poster

Báječní Stevensovi (TV seriál)

 • USA

  Even Stevens

 • Slovensko

  Stevensovci

 • Slovensko

  Skvelí Stevensovci

Rodinný / Komedie

USA, 2000, 66x30 min

Hrají:

Shia LaBeouf, Christy Carlson Romano, Tom Virtue, Margo Harshman, Eric Jungmann, Kelli McCarty, Jim Wise, Danica McKellar, Michael Copon, Kathryn Joosten, Alexander Gould, Sean Faris, A.J. Trauth, Joe Flaherty, Lauren Eckstrom, Michele Nordin, Mindy Sterling, Naya Rivera, Buck Kartalian, Aloma Wright, Alessandra Torresani, Byrne Offutt, Brandon Baker, Pamela Warren, Mathew Botuchis, Alexa Nikolas, Toši Toda, Phyllis Diller, Jonny Rees, Julia Faye West, Candace Kita, Francine York, Rae'Ven Larrymore Kelly, Tania Gunadi, Jay Leggett, Molly Orr, Donna Pescow, Jennifer Freeman, Marvin Kaplan, Sawyer Sweeten, Sullivan Sweeten, Brad Bufanda, Lillian Adams, Ty Hodges, Barry Pearl, David Jean Thomas, Meaghan Oppenheimer, Dee Dee Rescher, Time Winters, Linda Porter, Murphy Dunne, E.J. Callahan, Karen Maruyama, Wesley Mann, Matt O'Toole, Emily Yancy, Federico Dordei, John J. York, Wendy Worthington, Robert Pierce, Alexander Folk
(další profese)
 • JohnnyD
  ***

  Sympatický strelený sitcom určený skôr pre deti. Shia LaBeouf bude pre mňa asi navždy Louis Stevens.(24.4.2013)

 • sonnak
  ****

  Tak jsem na youtube shlídnul první sérii a zkrátka nemůžu jít na míň. Je to sice pitomý americký rodinný seriál, ale... ale Shia Labeouf!!! Shia hraje svůj charakter s takovým sebevědomím, grácií a elánem, že se člověku při jeho kreacích tají dech. Tohle že je nezkušený 14-letý filmový nováček? Louis je neskutečně parádní charakter a táhne celý seriál, což ale vůbec nevadí. Většina podobných totiž nemá ani jednu takovou postavu. Louis je něco jako Koudy v Krok za krokem, Joey v Přátelích, Barney v HIMYM nebo Murdoc v A-Teamu :) zkrátka zdaleka nejzábavnější z celého seriálu, a tady naštěstí i ten hlavní. Snad Shia ještě v budoucnu ukáže, že na to má. Louis Stevens je dostatečný důkaz.(1.6.2008)

 • melkor323
  ***

  Nic moc serial, ale ma to celkom rád....a ma to fajne intro.(23.5.2009)

 • RigorMortis
  ***

  Vcelku milá a typicky uletená komédia, ktorá (údajne) odštartovala Shiovu kariéru. Ako oddychovka na nedeľné popoludnie poteší.(18.4.2014)

 • Skleni
  ****

  Vtipné a po celú dobu seriálu zábavné. Nikdy som nemal pocit, že by to už malo skončiť. Beriem to ako aj počiatok Shia-ovej kariéry. Proste tento seriál je u mňa jeden z naj v časoch mojej puberty. :-) 82%(6.7.2009)

 • - Shia LaBeouf a Christy Carlson Romano jsou jediní dva herci, kteří se objevili ve všech 65 epizodách seriálu. (Pumiiix)

 • - Christy Carlson Romano měla původně hrát postavu Tawny Dean. (Pumiiix)

 • - Louis Stevens má v pokoji plakát filmu Plavčík. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace