Ano, šéfová!

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2018, 6x55 min

Nová dvojice v populárním pořadu začíná svoji misi! Jitka a Santo jako zkušení a úspěšní gastronomové budou zachraňovat nefungující restaurace. Sledujte každý týden zábavné i tragické příběhy z hospod, a jak se s nimi svérázná Jitka a její syn Santo poperou... Novinka s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem volně navazuje na pořad Ano, šéfe! Jitka dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu, ale před několika lety se i se synem vrátila do Česka. Každý z nich zde vede vlastní restauraci, v níž se snaží zúročit zkušenosti s italskou pohostinností a německou precizností. Diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale budou moci také nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna. (TV Prima)

kritkMd odpad!

Nějaká p*ča co se za komančů odstěhovala do německa a tam si vytvořila hospody, vzala si "itala" a má rozmazleného haranta. Tak bych popsal hlavní "hérečku" jinak li zvanou šéfovou. Škoda že se na to ten Pohlreich vysr*l. S ním to byla alespoň sranda. Stačilo mi jenom 10 minut a už jsem zjistil, že oba jsou rozmazlení snobáci, co si stěžují na každou kravinu. Ženská si myslí že je nějakej profík jenom protože si v německu otevřela několik restaurací. Její harant (přizdi*ráč), je očividně namyšlený idiot, který si myslí že ví všechno a je nějaká vip. Hned v prvním díle (nevím jestli je to první díl, byla to nějaká hospoda na barandově v praze) skritizovali všechno, co by ani pohlreich neskritizoval. Jakmile ti dva mentálové zjistili že v jídelním lístku je místo gnocchi napsáno noky, tak se málem posr*li. Hned mladej frája začal vysvětlovat že se to píše jinak, prootže on je přeci ten inteligentní, italský klučina. Nehorázná kravina toto. Byl bych mnohem radši kdyby místo tohoto dávali staré díly Ano šéfe. ()

trickmaster odpad!

Mohli jste to zakoncit jako Her Pohlreich! S gracii a se vsi uctou, ale ne. To by nebyla TV Prima a klasicke zumpovstvi. Jeden z mala ceskych poradu, ktery se dal celkove v TV sledovat, a to zejmena kvuli charakternimu cloveku, ktery mel vsechno co ma spravnej showmen mit. Protoze ano, kupodivu - svete div se - "Kitchen Nightmares" je SHOW!! Pohlreich umel byt vulgarni, temperamentni, lehce a prijemne agresivni, zaroven zabavny, pokorny a empaticky! Neprehanel, necukroval a nehral to na divaky. Delal to tak, aby si zachoval svoji dustojnost a myslim, ze v tomto poradu to byl prave Zdenda, kdo tomu sefoval a ne televize. Tihle dva? Co to je proboha za klauni? Prima proste neumi skoncit vcas a potrebuje si tu drzku nabit, aby zjistila, ze pokracovani noveho "Ano sefe" proste skonci driv, nez se dotoci do konce. Ostatne jako se vsim, co ma v tv nejake nove pokracovani.... Jsem znechucen, zklaman a Zdendovi palec nahoru, protoze vcas poslechl svou intuici a vedel, ze se z toho uz nic vic vytezit neda! 😉 ()

Trilobajt

Taková česko/německo/italská parodie na Ano šéfe! I když scénárista asi zůstal podle všeho původní, neboť tolik známých hlášek se opakuje až hrůza (tohle jídlo mě baví, ...si nás zavolali a vyslali SOS atd.). Začátek reality show celkem krušný. Paní máma Pagana a malý Pagáč působí strašně nesympaticky. Líbí se mi, jak se elegantně natahuje stopáž pořadu. Pagáč něco řekne a maminka to po chvíli zopakuje. Nechci pořad hned zatracovat, neboť původní ano, šéfe s Pohlreichem mě ze začátku taky nijak zvlášť neoslovilo. Ale Zdeněk působil jako daleko větší profesionál a expert než tihle dva dohromady. Co se prvního dílu týče, přijde mi to jako hodinové tlachání do prázdna s lekcemi italštiny, ale... uvidíme dál.. Docela fajné jak se majitel rozohnil na Pagáča, jednu chvíli jsem myslel, že ho naseká do lazaní :) ()

