Série(2) / Epizody(16)

V krušných počátcích zombie apokalypsy se skupina zcela neznámých lidí musí semknout a najít v sobě sílu, aby dokázali přežít a dostat se zpátky ke svým blízkým. (Netflix)

Recenze uživatele Trevor k tomuto seriálu (3)

Temné léto (2019)

Škoda že Black summer nepriniesol trochu ucelenejší príbeh, pretože niektoré epizódy boli ozaj pomerne vydarené, najmä Drive a Diner. Tvorcovia pracovali jednak z klaustrofobickýmím prostredím, jednak s otvoreným svetom a zombie apokalypsu sa im podarilo zobraziť pomerne dobre, ale ku žiadnej z postáv som si nedokázal vytvoriť lepší vzťah či sympatie a tak bol príbeh miernym sklamaním. Stále sa však jedná o jeden z lepších seriálov v ktorom sa objavili Zet. ()

Tok lidí (2019) (S01E01)

Ako pilotný diel postačujúce, zatiaľ sa zbežne zoznámime s ústrednými postavami filmu, snáď sa tvorcom v nasledujúcich epizódach podarí lepšie vysvetliť príčiny vzniku yombie apokalypsy a nebudú mlátiť iba prázdnu slamu, ako sa tomu vo filmoch či seriáloch s touto tématikou často stáva. Na druhej strane práve filmov, v ktorých sa vyskytujú zombíci je pomerne veľa a chce to poriadne sa zamyslieť, aby ste prišli s niečím novým, čo nebude vyzerať ako niekoľkokrát videné klišé. ()

Chata (2021) (S02E07)

Veľmi dobrá atmosféra prvej polovice epizódy v ktorej Anna hľadá duchov a úplný záver, posledná večera však vyzerá akosi zvláštne, so stiahnutými žalúdkami by toho toľko naraz asi nestrávili, ale celkovo najlepšia epizóda druhej série... ()