Reklama

Reklama

Velký lov

(seriál)
  • USA Hunters
Trailer 2
Drama / Krimi / Mysteriózní
USA, (2020–2023), 16 h 3 min (Minutáž: 40–83 min)

Tvůrci:

David Weil

Hrají:

Al Pacino, Josh Radnor, Saul Rubinek, Lena Olin, Ebony Obsidian, Kate Mulvany, Logan Lerman, James Le Gros, Carol Kane, Jerrika Hinton, Henry Hunter Hall (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(18)

Velký lov sleduje svérázný tým lovců nacistů, kteří roku 1977 zjistí, že jich do USA uprchly stovky. Proto udělají to, co by podnikla každá parta bdělých drsňáků. Vydají se na krvavou cestu odplaty a spravedlnosti. Brzy ale odhalí rozsáhlé spiknutí a závodí s časem, aby zhatili nové nacistické plány na genocidu. (Prime Video)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (28)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Od začiatku ma to rozčuľovalo, ujačená ženská a hlupák čo strieľa dookola ako blázon. Nerozumiem, prečo sa stále vraciame k trápnemu Tarantinovému štýlu, veľa krvi pre nič, v takých filmoch nie je ani trochu ľudskosti. No a čo je najhoršie, zase sa opakuje dokola tá istá téma, nacisti a židia. Už je to únavné. ()

erased 

všechny recenze uživatele

Hunters mají asi vůbec nejtrefnější úvodní titulky - všichni lovci jsou doslova a do písmene jen naleštěné figurky bez špetky osobnosti a života. A v křečovité snaze přiblížit se trendu retro a komiksových filmů (obzvlášť všudypřítomné šustění stránkami Watchmen) i soudobým západním problémům bych se vůbec nedivil, kdyby zdejší militantní celospolečenské nazi-konspirace udělaly antisemitu i z kdejakého žida. Za vypíchnutí tak nakonec nestojí ani německým přízvukem žvatlající Al Pacino ve své první seriálové roli, nýbrž jen famózní originální soundtrack Cristobala Tapia de Veer. Snad se tentokrát dočkáme vydání celého OST. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

první dva díly naznačily,že tohle mohla být opravdu pecka v lehce přestřeleném Tarantinovském duchu,ale bohužel posléze vše sklouzne ke standardní seriálové thrillerovce,kde sice tu a tam vykoukne světlejší moment,ale jinak svůj potenciál nenaplňuje ani z poloviny.Dokonce ani ten finální zvrat (byť se dal po všech těch náznacích čekat) nepřináší ani zdaleka takový šok.Upřímně lituji tvůrců,že se jim povedlo tak moc prošustrovat přítomnost někoho jako Al Pacino a upozadit ho na úkor někoho jako Logan Lerman,kterému ani po letech nevěřím byť jen jednu emoci a jeho skoro konstantní výraz tyraného štěněte mi velmi často vytáčel do běla...60% ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. série: Tohle je hodně zvláštní oříšek. Sledujeme jednoduše seriál, který z nějakého důvodu začne v celku velkým, dlouhým, chytlavým, napínavým a skvělým pilotem. Ten funguje prostě skvěle i jako film, umí zaujmout a vypadá prostě skvěle. Mně dost napomáhá, že se zajímám fenoménem nacismus a Němců po válce a jejich přítomnosti v Americe po druhé světové. Tohle mi tím pádem dost sedne. Než přijde druhý díl, třetí, čtvrtý a takhle pokračujeme až do desátého. Je až s podivem, co se s tímto kusem stalo. Kvalita v rámci nějaké pospolitosti, dramaturgie a nebo řemesla obecně jde do kopru dříve než bych mrkl. Seriál si dost často vymýšlí až v takových rovinách, kterou jsou až dehonestující a hnusné. Nešetří na násilí, což mě jako odchovanci na Tarantinovi ani nijak nevadilo, ale v tomto případě mě to bilo do očí až moc. Ať takovým způsobem, že jsem byl tvůrci znechucen onou zbytečností a krutostí. Prostě zbytečná krutost. Do toho se vám neustále vměšuje nějaký styl odlehčeného vyprávění, kdy postavy o sobě smýšlí jako o komiksu nebo co, ale od toho se zase po jedné scéně upustí. Seriál je tak ultimátně nekonzistentní, chaotický a aby toho nebylo málo, tak postupem času i otravný. Když pominu druhý díl, nedá se o tomto přemýšlet jinak než jako o ztrátě času, kde byl nějaký potenciál, ale ten se ztratil v moment, kdy si z toho tvůrci udělali nějakou hahaha show bez nějakého zájmu a nebo snaze kvalitního zpracování. Hodně smutná kapitola toho, co předvedl Amazon. A něco, co rozhodně nehodlám sledovat v následující době. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Tvůrci se nedokázali rozhodnout, zda chtějí točit ulítlou retro komiksovku s tarantinovským rukopisem, anebo vážně laděnou záležitost hledající inspiraci v akcích Nakamu, který krátce po II.SV naháněl nacisty zodpovědné za genocidu. Snaha skloubit obě pojetí vyústila ve stylistický chaos, který byl místy k nekoukání. Nepomáhá ani snaha naroubovat na dobu minulou současné společenské neduhy a samozřejmě by to nešlo bez černé agentky FBI, která je pochopitelně lesba. Příliš zajímavě nepůsobí ani postavy a konkrétně ta Lermanova tu působí naprosto nedůvěryhodně. Korunu tomu nasazuje veletoč na závěr, za který by se měl jít někdo zastřelit. Netvrdím, že se tu nenajde pár dobrých věcí a musím říct, že v některých chvílích jsem s i bavil. Jenže problém je, že už si nepamatuji u čeho. Velké zklamání, 30% ()

Galerie (137)

Zajímavosti (1)

  • V epizodní roli Herr Muntze vidíme na posteli Zdeňka Maryšku, který měl možnost se i sám nadabovat v českém jazyce. (Ivoman)

Související novinky

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Nový rok znamená samozřejmě taky nálož nových seriálů a hned v lednu začneme zjevně zostra. Hollywood totiž odmítá zpomalit, a tak nás už zkraje roku čekají jedny z nejvýraznějších počinů… (více)

Filmový Blade má novou scenáristku

Filmový Blade má novou scenáristku

06.02.2021

Marvel zase jednou přepisuje historické tabulky. Vůbec poprvé totiž najal pro jeden ze svých filmů – konkrétně filmového Bladea – černou scenáristku. Stacy Osei-Kuffour má na kontě několik velice… (více)

Reklama

Reklama