geo.nohejl

Zas tak hrozné to není.. samozřejmě na Zdendu to nemá.. paní není žádná šéfová, ale spíš hodná sousedka, ale mladej Taliánek mě celkem baví.. po prvním díle lze těžko hodnotit. Zdeněk si za těch 10 let vybudoval renomé, ale vsadím se, že po jeho prvním díle to nebylo o moc lepší, jak u paní šéfový. Lepší jak Ano, šéfe! to nebude, ale věřím, že mi ti dva imigranti ukážou zákulisí českých hospod stejně zajímavě jako Zdeněk. ()

jjjerry odpad!

Zkusím prvně hodnotit pořad bez srovnávání. Prvním varováním je hned trapná "znělka". Hlavní dvojice nemá charisma, vše zní moc uměle, škrobeně. Nevim jeslti je scénář tak špatný, nebo nedostali prostor ale výsledek je tristní. Přiznám se, že jsem celý díl nedokoukal... Prvně nechápu, proč měnit koncept co funguje? (To udělá opravdu jen hlupák. "Orginál" Gordon Ramsay, má jednoho šéfa, ne dva! co se musí jakoby trapně bavit mezi sebou, Slovenský Áno Šéfe neměl takovou popularitu ale taky byl jeden dobrý šéf a vedle tohoto to bylo skvělé). Pohlreich nastavil laťku vysoko, takže srovnání sem se neubránil. Ale pustil jsem si první díl Pohlraicha, zajímalo mě jeslti byl "dobrý i v prním díle a nejsem jen zvyklý na profíka. Vau a to je něco jiného...od prvních chvíle je Pohlreich vtipný, zábavný, poradí, použije selksý rozum, nekritizuje jen jako puberťačka na svym blogu. Nemá umělý trapný kecy "hej tady je krásně na vesnici". Až nyní sem pochopil,jaký je Pohlreich machr. PS: ta režie je teda hrozná. Proč tam je že někdo šlápne do ho*na? To fakt neumí natočit lepší materiál? Nebo byl střihač nalitej? ach jo A ta "nová dvojice" ? Nechápu, že do toho šli. To mají takové sebevědomí nebo jsou hloupí, možná asi kombinace obojího. ()

Oggy007

Jako uplej odpad to neni, ale proti Zdenkovi je to suchy, mdly, bez energie. Zdenek byl persona, autorita, vedel o cem mluvi. Ono mit restauraci a mit restauraci je dost veljy rozdil. Myslim, ze tihle dva dlouho nevydrzi. ()

DanZverina

Vzhled a vyjadrovani toho typka me vylozene sere, jeste nikdy jsem nevidel 2 tak nesympaticky lidi vedle sebe. Jako bizar jednou za cas dobry. ()

Tsuki003

Smutná ukázka toho, jak tragický konec může vzít pořad, který prostě nechtějí tvůrci ukončit. Po mnohých řadách se Zdeněk Pohlreich nechal slyšet, že už s tímto končí, že na to nemá žaludek, nicméně se nechal přemluvit k dalším návratům. Jenže ve chvíli, kdy už toho opravdu nechal, se TV Prima radši pokusila vzkřísit mrtvolu, než aby takto úspěšný a oblíbený pořad důstojně nechala odpočívat v pokoji. Zkraje chvíli trvalo, než jsem si Pohlreicha oblíbila, ale pak mi nezbylo než obdivovat jeho schopnosti jak v oblasti gastromie, tak provozu, reklamy... zcela prosté logické uvažování, které ale nemá každý. Navíc má smysl pro humor, má jistý svůj styl, a v neposlední řadě je velice lidský - toho, kdo to potřebuje povzbudí, toho kdo by zasloužil nakopat do řitě, pomyslně nakopne. Je to prostě veliká osobnost a tu opravdu nedokáží nahradit dvě komické (nikoli zábavné) figurky, které mají rádoby zkušenosti z "velkého světa". Proč je to Santó a ne nějaký Honza nebo Kuba? Proč jsou to nesympatičtí lidé, naprosto neznámí a neznalí? Hnus. Milá TV Primo, laskavě uznej, že z Ano, šéfe není nutné dělat nekonečný seriál a vyrob něco nového, pokud možno dobrého. Ale to bychom jako diváci asi chtěli moc.. ()

