Prvý denne vysielaný seriál zameraný na nadprirodzené javy. Na svoje roky vzniku disponuje kvalitnými špeciálnymi efektmi, dobrými kostýmami a presvedčivými hereckými výkonmi. Niektorí herci prežili pri natáčaní doslova svoje životy.(21.12.2011)

Tak řekl jsem si že tenhle seriál nebudu hodnotit do té doby dokavaď neuvidím aspoň polovinu dílů. No a ten čas nastal. Stejnak ale nevím co bych k tomuhle řekl, není to seriál pro každého. Kdo čeká hodně upírů bude zklamán, kdo čeká nějakou romantiku bude zklamán, tohle je takový mišmaš, který ale pod vedením Dana Curtise funguje výborně. Atmosféra byla hodně silná a celý seriál(nebo spíše to co jsem viděl) byl hodně příjemnej.(26.3.2013)

Řekněme, že tu jsou mezi námi fandové, co už viděli minimálně polovinu z 1225 dílů (dle Wiki, dle IMDb 1245), ale já tak daleko ještě nejsem ;) Každopádně revival z 1991 je geniální a nový Burtonův film se maximálně povedl.(10.10.2009)

• Vishnar

Mám za sebou dílů: 18(15.6.2019)

• Mishqo

pokial ja viem tak to ma až 1245 casti(6.2.2011)

• - Seriál má se svými 1225 epizodami prvenství mezi slavnými a dlouho produkovanými, fantastikou říznutými projekty jako třeba Pán času (od r. 2005) nebo Star Trek (od r. 1966). Překonává jej jenom další paranormální soap opera Passions (od r. 1999), která má o pouhých šest epizod navíc. (movieband)