Superšéf 24 hodin do pekla a zpět

(pořad)
Rozhovor
Reality-TV
Česko, 2020, 4x55 min

Zdeněk Pohlreich se vrací ve velkém stylu! Zdeněk během neuvěřitelných 24 hodin podává pomocnou ruku restauracím, které už neví, kudy kam. Vyvede Zdeněk žalostný podnik doslova z pekla? (TV Prima)

Olík

Zdeněk Pohlreich v X rozhovorech, proč nepokračoval úspěšný formát Ano, šéfe!: „Už se cítím unavený – přestává to mít smysl – a bla bla bla a bla bla bla“. Takže se převléknu za Rakosníčka, kolem mne bude tancovat televizní štáb a všichni se budeme tvářit, že nikdo neví, že jsem to já. Chápu, že původní pořad už přestával pozbývat na platnosti a sledovanost klesala. Chápu, že náš nejznámější šéfkuchař léty spadl do závislosti na televizní obrazovce. Ale tohle je hodně špatné ochotnické divadlo a já si raději dám „kluka s kamením nebo řetízek z druhého hrníčku“. ()

Razzor_82 odpad!

Pohlreich se zaprodal peklu! Neskutečně naivní až bizardní odpad! Převleču se za bábu a jdeme s rodinkou na jídlo, nikdo nic nepozná ikdyž všechen personál čumí do kamer. Afektovaně přehrávané až komické. Pak vám to tady během 24.hodin nakopnu na miČelinskou hvědu..to budete koukat! Kdo tomuhle uvěří? Tady by bylo lepší se z pekla už nevracet. 0/10 ()

ChickenPate

První díl, prvních deset minut a mám hotový obrázek. Dopředu avizovaná reality show v podání Zdeňka kde bude poznávat podnik v převlečení a nicnetušící personál znenadání překvapí svým odhalením se nekoná. Profesionální záběry z několika kamer a různých kamer, střihy z kuchyně, "skrytá kamera" u stropu toho důkazem. Show tohoto typu v žádném dalším dílu nečekám, zůstává jen zájem o případné zlepšení podniku. ()

Hannibal1913

Povinné a umělé brečení restauratérů po tom, co jim ukážou zrekonstruovanou hospodu je nechutný. Už tam chybí jen hlášky "Odjeďte s tím autobusem!" a "oh, my goood"... ()

rublik05

Těšil jsem se na návrt šéfa v roli, která ho proslavila a která mu nejvíc sedí. Bohužel po atmosféře Ano, šéfe! zde není ani památka, nový koncept je více gastronomicky profesionální, divácky však méně přitažlivý, zrychlené tempo prakticky všeho mi vůbec nesedlo a chyběly mi i legendární hlášky a humor. Vlastně by se dalo i říct, že nový koncept je nudnější, neosobní a na oko až moc umělý. Velké zklamání. 5/10. ()

topi80

Koncept asi zajímavý (co vše lze změnit za 24 hodin), leč proti tomu původnímu divácky nezajímavý. Zatímco u Ano šéfe se člověk bavil, jak Zdeněk vytrvale jebe všechny kolem sebe, tady je zjebe jednou a pak už se jde do rychlokurzu a Zdeněk se z nasranýho chlápka mění v učitele. ()

-henry-

Všechno se táhne jak sopel. Nějak se nedostavil efekt, že má jít o Ano šéfe narvanýho do 24 hodin. Je to mnohem nudnější, bez napětí, bez tempa, plno prázdných slov omýlaných furt dokola, málo konkrétní akce. Ani jsem to nedokoukal. ()

PhoenixSwan

Nebudu hodnotit to, že Zdéňa vaří všechny své pořady z menu Gordona Ramsayho, protože to už víme zhruba 11 let, kdy začala televize dávat Ano, šéfe! Budu hodnotit pořad po dvou dílech, které jsou zatím venku. A ano, po prvním pořadu je to vodový vývar. Jak už tu bylo několikrát zmiňováno, trošku mi nesedí ta hra na "inkognito" vzhledem k přítomným kamerám a stejně tak někteří nedokáží dosti předstírat ten "wow" moment překvapení, kdy se Zdéňa "ukáže na place". Hlavně ta snaha hrát si na americkou šou mi trošku křivilo hubu. Je to zhruba takový pocit jako, když si chcete dát hamburger a dostanete sekanou v housce z Globusu. Každopádně dám u mě pořadu ještě šanci. ()

Tamdydam

Tři hvězdy, ale tak tak. Nebejt Zdeňka, tak to bude někde kolem nuly. Superšéf, ať si šéf říká co chce, je taková mnohem mnohem slabší verze Ano,šefa! Tu jsem ale miloval natolik, že jsem i za toho bídného Superšéfa relativně rád. Zatím jsem alespoň všechny díly dal. Jak to bude dál těžko říct, ale vracet se k nim, tak jako k některým dílům Ano, šefa!, skoro s jistotou nebudu. Není totiž důvod. Během tak krátkého časového úseku, v kterém je Zdeněk v kontaktu se svými momentálními "učni", se totiž nemá šanci odvíjet žádný příběh. Není možné jít do hloubky. Poznat nové "postavy", nahlédnout do nového kraje, poodkrýt nějaký nový společenský nebo jiný problém a tak dále. Důvodů ke sledování Ano, šéfa! bylo zkrátka, krom kuchařiny, dost. Jenže Superšéf připomíná spíš stupidní akční seriál. Výbuch, honička, přestřelka, jeb jeb jeb a konec. Jen s tím rozdílem, že Pohlreich jede každý díl podle stejného pořadí. No a o tom, že ty přepadovky v převleku a oficiálně utajená špionáž v podniku působí krajně nevěrohodně, ani nemluvě. ()

