Policajtky z L.A.

(TV seriál)
  • USA L.A.'s Finest
Akční / Komedie / Krimi
USA, (2019–2020), 26 h (Minutáž: 60 min)

Jessica Alba, Gabrielle Union, Jake Busey, Jordan Rodrigues, Hannah Barefoot, Zach Gilford, Billy Malone, William Mark McCullough, Zoran Korach, (více)

Série(2) / Epizody(26)

Spin-off populární filmové série Mizerové se soustředí na agentku Sydney Burnett (Gabrielle Union), která se v minulosti snažila na Miami zastavit drogový kartel. Ta se nyní přestěhovala do Los Angeles, kde se stala detektivkou, a rozhodla se svou komplikovanou minulost hodit za hlavu. Její novou společnicí se stane Nancy McKenna (Jessica Alba), pracující matka, která má podobně složitou minulost jako ona. Nezbude jim však než spolupracovat, protože při chytání nejnebezpečnějších zločinců v Los Angeles není čas na obcházení pravidel! (AXN)

RedRose

Fakt mám problém na mnoha místech jim ty drsňačky uvěřit... Alba ještě celkem v pohodě, ale Union, která by to měla táhnout (protože byla ve filmu?!), to táhne spíš dolů! Nehledě k faktu, že celá hlavní linka je její pomsta do které všechny okolo vtáhla, což je fakt trochu divný... ()

Gogo333

Má jit o spin-off Mizerů, takže tu máme hodně podobného. Dvě snědé policistky, auťáky a hodně akce. Alba vypadá pořád dobře. Příběh mě moc nezaujal. Akce je občas trochu přehnaná. Efekty nic moc. 40% ()

blondboss

Mám rád Jessicu Alba a bolo dobré ju po čase vidieť, tobôž keď to bolo v seriáli, ale musím povedať, že v tomto prípade sa jedná o veľmi podpriemerný seriál, ktorý podľa mňa so samotnou sériou Bad Boys nemá prakticky nič spoločné. Dá sa povedať, že sa len vykradol koncept, použili sa dve snedé baby a tvorcovia si mysleli, že zarobia na tom ťažké prachy. Naozaj je to na úrovni priemernej televíznej kriminálky, ktorú hravo predčilo aj slovenské Za sklom. Takže tento seriál určite neodporúčam, neuvidíte totiž nič nové. 40 % ()

Zix.

Mizerové jako seriál a se ženskými hrdinkami? Docela to funguje a líbí se mi. Očekával sem klasickou detektivku plnou chytrolínů a občas menší akci, ale příjemně jsem se mýlil. Menších případů tam je málo a jsou spíš okrajový, protože se řeší jeden veliký, který je propojený s minulostí hlavní hrdinky Syd Burnettový a postupně dalších nových postav. Až na slabší začátek mě seriál moc bavil a líbí se mi komplikovanost a propojenost všeho tak, že to nešlo vyřešit během jediného dílu jak je to u většiny detektivních seriálů. Jediná vada je, že ten celý největší případ vznikl kvůli pomstychtivosti Syd, která do toho ostatní namočila a očekával sem nějaké zakončení první série. Druhá série se mi sice nelíbí tolik jako první, ale furt je to povedený a zápletka dobrá. Navíc je tam neustále napětí a ani další pořádný překvapení nechybí. ()

• Ve 26. minutě si berou Benové Baines (Duane Martin) a Walker (Zach Gilford) zbraně z kufru, který nechají otevřený. Následuje scéna ze shora, kdy je zavřený a v další scéně znovu otevřený. (Zix.)
  • V průběhu natáčení první série se vážně zranili výkonní producenti Brandon Margolis a Brandon Sonnier, kterému částečně amputovali nohu. (Zix.)