Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Recenze uživatele lukasd k tomuto seriálu (277)

Jsem tak trochu country (2003) (S07E04)

- Randy: Má pravdu. Síla téhle země spočívá v tom, říkat jednu věc, ale dělat jinou. ()

Velkej zadek, dutá hlava (2003) (S07E05)

- Jennifer Lopez: Jmenuji se Hennifer Lopez a mám ráda tacos a burrito. ()

Malí bojovníci proti zločinu (2003) (S07E06)

- K.B.: Celé jsme to probrali a napadla nás teorie. - Důchodce: Co se podle vás stalo? - S.M.: Říkala jste, že jste dala koláč na okno, kde chvíli ležel. Ale jeho vůně přilákala něčí pozornost. Vašeho muže. - K.B.: Chtěl ten koláč, ale věděl, že ho ještě nesmí sníst. - E.C.: Pomalu v jeho mysli rostla nenávist. Proč nesmím sníst ten koláč, proč mi nikdy nic nedovolí? Řešení bylo jednoznačné, zabít ji. - S.M.: Měl v plánu použít kladivo. - E.C.: Bang, bang. Prorazil by lebku a následovala by okamžitá smrt. - S.M.: Aby policie nemohla identifikovat tělo, lopatou by oddělil hlavu. Pak odřízl ruce a nohy a torzo těla by hodil do jezera. Ruce a nohy hodlal rozpustit v kyselině. A nakonec by snědl ten koláč. - K.B.: Ale než uskutečnil tenhle plán, zjistil, že koláč už někdo snědl – váš pes. ()

Rudochova hamižnost (2003) (S07E07)

- Randy: Poslouchej Stanley, mám SARS. Je jen 98% šance, že přežiju. ()

South Park je teplej (2003) (S07E08)

- E.C.: Po škole se šíří zvěsti, že nejsme metrosexuálové, protože se bavíme s Kylem. - S.M.: A co s tím? - E.C.: Nemáme na výběr, musíme zabít Kylea. ()

Křesťanský rock (2003) (S07E09)

- Randy: Stane, není ti nic? - S.M.: Ne, jen zkouším se svojí skupinou. - Randy: Aha, já myslel, že skupina Vietnamců zvrací svoje vnitřnosti. ()

Šedivý úsvit (2003) (S07E10)

- Garrison: Takže děti Čingischán byl Mongol. Nepleťte si to s mongoloidem, kterým je herec Nicolas Cage. ()

Casa Bonita (2003) (S07E11)

- K.B.: Kluci, mám skvělou zprávu. - E.C.: Dostal jsi AIDS? ()

Všechno o mormonech (2003) (S07E12)

- S.M.: Je to fakt milej kluk. - E.C.: Měls mu nakopat prdel, ne mu do ní vlízt. ()

Típni to (2003) (S07E13)

- K.B.: To se nedá vydržet. - E.C.: Já se asi oběsím. ()

Hrozinky (2003) (S07E14)

- Stotch: Ty máš holku, Buttersi? - Butters: Jo. - Stotch: A je to dívka? ()

Vánoce v Kanadě (2003) (S07E15)

- K.B.: Máma chodí po domě jako zombík a táta pořád brečí. - E.C.: Nechci nic říkat, ale to máte za to, že jste Židi i o Vánocích. ()

Malí nindžové (2004) (S08E01)

- K.B.: Ty víš o Židech kulový, špekoune. - E.C.: Máma mě vzala na Umučení Krista a podle Mela Gibsona jste lenoši a lháři. ()

Vzhůru se steroidy (2004) (S08E02)

- Cartmanová: Jaký je tvůj stav, zlato? - E.C.: Co já vím, jsem retardovanej! ()

Umučení Žida (2004) (S08E03)

- E.C.: A cestou musíme hlásat naši podporu. Až řeknu: Es ist Zeit für sauberen, tak vy řeknete: Wir mussen die Juden ausrotten. - Žena: Co to znamená, drahý? - Muž: Podle mě je to aramejsky, jako ve filmu. ()

Nakládačka (2004) (S08E04)

- Šéf: Pořádně se do toho opřeme a budeme doufat, že soupeři dostanou rakovinu. ()

Robo-kamarád (2004) (S08E05)

- Stotchová: Kluci spolu vycházejí tak dobře, že by mohl Eric jet taky. - Cartmanová: No já nevím, Eric má teď domácí vězení za pokus o vyhlazení Židů. ()

Jeffersonovi (2004) (S08E06)

- Policajt: Jsem u jednotky 25 let, viděl jsem všechny možný zvrácenosti. A stejně, když vidím negra, co je bohatší než já, chce se mi blejt. ()

Invaze z budoucnosti (2004) (S08E07)

- E.C.: Chcete odklidit sníh z chodníku a silnice za 8000 dolarů? ()

Vyplachovač a výkal (2004) (S08E08)

- Hipík: Svět opovrhuje mužem, který je ženatý s lamou, ale naše láska nezná hranic. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi