátor, zná své ochránce jen pár hodin a už jsou nejlepší kamarádi, za které by položila život (srovnejte si to s vývojem vztahu Sáry ke Kyleovi z jedničky). Dalším hřebíkem do rakve je doslova smršť plot holes, až jsem zavzpomínal na nejlepší léta Riana Johnsona. Jeden příklad za všechny. Ze Sáry Connor je lovkyně terminátorů, kterou úkoluje kdosi na dálku, kde se terminátoři vynoří. A teď: Kdo ty terminátory posílá, když Skynet je zničen? Pokud je posílá někdo jiný, tak asi by měli být silnější než staré modely T-800 (pokud tedy nový software není blbější než Skynet, což se potvrdit nedá, protože se o něm nedozvíme nic). A pokud tam teda prší terminátoři, jak je Sára dokáže likvidovat, když sama nemá žádnou pořádnou výzbroj (kdyby ano, vytáhne jí hned na začátku)? Takovýhle otázek je nespočet a nabalují se na příběh jak sněhová koule. V polovině filmu se navíc vynoří jakási deux es machina v podobě černého velitele, který nejenže přiveze zbraň ke zničení terminátora, ale cestuje s našimi hlavními hrdiny a ti si tím podmaní veškerý obranný systém USA. Letí letadlem a prakticky jen stačí, aby do vysílačky ohlásil, že v něm cestuje on, ať si dá letectvo pohov. Do toho tam přiletí odjinud další letadlo se zlým terminátorem a nikoho to netrápí. Prostě jakýsi velitel vydal rozkaz, na palubě jsou neidentifikované osoby, za nimi letí neidentifikované letadlo, ale je to ok, necháme to jako armáda být. A takovýhle nesmyslů je ta spousty. Pak tu máme samotnou akci, která je také symbolem současného hollywoodského úpadku. Digitální koktejl, kde se o hrdiny nemusíte bát, protože přežijí všechno. Několikrát jsem při těchto akčních scénách s velmi podprůměrnými digitálními efekty zívnul. Digitálním efektům padl za oběť i hlavní padouch, který vůbec nemůže projevit své charisma, protože z něj udělali rychlého a skákavého digitálního panáka. Dílo zkázy dokonává feminismus prostoupený celým filmem. Kdybych se nekoukal na plátno a pouze poslouchal vyprávění Grace o povstání v temné budoucnosti, tak bych si myslel, že mluví o povstání proti mužům, nikoliv proti strojům. Ale kdo ví, třeba to má symbolizovat právě tohle. Ačkoliv Mackenzie Davis patří herecky k tomu lepšímu ve filmu, její postava je dokonale asexuální a chladná, že když ve filmu kdosi z vysílačky ohlásí, že zajali tři ženy a jednoho muže, počítají Grace právě mezi muže. Za normálních okolností bych film hodnotil odpadem, jednu hvězdičku ale přece jen dávám aspoň Arniemu, který by už ale měl raději zachraňovat klima a nedělat loutku zoufalým hollywoodským producentům. () (méně) (více)

Zodd

Vyložená pitomost. Prostě přepíšeme celou ságu, aby si náhodou jeden z desetitisíce nestěžoval. Navíc logika a přízemní smysl pro realitu opravdu zaškobrtávají. A i když se film snaží předstírat opak, poslední dobou opravdu Hollywood nemá moc v lásce Latinoameričany, což jde opravdu proti proudu době, kdy se snaží bourat veškeré stereotypy. ()