Grázl83

Pagani se na to nehodí, nejsou to lidé do showbusinessu. Pokud chtěla Prima navázat na Pohlreicha, sazka na tyto dva byla totálně mimo. Měli si raději najít nějakého šéfkuchaře. ()

chup44

Keď Polhreich oznámil koniec Áno Šéfe, aj sa mi uľavilo, lebo posledné epizódy už to bolo dosť hrotené a kvitoval som rozhodnutie v najlepšom treba skončiť. Potom prišla náhrada, nejak som to nehodnotil odpadom ani nehejtoval, bol vidieť rovnaký realizačný tím a aj režisér, len iný hlavný “hrdina”. Mama so synom nesadne asi každému, mne nevadili, bolo vidieť, že sa vyznajú. No ale pointa. Potom prišiel opäť Pohlreich s tým supersefom a to som jedinú časť pretrpel, už upútavka ma vydesila. Z veľkej milosti som tomu dal 2*, tak týmto dvom dám 3* ()

mavin odpad!

A to je jako cooooo???? WTF🖕🙈👎Jeden hulvát odešel a 2 totální píče přišly! Kráva co neumí snad uvařit ani čaj a chytrolín co spálí i vodu na kafe, tady je vidět debilita lidí, co přesně prima potřebuje, tak jako kretény do prostřena a magory harampádí z hůry!!!🙈💣💩💩💩💩 ()

onde odpad!

Takže, ještě větší tragédie, než jsme asi všichni doufali. Dvojice bez jakkéhokoliv charisma, která dokonce vypadá, že vůbec neví co dělá. Moment, kdy to je totální WTF, když mladý nasere majitele, který jim vysvětluje co tam vše dělají a máma mu v nouzi řekla, že má povadlé kytky... Definuje všechnoi. Vítku, proč jste to nevystřihli? :D Tohle Klusák s Remundou začali parodovat už od začátku, asi na Primě vybrali špatný kamarády. Jelikož je určitě natočená půlka první serie, tak jsou dost v háji... ()

Ondr4H odpad!

Vypnul jsem to když se tyhle dva světácí podivovali nad nokem a párkem xxl.Prostě všudybylové, všemu rozumí, od všeho mají klïče.Čekal jsem když ta tetka toho mamánka začne kojit, to by sedělo k téhle dvojici mocného úderu.Zdenda chybí a to hodně, ten defakto táhl celej ten pořad a povýšoval ho nad běžnou látku primy.Teď jsou tady ti dva a přál bych jim ať se udáví rudým bolševickým NOKEM! ()

Trumpetista

Zdeněk s Ano, šéfe! nasadil hodně vysokou laťku, ale blbý to nebylo. Nečekejte hlášky, nečekejte, že se budete za břicho popadat. Možná to chtělo pojmout trochu jinak než Ano, šéfe! protože člověk logicky srovnává. Ale odpad to rozhodně není ;-) ()

Najnou odpad!

Proč jste ho nenechali umřít? Důstojně, s trochou sebeúcty ho nechat odejít. To by bylo gesto hodné velikána. Jenže to se v našich luzích a hájích nenosí. A to tentokráte nemluvím o Lihošovi. Ale vlastně ani o Zděndovi ne, toho nikdo na věčnost posílat nutně nemusí. Proč ale do psích náušnic musí Prima za každou cenu ždímat formát, který mohl odejít na vrcholu? Alespoň trochu oddychu by si chudák zasloužil. Ale to ne, raději mu k narozeninám udělají tak debilní znělku, že se většina diváků (a/nebo jejich televizních přijímačů) nedožije ani prvního rozhovoru hlavních protagonistů zahraného kvalitativně někde mezi Policií v akci a Nebezpečnými vztahy. Z nějakého perverzního důvodu, snad kvůli pietě, jsem chvíli uvažoval nad jednou hvězdou. Nicméně už dlouho se mi nestalo, že bych po třech minutách žadonil "Prosím nebudeme to dokoukávat, viď?" ()