• IllIlIlIIl

Reinkarnace Knight Ridera? V žádném případě!(21.1.2009)

• Niktorius

V dětských letech mě to.....Ale kuš! Očesaný Knight Rider s několika (dementními) nápady navíc. Blivajz.(29.8.2007)

• cariada

Další pokus jak vykřesat s legendy další prachy, ale výsledek mluví sám za sebe.(21.2.2009)

• Gemini

Smrtelně nepovedený pokus vzkřísit v novém, nabušenějsím, větším a lepším a vůbec víc "in" kabátě dávno rozloženou mrtvolu, nebo spíš vrak, jménem K.I.T.T.. Jediné plus - pěkné holky;) Ty už měly v době prvního uvedení šanci zaujmout mě víc než směšná americká "auta". Bohužel je to klasické bahno seriálové produkce, a nic co by stálo za to vidět pro tu ubohost. Toho dosáhl až "legendu navracející" nový Knight Rider v roce 2008. U toho se můžete obzvlášť při poslední epizodě smát, až se budete za břicho popadat.(24.9.2006)

• Splasher

"Tak toto je urážka na cti předchůdce !!!" "Pardón, říkal jste na cti ?" "No tak dobře. Toto je urážka na necti předchůdce !!!"(11.6.2009)