Gilmorova děvčata - Série 7 (série)

Drama / Rodinný / Komedie

USA, 2006–2007, 17 h 37 min (Minutáž: 41–60 min)

Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Melissa McCarthy, Keiko Agena, Yanic Truesdale, Liza Weil, Sean Gunn, Matt Czuchry, Kelly Bishop, Edward Herrmann, Liz Torres, Sally Struthers, Rose Abdoo, Honorine Bell, David Sutcliffe, Amanda Thorp, Kathleen Wilhoite, Michael DeLuise, Todd Lowe, Hannah Leigh, Jennifer Rhodes, Ronnie Alvarez, Nick Lane, Courtney Taylor Burness, Sherilyn Fenn, Vanessa Marano, Michelle Ongkingco, Krysten Ritter, Amy Sloan, Ashley Fink, Adetokumboh M'Cormack, Chris Payne Gilbert, Vanessa Branch, Jackson Douglas, Scott Michael Campbell, Danny Pudi, Ian Patrick Williams, Yuri Lowenthal, Emily Kuroda, Endre Hules, John Alton, Lance Barber, Steve Braun, Wendy Allyn, David Weidoff, Danny Strong, Douglas Jackson, Ingrid Sanai Buron, Cody Klop, Samantha Droke, Sebastian Bach, Jimmy Bennett, Jill Basey, E.J. Callahan, Gregg Henry, Kristof Konrad, Jocelyn Towne, Alex Ball, Kathy Baker, Ted Rooney, Dakin Matthews, Beth Kennedy, Mark Charran, William Bogert, Katie Walder, Christiane Amanpour, Bo Barrett, Jim Hoffmaster, Cameron Bender, Brandon Ford Green, Mia Cottet, James Lashly, Phil Abrams, Denise Dowse, Cheryl White, Giovannie Espiritu, Tim Snay, Jean St. James, Wayne Wilcox, Austin Tichenor

Helen Pai

Zvuk:

Brian Harman

Scénografie:

Melissa M. Levander (set dekoratér), Jim Mees (set dekoratér), Mel Cooper (set dekoratér)

Kostýmy:

Brenda Maben

Komentáře uživatelů k sérii (1)

Sedmá série už opravdu mlela z posledního, takže je moc dobře, že se tvůrci rozhodli seriál ukončit. Přestože mě pomalu a jistě začínala štvát bezstarostnost a marnivost vyšších společenských vrstev, do kterých se Gilmorova děvčata v průběhu let a zejména v téhle sezóně doplahočila, tak nelituji, že jsem s nimi tu cestu absolvovala. Když pro nic jiného, tak minimálně pro to rdící se a neumělé vyznání lásky Lorelai Lukovi formou barového karaoke podání písně I Will Always Love You od Whitney Houston ve dvacáté epizodě. Pro tuhle dojímací scénu bych asi přetrpěla cokoliv.(4.12.2020)