Superšéf 24 hodin do pekla a zpět

(pořad)
Rozhovor
Reality-TV
Česko, 2020, 4x55 min

Zdeněk Pohlreich se vrací ve velkém stylu! Zdeněk během neuvěřitelných 24 hodin podává pomocnou ruku restauracím, které už neví, kudy kam. Vyvede Zdeněk žalostný podnik doslova z pekla? (TV Prima)

Ondra84

Jeden díl stačil víc mě nezajímá nahráta dopředu domluvena sračka zafinancovana beztak tatínkem rádoby majitelky ()

sun.eagle odpad!

Po prvním díle je to čistý odpad. Nevěrohodné, nezábavné, divně sestříhané. Pohlreich v převleku trapas. Udělali z toho guláš, kde se skáče násilně od jednoho ke druhému a nějak se zapomnělo na zábavu. Nevím nakolik se musí držet nějaké licence, a na kolik si to může produkce sama doladit, ale tenhle koncept mě zatím vůbec neoslovil. Zkouknu ještě jeden díl a uvidíme, třeba to vypilují. ()

GoodStenly

Nechápu, jak toto můžete považovat za lepší formát, než "ano, šéfe"... To je prostě česky řečeno SRAČKA. Na začátku vidíme na plazmě jaký mají kuchaři v zázemí bordel, chaos a špínu..., záběr na zaměstnance, kteří se prosím SMĚJÍ - co to jako má být, točí snad veselohru nebo snad parodii...!? Po měsíci je nikdo nepřijede navštívit, naopak sami majitelé si udělají vlastní konečné zhodnocení. No comment ()

Horn odpad!

Předchozí řady jsem sledoval rád a těšil se i na tuto. Obrovské zklamání - místo seriozního pořadu trapná reality show. Záběry ,,inkognito,, v kterých se objevuje mikrofon a pohyb kamery. Vše nahrané a na rádoby efekt. Hloupý pořad pro hloupé lidi - taková jako Policie v akci. Zklamání. ()

Capitano3 odpad!

V nejlepsim prestat, v nejhorsim pokracovat... ...dokud sype. Divak trpi. #sorryjako, ale v Cesku se varit neumi. Nejlepsi jidlo na prvni benzince v Rajchu. ()

Paajiik

Po shlédnutí jedno a půl dílu musím konstatovat, že mě nový formát nějak prostě nebaví. Z každého záběru mě fackuje to, že kecy ohledně toho, jak je vše utajené a nikdo nic neví, jsou opravdu kecy. Když chodí číšníkům a kuchařům za prdelí s půlmetrovou kamerou, natáčí kolem jednoho konkrétního stolu a vše je jako pěst na oko, tak nemůže být nikdo snad tak hloupý a netušit, o co alespoň přibližně půjde. Asi mě to opravdu nebaví kvůli té umělosti a nereálnosti. V Ano, šéfe alespoň personál věděl, co se děje a i když nevěřím, že by tam nebylo umělkování za účelem vyšší sledovanosti, senzacechtivosti apod., tak to bylo výrazně zajímavější, i s matkou a synem, kteří Polreicha vystřídali mě to bavilo vážně o hodně víc. ()

M4RT1NEK odpad!

Ano Šéfe byl skvělý projekt, který s radostí shlédnu opakovaně, je li v televizi. Tohle je absolutní hovadina! Snad tomu nikdo nevěří, že tam je tajně. Třetí díl, vysílán 21.2.2020 je absolutní domluvená reklama krachujícího podniku kuchaře z Ano Šéfe! ()

Mac._

Oproti "Ano, šéfe!" se to, mně osobně, nelíbí. Je to jen můj osobní názor, ale vážně produkci pořadu nebaštím, jak jsou všichni kolem překvapení, kdo se jim to v podniku objevil. Nejen, že natáčení musí být objednáno majitelem podniku, ale pobíhání po lokále a kuchyni s "jakože skrytou kamerou" je vrchol trapnosti, kterou snad tvůrcům spolkne jen totální naiva. A porovnám-li znovu s Šéfem, úplně se vytratila poetika a humor, které měl divák čas od času možnost vidět. Zdendu mám rád, ale tohle se nepovedlo. ()