RedRose

Zdendu mám rád, ale Ano, šéfe! bylo asi mnohem lepší... Ta zvýšená rychlost mi nesedí, údajně skryté kamery, které se dle potřeby pohybují asi moc skryté nebudou... A hlavně: do restaurace se po čase nevracejí! Nejdřív jsem si říkal, že to vadit nebude, ale na konci každého dílu, prostě něco chybí... Možná udělají Návraty jako dřív v Ano, šéfe, ale těžko říct... Dívat se asi budu, ale není to úplně ono... ()

Cooller

Ano šéfe známe všichni a všichni ho máme rádi tak jak je, starej Zdenda to ale zabalil s tim že už nemá na ty lidi nervy a teď je zpět a dělá paradoxně ve své podstatě to samé jen si k tomu přidal 24h deadline a masku na 2u minutovej zaběr... nicméně vzhledem k tomu že to je celý "speed up" tak se chtě nechtě vynechávaji ty podstatné detaily které mě na ano šéfe bavili nejvic a to sice sledovat debilitu těch lidí za pochodu... včetně problémů v kuchyni ať už hygiena nebo nějake vztahy ať už pracovní nebo rodinné....díky tomu se u tohohle jako divák poměrně nudím protože za 24h se ani ten největši hlupák neprojeví jako hlupák obzvláště když mu někdo uděla rekonstrukci a reklamu free... kdyby radši pokračovali ve starém ano šefe bylo by to daleko lepší a to ani nemluvě o tom že zaběry z kamer nevypadají vůbec jako "tajně pořizene" ani když ma na sobě ten převlek... + zaběry z kucyhně ještě dřív než se odhalí? like seriously? vážně mají ten národ za tak tupé stádo opic že nikomu nedojde že to je domluvené a sehrané?.. takhle to je bohužel tak max na 2* ()

borohub

Prvních 10-15 minut mě nějak bavilo, pak to ale byla příšerná nuda. Je to vyloženě přehrané, máme tam kamery, ale nejsme schopní uklidit, chováme se jako hovada, místo obsluhování hostu sjíždíme FB na mobilu? Jako vážně? Nedělám si příliš iluzi o českých restauracích, ale aby byla nejlepší restaurace ve městě takhle špinavá tomu prostě nevěřím. Však i sám Pohlreich říkal, že se úroveň českých restaurací za těch x let hodně zlepšila a ten první díl tohoto byl co se "čistoty" týče snad ještě horší než byla první série ano šéfe. Škoda, mělo to obrovský potenciál a očekávám, že se v příštím roce vrátí opět ano šéfe. Zatím dávám tři hvězdy, myslím si, ale že po dalších dílech to půjde dolů. 50% ()

Phantasma

Do jaké míry je vše nahrané a domluvené nevím, ale když pominu to divadlo v úvodu, tak je to důstojné pokračování Ano, šéfe. Stejní lidé děají stejné chyby a působí to stejně zoufale zpočátku. Zdenda je sympaťák, mám ho rád a jsem rád za jeho návrat před kamery - byť jen na 4 díly, ale tohle nijak nezklamalo. ()

PaulCZE odpad!

Koncept o ničem, Mádle, který točí jen samé extrémní srance prostě nemá schopnost dát dohromady cokoliv kloudného. Že se Pohlreich pod vidinou peněz nechává do něčeho takového uvrtat je zoufalost, navíc po posledních sériích Ano Šéfe kde to šlo kompletně do háje. Nakonec ještě Pohlreichovo kolečko médii kde říkal jak je tenhle děs super, jak nikdo z hospody nevěděl, že se to natáčí a jak ho to hrozně bavilo.. jo jasně :) ()

Heyyy

Dala jsem po prvním dílu 2*, ale nalijme si čistého vína, ono to je spíš na 1*. Reklama kam se podíváš, v jednom díle se mluví o úvěru od KB,v dalším o mobilní aplikaci od KB... Zaprodanost totál, s původními díly to nemá nic společného, za 24 hodin nestihne téměř nic, uvaří se pár jídel na ukázku, předělají hospodu, majitel nemusí ani hnout brvou, jen pasivně čumí a kejve, v chrudimském díle jsem měla navíc pocit, že ani nemá snahu něco zlepšit, že si myslí, že je vše v pořádku tak jak je, kromě výdělku. Celé mi to připomíná Jak se staví sen, jen v hospodě a ne v bytovce... Hosté u stolu komparz, nevím jak je jinak možné, ze byli před pár týdny účastníky Prostřena... A to že se Pohlreich nevrací na místo činu taky hodně chybí. Za mě zklamání. ()

subic

Zdeňka mám rád, ale tady u toho tak trochu skřípu zubama. A za uši mě taky tahají ty dotáčené komentáře. To, co mi vadí asi nejvíc, jsou ty jakože skryté kamery, ještě něž se tam objeví Zdeněk Pohlreich a zastaví provoz. Jak jako skryté, když tam natáčí provoz i v kuchyni, kdo by je tam pustil a proč? Tohle chce ještě nějaké vysvětlení. Na druhou stranu předloha Gordon je už sám o sobě dost vymleté téma, pokud zrovna netočí třeba o kokianu v jeho restauracích. ()