Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Recenze uživatele lukasd k tomuto seriálu (277)

201 (2010) (S14E06)

- Mefisto: Tak, můj malý myší příteli. Za chvíli budeš mít víc prdelí, než se ti kdy zdálo. ()

Zmrzačený léto (2010) (S14E07)

E.C: Pokud jsou Židi opravdu metamorfové, jako že jsem zde uvedl dostatek důkazů, že jsou, tak se musíme spojit a bojovat s nimi, abychom zastavili jejich plány na světovládu a řízení naší svobody. ()

Chudej a blbej (2010) (S14E08)

- E.C.: Musíte čelit pravdě. NASCAR je jen pro chudý a blbý lidi. Nemám, co je třeba. Nejsem na NASCAR dost chudej a blbej a nikdy nebudu. ()

Tak to chodí v Jersey (2010) (S14E09)

- E.C.: Víš, jak nejlépe vystěhovat rodinu? Každý den se jim vyser před dveře. - K.B.: Proto máme každý ráno před dveřma hovno? ()

Hromadění (2010) (S14E10)

- Mackey: Nešahej na to! Jestli to vyhodíš, znásilním tě do pusy, áno? ()

Mysterion povstal (2010) (S14E12)

- Moderátor: Ve skupině byl i superhrdina jménem Mýval, ale propustili ho, protože byl, cituji, kokot. ()

Mýval vs. Mýval a spol (2010) (S14E13)

- Moderátor: Zdá se, že sem dorazil Bruce Vilanch v kostýmu krysy. - E.C.: Ty zmrde. Cthulhu, tohohle taky. ()

Crème Fraiche (2010) (S14E14)

- S.M.: Kluci, můj táta je zaostalej, ale ne až tak moc zaostalej. - Randy: Stane, neviděl jsi… Panebože, to je Gordon Ramsay! ()

iPadnožka (2011) (S15E01)

- E.C.: Umí psát emaily, prohlížet web a srát Kyleovy do huby? To je nejlepší věc, co kdy vynalezli! ()

Funnybot (2011) (S15E02)

- E.C.: V pořádku? Víš, co se stalo lidem, na který byli Němci nasraný naposled? Pověz mu to, Kyle. ()

Královský pudink (2011) (S15E03)

- Mackey: Vyvaluješ svůj tlustý zadek na jevišti a líně ze sebe hrkáš verše, jako když sere želva. Tomu říkáš snažení? ()

Na velikosti záleží (2011) (S15E04)

- E.C.: Výborně, Buttersi, vypadá to na 6,1 cm. - Butters: Mám ho jako kůň. ()

Městské sushi (2011) (S15E06)

- Reportér: Stojím v centru čtvrti Malé Tokio, kde většina místních Asiatů pořádá festival. Oba dva oslavují asijskou kulturu. ()

Stárneš (2011) (S15E07)

- Doktor: Je to nemoc zvaná „být cynický kokot“. ()

Asburgery (2011) (S15E08)

- E.C.: Budeme potřebovat další karbanátky, Žide. - K.B.: Za chvíli budou hotový, bagoune. ()

Poslední Mexikán (2011) (S15E09)

- K.B.: Butters už je týden pohřešovanej. Možná jsi ho nechal nechtěně zabít. - E.C.: Potom jsem taky nechtěně vyhrál. ()

Odposlech (2011) (S15E10)

- E.C.: K obědu jim dáte pizzu z Pizza Hut. Dáme do ní projímadlo a křenovou omáčku, aby se o přestávce všichni posrali.Všichni se poserou a nikdo se nebude nikomu smát. Vyřešeno! ()

Broadwayské bratrování (2011) (S15E11)

- Stotch: A o čem bylo představení? - Randy: To nevím. O zeleným kuřeti a o koze, nebo co? ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi