poster

Sebevražedný oddíl: Rozpoutané peklo

 • USA

  Suicide Squad: Hell to Pay

Animovaný / Akční

USA, 2018, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Šmakózní animovaná přisprostlá brutalitka, ve který desetiletý žáby hulej trávu ve feťáckejch doupětech, anti-hrdinky si dopřávaj lesbickej sex ve výřivce (kreslený bradavky!!), a Harley Quinn je ještě debilnější a nahláškovanější než obvykle. Jo, a taky tu umře cca sto lidí včetně hlavních postav, většinou dost nepěkně a se spoustou krve a mozkomíšního moku. Proč má DC odnož koule jenom v jejich animovaný sekci? Tohle jako celovečerák nenatočíš!(3.5.2018)

 • Kothy
  ****

  Určitě je to lepší než téměř stejnojmenný dva roky starý počin. Parta padouchů je opět pohromadě a má nový úkol, zajistit kouzelnou kartu do nebe. Po cestě mají mnoho překážek, tuto kartu by rádo získalo víc lidí. Setkají se například s Professorem Zoomem, Silver Banshee, Pygem nebo Vandalem Savagem. O podrazy taky není nouze. No prostě tak, jak to DC animáky umí. Sam Liu má spoustu dobrých filmů. "Vsadím se, že čůrá rampouchy." :D(17.6.2018)

 • oveckaoa
  ***

  Oproti tomuhle https://www.csfd.cz/film/363631-batman-utok-na-arkham/komentare/ se jedná o slabší záležitost. Příběh je slabší (hledá se jakási karta zajišťující vstup do nebe) a příjde mě zde až moc postav navíc ke konci to zavání slátaninou jelikož každý zrazuje na počkání. Pochválit se tak dá brutalita zhruba 1 až 2 vtipné hlášky a postava Coperheada. P.s. to Wallerová nepoznala, že Frosty nemá ten čip nebo jakým způsobem ji pak sledovala, když jí to ten Zoom vytáhl?(11.4.2018)

 • hroubek
  ****

  Alespoň v těch animácích nakopává DC Marvelu pozadí. Suicide Squad: Hell to Pay nabízí přesně to co jsem chtěl vidět. Podrazy, záporáky, jenž si nebojí ušpinit ruce, krvavé akční scény, a hodně ujetý humor. Příběh má velmi slušné tempo a dobře pobaví, a neurazí. Objevují se zde méně známe postavy, což vůbec není na škodu, protože se s nimi dá mnohem lépe pracovat, než kdyby zde byly ty nejznámější padouši. Suicide Squad: Hell to Pay je velmi slušný animák, který fandy DC nemůže urazit.(15.4.2018)

 • Martrix
  ***

  Na DC to není úplně hrozný. Ale pořád je to polovičaté ve smyslu pořádně se do toho opřít. Slaboučký a blboučký příběh tomu taky nepomáhá, ale i bez něj to někdy jde, když se to umí a nedělají se kompromisy. Postava Harley osciluje mezi otravností a zábavností, Deadshot je jalovej, Tiger dejme tomu, Kapitán Boomerang(....to jako fakt? Kdo tohle vymyslel?), není dost velkej hajzl, Zoom je neškodnej... . Prostě pořád se nedaří vytěžit z jakž takž zajímavých postav dost na to, aby z toho byla zábava i pro dospělý. Takže pokud budu hodnotit v rámci animovaného DC, je to lepší průměr. Každopádně je to pořád stravitelnější, než co předvádí DCani v kinech.(9.6.2018)