silentname

"Terminator: Dark Fate" pre mňa najviac stojí na dvoch elementoch. Linda Hamilton a Arnold Schwarzenegger. Kedykoľvek sa objavia a sledujeme ich, tak film stúpa na cene. A musím ešte pochváliť aj Mackenzie Davis. Zvyšok filmu je pre mňa mix dobrého a nie moc dobrého. Pravda je taká, že v tomto bode už ani nečakám, že by mal "Terminátor" film originálny nápad. Počítam s tým, že sa opäť objavia elementy, ktoré už poznáme z minulých filmov. A asi nikoho neprekvapí, keď napíšem, že sa tu dočkáme veľkého množstva známych momentiek, ktoré sú staré a dobre známe. A vďaka tomu je potom film vysoko predvídateľný. Úvod bol pre mňa trošku zmätok, lebo som nerozumel do čoho to vlastne celé bude zapadať. No nakoniec to príde na svoje miesto, takže si počkajte. Samozrejme budeme mať veľkú dávku expozície. A samozrejme sa história opakuje. Tentokrát už ale ľudstvo nevynájde "Skynet" ale bude sa to volať "Legion". Film sa snaží byť pokračovaním filmu "Terminator 2: Judgement Day". Ignoruje udalosti z nasledujúcich troch filmov a miesto toho sa odohráva v roku 2020, kde Sarah Connor zachránila svet a 3 miliardy ľudí. No v budúcnosti proste vytvoríme niečo iné, čo sa rozhodne ľudstvo zničiť. A treba niekoho ochrániť, kto sa dokáže postaviť umelej inteligencii na odpor. Takže do minulosti príde Terminátor, ktorý má niekoho zabiť a príde aj niekto, kto má danú osobu ochrániť. Toto nie sú žiadne novinky. Čo sa týka akcie, tak niekedy je to celkom super, no inokedy mám pocit, že je to už absolútne stupídne. Sú tu scénky, ktoré sa odohrávajú na miestach, kde mi to reálne už ani nepríde zaujímavé a zábavné. Len pozerám, že čo ešte dokážu vymyslieť. A koniec filmu samozrejme indikuje pokračovanie. A kto vie? Možno sa ho aj dočkáme. Ale pravdou je, že by som si ho aj pokojne pozrel. Pokiaľ tam bude znovu Linda Hamilton, prečo nie? Neviem či by boli schopní vrátiť po tomto filme ešte aj Arnolda. To je pre mňa trošku diskutabilné. Myslím si, že v tomto filme sa Arnold rozlúčil so cťou. A slušalo mu to. Záverečný boj je skvelý a je super, že náš nový Terminátor dokáže oddeliť svoju tekutú časť od kovovej kostry. Celkovo film vyzerá super, no nemyslím si, že sa k nemu tak skoro vrátim. Kým prvé dva filmy budú pre mňa nestarnúce klasiky, tento film do tej kategórie nespadne. Má dosť dobrých momentiek, aby som povedal, že je hodný toho, aby ste si ho pozreli, no nemyslím si, že z neho budete mať rovnaký zážitok, ako priniesli prvé dva filmy. Moc nového táto séria neponúka. Ale musím uznať, že to bolo lepšie ako "Terminator: Genisys".Hodnotenie: B- ()

Ratemus

Za mě skvělý díl, podle mě velmi důstojné pokračování se sympatickými postavami. Grace byla výborná, Arnold fantastický, prakticky každou vteřinu, kdy se objevil si kradl pro sebe. Dani takový průměr a Sara drsná a samozřejmě Gabriel Luna coby zlý Rev 9 výborný, kamenný ksicht a nezastavil se před ničím. Za mě skvělé, výborná akce, souboje. Vůbec mi nevadí, co se stalo s Johnem, Skynetem, je to serie, která jde kupředu, příběh postupuje a vyvíjí se. Sara svou budoucnost zachránila, úkol splněn a ted začíná něco nového s Legion a že to není o Johnovi? to je mi jedno, pro mě je serie o Terminátorech. Jen idioti a ufňukanci hledající chyby, protože to netočil jejich Jimík, že tam není John, na tom schválně hledají chyby. Snad si nemůže nikdo myslet, že to bude pořád stále a jenom o 100+1 filmech o Johnovi, že to bude pořád dojit stejné postavy a pořád stejný příběh, NE prostě tohle je vývoj a ten přinesl nové postavy a rozloučil se s nepotřebnými starými. Nejlepší by bylo, kdyby i Sára umřela at to začne z čistým štítem v dalším díle. Jediné, co mi místy vadilo, bylo CGI, někd působilo jako boj Nea s tunou agentů Smithů, rozhodně lepší než Genysis a Salvation a T3..bod dolů jen za to CGI jinak prostě nemám co vytknout, nepatřím k ufňukaným zhrzeným fans, abych hledal chyby protože jsem ublížený...rozhodně překvapení ()

