Profesor T. (TV seriál)

Krimi / Drama

Česko, 2018, 8x50 min

Pavel Řezníček, Sarah Haváčová, Aleš Petráš, Jitka Schneiderová, Luboš Veselý, Lenka Termerová, Igor Bareš, Jan Vondráček, Míra Nosek, Ondřej Veselý, Kamila Trnková, Jiří Maryško, Kristýna Maléřová-Podzimková, Sára Märcová, Barbora Jánová, Johana Matoušková, Roman Nevěčný, Petr Gelnar, Lucie Štěpánková, Jiří Černý, Vasil Fridrich, Jitka Nerudová, Filip Richtermoc, Barbora Milotová, František Staněk, Johana Racková, Petr Mikeska, Claudia Eftimiadisová, Regina Rázlová, Táňa Pauhofová, Hanuš Bor, Mattea D'Amore, Vladislav Georgiev, František Strnad, Lucie Roznětínská, Pavel Nečas, Jitka Doležalová, Eliška Hanušová, Sabina Rojková, Jiří Štrébl, Vojtěch Vodochodský, Tomáš Bambušek, Václav Helšus, Karel Heřmánek ml., Marek Pospíchal, Eva Leimbergerová, Tereza Dočkalová, Petra Špindlerová, Josefína Krycnerová, Andrea Berecková, Leoš Noha, Tereza Kostková, Martin Havelka, Beáta Kaňoková, Jiří Roskot, Denisa Barešová, Jana Holcová, Petra Špalková, Jan Jankovský, Zita Morávková, Kryštof Racek, Markéta Burešová, Lukáš Král, Jiří Bábek, Petr Franěk, Gabriel Cohen, Alexandr Lyutenskov, Anna Jiřina Daňhelová, Jáchym Novotný, Štěpán Staněk, Anežka Hessová, Josef Humpolec, Václav Zelenka

Tv detektivka s hrdinou vysokoškolským profesorem podivínem ( fóbie z mikrobů) s geniální dedukcí, kterých už bylo mraky , ale ikdyž to je převzaté z belgické licence, tak mi ten Řezníček celkem sedl. Občas to bylo zábavné a vyřešení případů se mi zdálo logičtější než Dáma a Král a obsahovalo to méně grotesky než Specialisté.(13.1.2019)

• Ezis

Seriál je původně belgický a běžel v belgické televizi. Nova ho převedla do českého prostředí. Originál je hodně dobrý. V českém prostředí to funguje o trochu hůře.(7.1.2019)

Hodně průměrný seriál. Tři hvězdy jen proto, že mám ráda podivíny a bojím se bacilů:)(2.1.2019)