Superšéf 24 hodin do pekla a zpět

(pořad)
Rozhovor
Reality-TV
Česko, 2020, 4x55 min

Zdeněk Pohlreich se vrací ve velkém stylu! Zdeněk během neuvěřitelných 24 hodin podává pomocnou ruku restauracím, které už neví, kudy kam. Vyvede Zdeněk žalostný podnik doslova z pekla? (TV Prima)

Ondr4H

Vyumělkovaná blbost. Ano šéfe působilo uvěřitelné, zejména když přijeli po měsíci k těm ublíženým podnikatelům a jediná změna byla ta že vyměnili ubrusy .To jsou jsem se vždy uměl nasmát... Tohle nebavilo, nemělo to šťávu, rádoby akční formát nezaujal, ve finále všechno bylo zalité sluncem co se člověk dozvěděl z té poslední minuty. Víckrát to vidět nemusím .Ale prachy jsou mocná čarodějka, to pochopil i Zdenda... ()

oskiii odpad!

Jasně...za 24 hodin napraví pověst restaurace a všichni jsou šťastní. Tehle trapné komedii někdo věří? Don Cecek udělá pro prachy cokoliv...od reklamy řetězcům, které kritizoval, přes teleshopping, vystupování v estrádách až po návrat do pořadu, který jej nebavil. Prostě klasická prodejná děvka, která pro prachy popře cokoliv. Pohlreich je arogantní blb, který si myslí, že jen on má patent na rozum. Proto vystupuje ve formátech, kde mu předhodí oběť na které si pak honí ego. Absolutně neuznává úspěchy svých kolegů, shazuje vše co on sám nemá. Mele něco o porotě v MasterChefovi a sám vystupuje v takové sračce :D Nejhorší je, že ty jeho názory pak papouškují samozvaní odborníci...mimochodem, už ta česká kuchyně zemřela? To taky kdysi roztruboval, trapák. ()

Rozmarýna

Ppřestrojení Pohlreicha, to mě pobavilo. Zrovna jako teď ukázka ze zákulisí, kde"Naďa" doporučuje jak na vaginální mykózu. Ale že ten pořad natočili za nepřerušovaných 24 hodin, uvěří tak akorát divák s IQ tykve. Dokonce i tady pan Pohlreich přiznává, že přípravné práce změny restaurace byly delší: https://www.youtube.com/watch?v=NpAnsM-Fpjw ()

PoprockCZ

Snaha o show a fantastičnost pořad od staršího formátu "Ano, šéfe!" značně degradovala. Nejde už o pohled do zákulisí a postupné vylepšení poměrů, stala se z toho spíše reality show v časovém presu stylem Masterchef. Dělená obrazovka s agresivními nápisy a zvukovými efekty působí spíš trapně než světově. Důvěryhodnost také klesá hned z úvodních záběrů, kdy je Pohlreich v převleku snímán profesionální kamerou (v realitě jistě nenápadné). Také se oproti minulým sériím ještě zvýšila četnost sprostých slov a to na takovou hranici, že bych pořad snad ani nenechala vysílat před 22h... ()

nudlis odpad!

Na co? Proč? K čemu? Nebylo už Pohlreicha dost? Nezabalil to snad sám? Jo aha, prachy za kecání v bendě nesmrděj a vhodně doplněj skomírající luxusní hospody páně velkého Šéfa. Njn, dobře, no. Ale čumět na to nebudu. A když už čumět na kuchaře, radši se kouknu na Bourdaina, ten je aspoň o něčem a ne jen o nadávání obsluze hospod. ()

pop.z.pop

je to debilní formát, nepovedeně natočený a sestříhaný a ze Zdenka začínám mít v tomto pořadu pocit, že to dělá už jenom pro peníze :/ což je špatně ()

Zix.

Ano šéfe trochu jinak, akorát nějak zrychleně a proto je kvalita hned o něco horší. Jako většině jiných kometujícím zde, se mi taky moc nezdá to „utajení". Špatný nápad to určitě není, u rozhovorů s majitelem a zaměstnanci nebo záběry z kuchyně chápu, že se dali udělat až po odhalení Zdendy. V těch restauracích by ale museli být hodně velký pitomci, když by nevěděli že jim tam někdo buduje skryté kamery, tohle moc domyšlený není. Na konci pořadu mi taky chybí návrat po pár týdnech nebo měsících, které je u Ano šéfe. Takhle pouze víme, že se daná restaurace na den zlepšila, ale vůbec nevíme jestli se poučili a zlepšili. Třeba se to dozvíme v návratech jako byl pořad Už dost, šéfe!. ()

vitapavlik

Jako fanoušek filosofie, kterou Zdenda vedl v Ano šéfe! a taky v rozhovorech, které se rozhodl svou přítomností poctít, to nerad říkám, ale tahle tupá slátanina mě za dva díly zvládla přesvědčit, že si v budoucnu nezaslouží pozornost ani čtverečního milimetru mojí drahocenné sítnice, a to pro blbé kecy majitelů, trapnotrapné převleky a předstírání skrytých kamer v kuchyni, kde si zřejmě kameramani udělali studio týden dopředu, aby tam dostali hezký dramatický záběry, na které budou pak ubrečení účastníci superšéfa civět u Zdendovy telky. Kdo by to byl řek, však on pan režisér taky nerežíroval nikdy nic dobrýho. ()

barneybishop

Konečně zase formát, který mi "Ano šéfe" víc než dostatečně nahradil. Parádní střih, postupný a srozumitelný story telling a nesmrtelné hlášky Zdeňka. Jedinou výtku bych viděl maximálně v tom, že vzhledem k tomu, že se jedná o hlavní vysílací prime-time v 20:15, tak zde nejsou "vypípány" extrémní vulgarismy. "Prdel" už slyšel kde kdo, ovšem třeba p*ču atd... si mohli odpustit. A na můj vkus hodně splitscreenů (rozdělených obrazovek). Ale jinak maximální spokojenost. 😊 ()

Tomxxyy odpad!

Totální úlet, přešlap. Prej skryta kamera...a ty nahravky z ruky se tam dostaly jako jak???? Neuveritelna zumpa a to jsem Ano sefe mel rad. Hrozny n@va styl. A navic uz jsme se dostali do faze ze ve 20.30 mluvime tak brutalne sproste v televizi?????? ()

Lada1962

Zdendu mám hodně rád a Ano šéfe shledávám jako jednu z nejlepších show na české scéně. Ale tohle jsem věděl, že bude prostě průser. Pohlreich je tam v podstatě zbytečný, nic se tam neděje a táhne se to jako eidam na špagetách. Herecké výkony jsou na bodu mrazu, projevování emocí a hádky jsou jak někde ze školky. Prostě doufám, že se to časem zlepší a Pohlreich si zachová alespoň ten kousek důstojnosti, co mu ještě zbyl ()

Sigman

Kdybych byl neslušný, tak bych musel napsat "co to kurva bylo za sračku".. Jako slušný člověk to ale nenapíšu a omezím se pouze na to, že to bylo hodně hrané, místy trapné a umělé. Odpad jsem nedal jen z úcty k zašlé slávě pana Pohlreicha. ()

Milonak odpad!

Kazatel Zdenda zřejmě propadl kouzlu peněz - před 2 lety tvrdil, že už s tím definitivně končí. Nuda, nuda,nuda a navíc mám podezření, že je to vše jen prachobyčejná reality show dopředu připravená a domluvená. Prý za 24 hodin.... ()