PetrPan

Další vcelku zbytečná alternativa k už tak rozhárané sérii o kabelové koncovce a v oněch časových hrátkách by se už prase vyznalo. John Connor to nedal, ale až poté, co zabránil vzniku Skynetu, jenž nikdy nevznikl, přesto poslal dalšího Arnieho, aby ho zabil. No, možná jsem u toho zpočátku jen moc dřímal a něco mi uniklo. Každopádně se nic moc nezměnilo a kraksny to stejně převzaly, v tomhle kontextu si pak říkám, jestli má všechno tohle snažení se vůbec cenu, vždyť se to táhne už šest dílů a 35 let a vždycky se zase vrátí. Nutno říct, že mě ale minimálně dvě věci opravdu potěšily. Jednak Rev-9 , tedy ne ten Jose Armando, co jej hrál, ale originalita onoho soustrojí s vyskakovacím kulykem, za to rozhodně palec nahoru. Na budúce, jak říkají bratia Slováci, by se mohl ale vrátit třeba nanobot a to by teprve byla prdel. Za druhé pak pochopitelně starej dobrej Arnie, ke kterýmu snad není moc co dodávat, familiární sračky, než si (ne)nasadí brejle, jsem tak nějak čekal, čili u mě pak vzhledem k událostem budoucím, dobrý. Na rozdíl od mnoha ostatních bych pak klidně vypustil starou macho Sáru a její hlášky a přidal na akci alá tábor utečenců. Pak bych byl maximálně overdrive, a to i přes ty metabolický bláboly o upravených superlidech, tedy vlastně superženách. ()

Slarque

Nostalgie na mne nějak nefunguje, takže se na to podívám střízlivýma očima. Příběh je jen další variací na první dva díly, nový terminátor patří do kategorie zajímavá blbost, z jeho protivníků je nejsympatičtější Mackenzie Davisová. Linda Hamiltonová se jen snaží vypadat co nejdrsněji, Arnold Schwarzenegger je tu za komickou figuru. Do rozboru časových paradoxů bych se raději nepouštěl, bohužel však nefunguje ani základní logika. Takže prostě jen další rychlá a hlučná sci-fi pro diváky s mozkem na volnoběh. Asi stárnu, takže mi to nestačí. ()

Joker Punx

Zatim poslední díl Terminátora, opět viděno v kině a bylo to ještě mnohem lepší než Genisys. Hlavně v tom že tohle už má víc logiky a navazuje to na skvělou dvojku. Yes a opět se nám vrátila stará dobrá Linda Hamilton jako Sarah Connor, líbilo se mi jak na začátku filmu jí udělali mladou a dali tam ještě jejího syna Johna - Mladýho Edwarda Furlonga. To skoro nebylo vůbec poznat že to udělali na počítači, to se jim povedlo. Stará Sarah dobře hláškuje a hraje to dobře :) Další nový postavy - Jedna žena z budoucnosti Grace (Mackenzie Davis) a jedna ze současnoti Dani Ramos (Natalia Reyes) kerou Grace chrání před hlavním záporákem, zlym Terminátorem Rev-9 (Gabriel Luna). No a pak přijde na scénu samozřejmě Arnold, už jako starej Terminátor pod jménem Carl. Herecký výkony jsou dobrý až na Mackenzie Davis, která trochu moc přehnaně přehrává, ale na takovou maličkost sere pes. Líbilo se mi to moc, už jenom kvůli Lindě že po tolika letech zase do toho šla a rád jsem jí opět na plátně viděl. Atmosféra dobrá, triky fajn jako v Genisys, akce zas neni málo a já se v kině dobře bavil. Pokračování bych už asi nedělal, už má taky Arnold svůj věk, já bych to tímhle dílem ukončil úplně a jsem moc rád že tohle je lepší než předchozí díl. ()

