Sebevražedný oddíl: Rozpoutané peklo

Suicide Squad: Hell to Pay

Animovaný / Akční

USA, 2018, 86 min

Šmakózní animovaná přisprostlá brutalitka, ve který desetiletý žáby hulej trávu ve feťáckejch doupětech, anti-hrdinky si dopřávaj lesbickej sex ve výřivce (kreslený bradavky!!), a Harley Quinn je ještě debilnější a nahláškovanější než obvykle. Jo, a taky tu umře cca sto lidí včetně hlavních postav, většinou dost nepěkně a se spoustou krve a mozkomíšního moku. Proč má DC odnož koule jenom v jejich animovaný sekci? Tohle jako celovečerák nenatočíš!(3.5.2018)

Určitě je to lepší než téměř stejnojmenný dva roky starý počin. Parta padouchů je opět pohromadě a má nový úkol, zajistit kouzelnou kartu do nebe. Po cestě mají mnoho překážek, tuto kartu by rádo získalo víc lidí. Setkají se například s Professorem Zoomem, Silver Banshee, Pygem nebo Vandalem Savagem. O podrazy taky není nouze. No prostě tak, jak to DC animáky umí. Sam Liu má spoustu dobrých filmů. "Vsadím se, že čůrá rampouchy." :D(17.6.2018)

Oproti tomuhle https://www.csfd.cz/film/363631-batman-utok-na-arkham/komentare/ se jedná o slabší záležitost. Příběh je slabší (hledá se jakási karta zajišťující vstup do nebe) a příjde mě zde až moc postav navíc ke konci to zavání slátaninou jelikož každý zrazuje na počkání. Pochválit se tak dá brutalita zhruba 1 až 2 vtipné hlášky a postava Coperheada. P.s. to Wallerová nepoznala, že Frosty nemá ten čip nebo jakým způsobem ji pak sledovala, když jí to ten Zoom vytáhl?(11.4.2018)

Alespoň v těch animácích nakopává DC Marvelu pozadí. Suicide Squad: Hell to Pay nabízí přesně to co jsem chtěl vidět. Podrazy, záporáky, jenž si nebojí ušpinit ruce, krvavé akční scény, a hodně ujetý humor. Příběh má velmi slušné tempo a dobře pobaví, a neurazí. Objevují se zde méně známe postavy, což vůbec není na škodu, protože se s nimi dá mnohem lépe pracovat, než kdyby zde byly ty nejznámější padouši. Suicide Squad: Hell to Pay je velmi slušný animák, který fandy DC nemůže urazit.(15.4.2018)

Na DC to není úplně hrozný. Ale pořád je to polovičaté ve smyslu pořádně se do toho opřít. Slaboučký a blboučký příběh tomu taky nepomáhá, ale i bez něj to někdy jde, když se to umí a nedělají se kompromisy. Postava Harley osciluje mezi otravností a zábavností, Deadshot je jalovej, Tiger dejme tomu, Kapitán Boomerang(....to jako fakt? Kdo tohle vymyslel?), není dost velkej hajzl, Zoom je neškodnej... . Prostě pořád se nedaří vytěžit z jakž takž zajímavých postav dost na to, aby z toho byla zábava i pro dospělý. Takže pokud budu hodnotit v rámci animovaného DC, je to lepší průměr. Každopádně je to pořád stravitelnější, než co předvádí DCani v kinech.(9.6.2018)