Superšéf 24 hodin do pekla a zpět

(pořad)
Rozhovor
Reality-TV
Česko, 2020, 4x55 min

Zdeněk Pohlreich se vrací ve velkém stylu! Zdeněk během neuvěřitelných 24 hodin podává pomocnou ruku restauracím, které už neví, kudy kam. Vyvede Zdeněk žalostný podnik doslova z pekla? (TV Prima)

brzozin

Zdendu Pohlreicha mám rád jako hláškujícího odborníka, který ve svém Ano šéfe! učil restauratéry a s nimi i český národ, jak má vypadat restaurační podnikání a jaké služby by mělo poskytovat. Myslím si, že má lví podíl na tom, že za poslední roky šel tenhle obor hodně nahoru. Za tuhle osvětovou misi by zasloužil uznání. Tento pořad je ale jenom trapná, nabubřelá, děsně drahá a šílené megalomanská šou, která je totálně o ničem. Fakt nemám rád, když že mě někdo dělá vola. ()

ZHODNOTITEL

Zdeněk Pohlreich to zkrátka táhne. Ono je svým způsobem jedno, co to bude za pořad. Když tam bude, bude to minimálně dobrý. Čekal jsem trochu lepší rozuzlení jeho skryté podoby před obsluhou a ne, že si půjde na toalety sundat vousy a pak se mezi ostatní vrátí jako by nic. Kdyby přišel hlavním vchodem, výsledek by byl úplně stejný. Také fakt, že tam chlapi lítaj s kamerami a vlastně to má být inkognito mě pak vede k myšlence, jestli ty blbce dělají z toho personálu, nebo z nás, jako diváků. ()

Matamoroz

Tolik bych to nezatracoval. Po prvním dílu dávám 3 hvězdy, pak se uvidí...Je to takové klipovité a zrychlené, taky to převlékání Zdéňi za každou cenu mně připadne samoúčelné. Celkové vyznění prostě už není tak upřímné a spontánní, jako bývalo Ano šéfe. ()

Aniki odpad!

Na puvodni verzi se dalo mnohdy nejen koukat, ale docela slušně se i pobavit. Jak zde jiz zaznelo, toto pokračování je opravdu milovy krok zpet, kašírované, přehrávané....zkrátka "výměna manželek" kombinovaná s "jak se staví sen". Nejvíce mne irituje deklarovaný špízluňk skrytými kamerami, které jsou ve skutečnosti běžnými záběry, aktéři mají porty s dráty za uchem, coz je viditelné i pro děcko, natož pro pingly. Celý pořad se prostě tváří jako objevný formát, ale je to skutečně žalostná katastrofa. Průměrné pořady a jejich neustále umělé nastavování novymi a novymi díly je prostě znakem doby a jde o obrovský nevkus. ()

Adaaamecek

Těšil jsem se na nahlaškovanou a velkolepou show. Těšil jsem se na 3× větší a velkolepější ano šéfe, ale tohle? Strašně veliké a zbytečně zklamání protože tohle mělo veliký potenciál. 1/10 ()

Pete1790

Už podle upoutávek bylo vidět, že to bude jedna velká nahraná umělotina. Ale po zhlédnutí prvního dílu je to ještě horší než jsem čekal. Všechno přehrané, nahrané, zveličené... Zdeňka mám rád, ale tohle je průšvih. Dám tomu ještě šanci, ale zatím to vypadá na show z ochotnického divadla typu soudkyně Barbara. Jinak pro pana Ajfista, to že malém propadl řekl sám před několika lety, ale ve světě se naučil to co umí. Přečtěte si co o něm říká třeba takový Roman Paulus. A pokud někoho haním za slovník, tak nejdřív vezmu koště a zametu si pořádně vlastní práh. ;-) ()

SZYslak odpad!

Velká očekávání, návrat mistra ...a vyšel nám z toho falešný ohřátý kuřecí řízek. Jako ZĎĚŇKU, vyser se na to. ()

chup44

“Jestli je tohle italská restaurace, tak já jsem Benito Musolini”. No a keď toto nie je nahraté dopredu, tak ja som Quentin Tarantino. Už posledná séria Áno Šéfe mi v niektorých veciach úplne nesadla, ale bola relatívne dobrá. Za to tu máme formát americkej verzie Ramsayho, tj. dopredu naplánovaný priebeh “príde sa, všetko bude stáť vždy za hovno, hlavný hrdina to zachráni a ukončíme to emotívnym americkým happyendom”... Nie! Toto je fakt posun dozadu. ()

GzL

Pohlreicha mám rád, "Ano, šéfe!" jsem viděl všechny díly několikrát, ale tohle i když jsem zatím viděl jen první díl, je vážně o ničem. A nic nenaznačuje, že další díly, pokud budou v tomhle formátu, budou lepší. Za mně, velké zklamaní! ()

Standey odpad!

Ty vole tak Zdenda se maskuje jak Fantomas aby kolem něj pak v lokále koužily kamery jako vosy kolem shnilé višně a celou tu taškařici završí reklamou na casting do pořadu, který je ale mimochodem utajený :D No to mě poser :D ()

Teron

Jedna hvězdička dolů za to, že jde o stejný obsah v řekněme koncentrovanějším formátu, jinak s tím nemám výraznější problém. Metodika konfrontace personálu restaurace se záznamem a současně se zákazníky spojila dohromady to, co Pohlreich dělal ve více fázích. Takhle to vyznělo ještě úderněji. Jediný, co mě možná trochu mrzelo, byla totální revitalizace prostoru, která byla trochu moc "darem shůry" včetně všech spotřebičů apod. V původním Šéfovi se musel personál naučit líp bruslit ve vlastním zázemí, dostali maximálně pár novinek. ()

ČR odpad!

Inkognito v montérkách a kolem něj kameramani se zvukařem. Máš tohle Zdendo zapotřebí??!!! ()

jjjerry

O hvězdu horší než Ano šéfe. Ale stále jeden z nejlepší "kuchařských" pořadů v ČR. Zdéňa stále vtipný a zábavný. Je to možná více "šou" než pořad o vaření, ale proč ne. Ano, je to "franšíza" Gordon Ramsey, "24 hours to hell and back" s menším rozpočtem. Ale proč ne? A těm "rádoby znalcům a závistím chudáčkům", bych chtěl vzkázat, nikdy není nic zadarmo=) a za druhé, vyčistěte si uši..., jasně se tam říká, že přišli "natáčet pořad o vaření". Proto tam jsou profi kamery, ale nevědí, že Pohlreich tam je zrovna "teď" a, že přímo ty záběry se použijí a do takového formátu pořadu. ()

Ajfist odpad!

Namistrovaný blbec co si o sobě myslí,že je jediný kdo může okolo gastronomie někomu radit.Znám osobně jeho bývalou učitelku co měl na praxi.Podle ní to byl lempl co jako kuchař málem propadl.Tady ho dostal někdo vlivný do televize a je z něj hvězda.Jiným radí a dělá chytrého a sám má ve vlastním podniku bordel.Těžce studené prostředí a jídlo drahé jak prase a přitom snad ohřáté v mikrovlnce.Tak na co si tenhle idiot vůbec hraje a proč mu to lidi žerou?!Slovník má jak dlaždič a myslí si jak je vtipný.Děs!!Šéfe jdi už konečně do prdele a zůstaň tam navždy!! ()

Adoshek odpad!

Co to je za nahranou WTF slataninu? Jestli nekdo veri tomu,ze to neni nahrane,tak bud nema IQ nad 60,nebo by mel zacit brat nejake prasky na mozek. Opravdu trapne, nahrane, nerealne a ubohe.... podobajici se nahranym srackam jako Policie v akci a nebo porady na TV Barrandov. Divim se Zdenkovi,ze do takoveto pi*oviny sel :-( ()

njuska

Ano, šéfe! miluju a Pohlreicha mám hodně rád... Ale co bylo proboha tohle? Maskuje se, jde jakože inkognito do hospody, kde kolem nich celou dobu poskakuje kameraman se štábem? A pak jakože všichni překvapeni, když se demaskuje? Ach jo, tohle je absolutně mimo :-/ Velké zklamání. Nemám rád, když se z lidí dělají blbci. ()