Claw

Poslední Terminátor mě dostal, překvapil až šokoval v tolika ohledech, že jsem z toho byl fakt mimoň... Hlavně tedy scénář a pak v závěsu postavy, jedno kapitola sama o sobě jako druhá. Co tvůrci provedli s dějem, to mi přišlo jako spíš povídka do komunistického Dikobrazu, než seriózního filmu… Postavy sebeparodují všechny samy sebe do jednoho, až to hraničilo se sebetrapností. Ale i tak mě to bavilo... Prostě nostalgie zafungovala, Arnold je furt frajer, ten je výborný a pak ta vyrýsovaná Mackenzie, z té jsem fakt tvrdnul 2 hodiny v kuse... Lindy Hamiltonové mi bylo spíš líto a celkový ten politicky rasově a genderově korektní mišmaš byl jako pěst na oko. Ale prostě jsem se bavil a občas mi přeběhl mráz po zádech, jako akce fakt supr a nostalgie taky... /50%/ ()

Rocky62

Coby podprůměrný klišoidní akčňák? Budiž. Ovšem sequel v kultovní značce Terminátor? Jak povídala lejdy Ramosová "fuck off". Očekával jsem, že v tomto případě přijdou tvůrci s něčím inovativním, než opět s rutinní šablonovitou naháněčkou dvou kyborgů. CGI nuda na přehradě a v letadle, rádoby nasrané pózy Ramosové, ze kterých mi bylo na blití a Carl von T-800, který opouští svou rodinnou idylku a vydává se ve svém polidštěném hávu znovu zmařit temnou budoucnost. Wtf? Díky za nabídku Time, ale raději změň profesi for John... ()

dopitak

Na počátku byla myšlenka. Tak to má hodně filmů. Skvělý námět, nápad, který se podařilo natočit aby divák okusoval sedačku. Dvojka přinesla nemožné - překonala jedničku (což má taky hodně filmů, ale jejich jednička nepatří do top 10 nejdůležitějších filmů lidstva) a z Arnieho udělala klaďase (hodně důležitý). Trojka natočená s odstupem a po letech byla útrpně přijata jako povinná výslužka a výtluk skoro prázdné slámy, protože balík to přeci hodit musí. Další díly (a seriály?) jenom kradly dobré jméno a honily prachy. Od trojky dále akce převážila nad příběhem (a to 1 i 2 byly akční jak blázen) a v dnešním scifi (99 ze 100 filmů) to není jinak, bombastické akce vhodné pro 7D, ale prázdné a nezajímavé. Nový díl s návratem Lindy a Arnieho chtěl jít jinak, a šel částečně jinak. Nápad už přijít nemůže, vtipu bylo dost, i chytře to napsali, já ale tuhle bum bum akci výbuchy přes celé město nějak nedávám. ()

SeBig odpad!

Tento díl musel dokázat nasrat hned v prvních třech minutách asi 60% věrných fanoušků Terminátora 2. Pak už jenom hnusnej trash s dvouma nesympatickýma držkama rádoby drsnýma terminátorama, trapnou až nasrávací akcí a dvouma důchodcema, kterým dochazí datum spotřeby i na vkuse na scénář, když se upíšou takovýhle zrůdnosti. ()

Arsenal83

Pred 30 rokmi by to bola legenda, dnes už len podpriemerný akčňák a kľudne môže Schwarzenegger prižmurovať oči jedna radosť. Okrem tej latinoameričanky Reyesovej som nevedel, ktorá zo ženských predstaviteliek je väčšia lesba. Prehnaná dávka testosterónu medzi mužmi, ženami aj robotmi môže potešiť naozaj len chlapov modelkovského typu 90-60-90. 90 cm okolo bicepsu, 60 výška IQ a 90 mm čurák v stoporenom stave. ()

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

22.12.2023

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě